דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות סבתא בטוחות ויעילות למתן שתן מוגבר בלילה
daadaddaddaa daddaad ddddddaa dddaddcddaa dcdedaadf dadaadf de

13 תרופות סבתא בטוחות ויעילות למתן שתן מוגבר בלילה

13 הסעדים של סבתא למשתנה מוגברת בלילה

האם אתה מתקשה לישון במהלך הלילה בגלל מתן שתן תכוף?אם כן, אתה לא לבד;אנשים רבים סובלים ממצב זה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות מסבתותינו שיכולות לעזור.להלן 13 תרופות בטוחות ויעילות שיכולות לעזור להפחית את תדירות המתן הלילי:

1.קיצץ בקפאין

קפאין יכול לשמש כמשתן, כלומר הוא מגדיל את כמות השתן שגופך מייצר.נסה לקצץ בקפאין לאורך כל היום ולהימנע משתייתו לאחר הצהריים.

2.הישאר לחות

זה אולי נראה אינטואיטיבי לשתות יותר נוזלים כשאתה מתקשה למתן מתן לילה, אך להישאר לחות יכול למעשה לעזור.על ידי שתיית מים רבים לאורך כל היום, אתה יכול לעזור לדלל את ריכוז השתן שלך, ולהפחית את הדחף להשתין בלילה.

3.הימנע מאלכוהול

אלכוהול יכול גם לפעול כמשתן, ולכן עדיף להימנע ממנו אם אתה מתקשה בשתנה לילית.

4.רוקן את שלפוחית השתן לפני השינה

כדאי לרוקן את שלפוחית השתן לפני שאתה הולך לישון כדי להפחית את כמות השתן שגופך מייצר בזמן שאתה ישן.

5.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור בחיזוק שרירי השלפוחית שלך ולהגדיל את שליטת השלפוחית הכללית שלך.

6.שמור על יומן שלפוחית השתן

מעקב אחר מתי וכמה אתה משתין יכול לעזור לך לזהות כל דפוסים או מפעילים שיכולים לגרום למתן המתן הלילי שלך.

7.נסה תרופות צמחיות

תרופות צמחי מרפא כמו מיץ חמוציות, תה סרפד וסוס סוס יכולים לעזור להפחית את תדירות המתן הלילי.

8.להגביל מזונות המגדילים שתן

ישנם מאכלים ומשקאות מסוימים שיכולים לשמש כמשתנים, ולכן עדיף להגביל את הצריכה שלכם.דוגמאות לכך כוללות אלכוהול, קפאין ומזונות עשירים בסוכר ומלח.

9.ללבוש בגדים רופפים

לבישת בגדים רופפים יכולה לעזור לך להישאר בנוח ולהפחית את הדחף להשתין.

10.נסה ביופידבק

ביופידבק היא טכניקה שיכולה לעזור לחזק את שרירי השלפוחית שלך ולהגדיל את שליטת השלפוחית הכללית שלך.

11.השתמש בטכניקות הרפיה

טכניקות הרפיה כמו נשימה עמוקה והדמיה יכולות לעזור להפחית את הלחץ, שיכולים לעזור להפחית את הדחף להשתין.

12.נסה תרגילי רצפת אגן

תרגילי רצפת האגן יכולים לעזור לחזק את שרירי רצפת האגן שלך, שיכולים לעזור להפחית את הדחף להשתין.

13.שנה את מיקום השינה שלך

שינה על גבך יכולה להגביר את הדחף להשתין, ולכן עדיף להימנע ממקום זה.שינה בצד או בבטן יכולה לעזור להפחית את הדחף.

טיפ

אם אתה מתקשה עם מתן שתן מוגבר בלילה, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך כדי לשלול כל מצבים רפואיים בסיסיים.

אם אתם מחפשים הקלה מהשתנה הלילית, 13 הסעדים הבטוחים והיעילים הללו עשויים להיות מסוגלים לעזור.על ידי ביצוע שינויים פשוטים באורח החיים שלך והרגלי השתייה שלך, אתה יכול להפחית את תדירות המתן הלילי שלך ולקבל שינה טובה יותר של לילה.

13 התרופות של סבתא למתן שתן מוגבר בלילה

שתן מוגבר בלילה או שנוקטוריה הוא מצב שכיח שיכול להיגרם על ידי מגוון גורמים.אמנם קיימים טיפולים שונים לניהול מצב זה, אך אנשים רבים מעדיפים לפנות לתרופות טבעיות כדי לעזור להפחית את הסימפטומים ולשפר את איכות השינה שלהם.הסעדים של סבתא הם מקור פופולרי לטיפולים טבעיים, ויש כמה שעשויים לעזור להפחית את תדירות נוקטוריה.

1.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות גבוה בנוגדי חמצון ומשמש באופן מסורתי לטיפול בדלקות בדרכי השתן.ההערכה היא כי התכונות האנטיבקטריאליות של החמוציות יכולות לעזור להפחית את מספר החיידקים בשלפוחית השתן, ובכך להפחית את התדירות שלהַטָלַת שֶׁתֶן.מיץ חמוציות נחשב גם להפחית את הדלקת שיכולה להיגרם בזיהומים בדרכי השתן, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של נוקטוריה.

2.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי התכונות המשתנות של פטרוזיליה יכולות לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.ניתן לצרוך פטרוזיליה כתה או בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל צורה של עשב זה.

3.סרפד עוקץ

סרפד צורב הוא עשב ששימש באופן מסורתי לטיפול במגוון מחלות, כולל תנאי שתן.ההערכה היא כי התכונות המשתנות של סרפד צורב יכול לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.ניתן לצרוך את העשב כתה או לקחת בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שהם נוטלים כל צורה של עשב זה.

4.שן הארי

שן הארי הוא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות משתנות, מה שעשוי לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.שן הארי יכול לצרוך כתה או בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל צורה של עשב זה.

5.HorseTail

Horsetail הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי המאפיינים המשתנים של זנב סוס יכולים לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.ניתן לצרוך את ShoreSetail כתה או להילקח בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל צורה של עשב זה.

6.קמומיל

קמומיל הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי התכונות המרגיעות של קמומיל יכולות לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.ניתן לצרוך את קמומיל כתה או לקחת אותם בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל צורה של עשב זה.

7.עלה סרפד

עלה סרפד הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי התכונות המשתנות של עלה סרפד יכולות לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.ניתן לצרוך עלה סרפד כתה או לקחת אותו בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל צורה של עשב זה.

8.משי תירס

משי תירס הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי התכונות המשתנות של משי התירס יכולות לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.ניתן לצרוך משי תירס כתה או להילקח בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל צורה של עשב זה.

9. ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי התכונות האנטי דלקתיות של ג’ינג’ר יכולות לעזור להפחית את תדירות המתן בלילה.ניתן לצרוך ג’ינג’ר כתה או לקחת אותם בצורה תוספה, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל צורה של עשב זה.

10.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי התכונות המשתנות של שורש ברדוק

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן