דף הבית » תרופות סבתא » 10 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת והם נהדרים למתן שתן תכוף במהלך היום ובלילה
ddadadddd dadc daddaad dadbddd dcddadaa dddd dadddaddd dc

10 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת והם נהדרים למתן שתן תכוף במהלך היום ובלילה

בעיות בשתן?10 הסעדים של סבתא להקל על מתן שתן תכוף

זו בעיה נפוצה שרבים מאיתנו מתמודדים איתם – מתן שתן נדרש במהלך היום ובלילה.אבל זה לא משהו שאתה צריך לסבול.ישנם מספר תרופות טבעיות שהועברו מסבתותינו הנהדרים להקלה על הנושא הנפוץ הזה.להלן עשרה סעדים שעליכם לדעת עליהם.

1.תערובות מיץ חמוציות ותערובות מיצים

מיץ חמוציות הוא תרופה מסורתית לזיהומים בדרכי השתן, והוא יכול גם לעזור במתן שתן תכוף.המיץ עוזר לשטוף חיידקים ורעלים העלולים לגרום לגירוי ושלפוחית דלקת.אתה יכול גם לנסות תערובות מיץ חמוציות הכוללות מיצים אחרים כמו תפוח, ענבים ואוכמניות.מיצים אלה מכילים נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת וגירוי.

2.תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, סרפד ושורש מרשמלו יכולים לעזור להפחית מתן שתן תכוף.לתה אלה יש תכונות משתנות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.שתו כוס אחת של תה צמחים כמה פעמים ביום, או כפי שמורה על ידי ספק שירותי הבריאות שלכם.

טיפ ייחודי:

אם אתה לא אוהב את הטעם של תה צמחים, אתה יכול להוסיף מעט דבש או לימון כדי להפוך אותו ליותר טעים.

3.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להפחית דלקת בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.הם יכולים גם לעזור להפחית את מספר החיידקים העלולים לגרום לדלקות בדרכי השתן.אתה יכול ליטול תוספי פרוביוטיקה או לקבל פרוביוטיקה ממזון מותסס כמו יוגורט, קימצ’י וכבוש.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מסורתית נוספת שיכולה לעזור להפחית מתן שתן תכוף.זה עוזר להפחית את חומציות השתן, מה שעלול להפחית את הגירוי של שלפוחית השתן ודרכי השתן.אתה יכול להוסיף כף אחת של חומץ תפוחים לכוס מים ולשתות אותו כמה פעמים ביום.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור לנטרל את חומציות השתן, מה שעלול להפחית את הגירוי והדלקת בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.הוסף כפית אחת של סודה לשתייה לכוס מים ושותה אותה כמה פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף סודה לשתייה לאמבטיה חמה כדי לעזור להפחית דלקת וגירוי.

6.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא משתן טבעי שיכול לעזור להפחית מתן שתן תכוף.זה עוזר להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.אתה יכול לקחת שורש שן הארי בצורת קפסולה או להכין תה עם השורש המיובש.

7.עלה סרפד

עלה סרפד הוא משתן טבעי נוסף שיכול לעזור להפחית מתן שתן תכוף.זה עוזר להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.אתה יכול לקחת עלה סרפד בצורת קפסולה או להכין תה עם העלים המיובשים.

8.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא משתן שיכול לעזור להפחית מתן שתן תכוף.זה עוזר להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.אתה יכול לקחת פטרוזיליה בצורת קפסולה או להכין תה עם העלים הטריים או היבשים.

9.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא משתן טבעי שיכול לעזור להפחית מתן שתן תכוף.זה עוזר להפחית דלקת וגירוי בשלפוחית השתן ובדרכי השתן.אתה יכול לקחת שורש מרשמלו בצורת קפסולה או להכין תה עם השורש המיובש.

10.מים

שתיית מים רבים יכולה לעזור להפחית מתן שתן תכוף.מים עוזרים לשטוף חיידקים ורעלים העלולים לגרום לגירוי ודלקת שלפוחית השתן.הקפידו לשתות לפחות שמונה כוסות מים ביום.

תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית מתן שתן תכוף במהלך היום ובלילה.עם זאת, חשוב לדבר עם נותן שירותי הבריאות שלך אם הבעיה נמשכת מכיוון שהיא יכולה להיות סימן למצב חמור יותר.

תרופות צמחיות למתן שתן תכוף

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים כדי לטפל במגוון מחלות ותנאים.סבתות היו יודעותn כדי להעביר רבים מהתרופות הללו למשפחותיהם.להלן 10 סעדים של סבתא שכדאי לדעת והם נהדרים למתן שתן תכוף במהלך היום ובלילה.

1.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא שורש ממשפחת הצמח Araliaceae.זה יליד מזרח אסיה ומשמש במשך מאות שנים ברפואה הסינית המסורתית לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, היא מסייעת במתן שתן תכוף מכיוון שיש לו תכונות משתנות.זה נחשב גם לסייע בדלקות בדרכי השתן ובאבני כליות.

2.שן הארי

שן הארי הוא צמח רב שנתי שנמצא ברחבי העולם.העלים והשורשים שלו משמשים לייצור תה, תמיסות ותמציות.על פי ההערכה, יש להן תכונות משתנות אשר הופכות אותו לשימושי לטיפול במתן שתן תכוף.זה נחשב גם לעזור בבעיות בכליות ושלפוחית השתן.

3.HorseTail

Horsetail הוא עשב יליד אירופה ואסיה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות הכוללות דלקות בדרכי השתן, אבני כליות ומשתנה תכופה.נחשב שיש לו תכונות משתן ויכול לעזור לשטוף רעלים מהגוף.

4.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב יליד האזור הים התיכון.על פי ההערכה, יש לתכונות משתנות שיכולות לעזור להפחית מתן שתן תכוף.זה יכול גם לעזור להפחית את הדלקת בדרכי השתן ובשלפוחית השתן.

5.סרגל

סרפד הוא עשב רב שנתי יליד אירופה ואסיה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים, כולל שתן תכוף.נחשב לסייע להפחתת הדלקת בדרכי השתן ועוזר לשטוף רעלים מהגוף.

6.מרשמלו

מרשמלו הוא עשב יליד אירופה ואסיה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.נחשב שיש לו תכונות משתן ויכול לעזור להפחית מתן שתן תכוף.זה יכול גם לעזור להרגיע את הדלקת בדרכי השתן ושלפוחית השתן.

7.חמוציות

חמוציות הן סוג של ברי יליד צפון אמריקה.הם עשירים בנוגדי חמצון ומשמשים במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, הם מסייעים במתן מתן תכוף מכיוון שיש להם תכונות משתנות.הם יכולים גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף.

8.יארו

יארו הוא עשב יליד אירופה ואסיה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שתן תכוף.על פי ההערכה, יש להן תכונות משתן וכדי לעזור להפחית את הדלקת בדרכי השתן.

9.משי תירס

משי תירס הוא חוטי המשי שנמצאים בחלק החיצוני של קלרי התירס.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שתן תכוף.על פי ההערכה, יש לתכונות משתנות ויכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי השתן.

10.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא שורש ממשפחת הצמח Araliaceae.זה יליד אירופה ואסיה ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, יש לתכונות משתנות ויכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי השתן.

שאלות נפוצות על הסעדים של סבתא למתן שתן תכוף

ש: האם תרופות אלה בטוחות לשימוש?

ת: כן, תרופות אלה בדרך כלל בטוחות לשימוש.עם זאת, עדיף תמיד לדבר עם הרופא או ספק שירותי הבריאות לפני שתשתמש בכל תרופה צמחית.

ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?

ת: עדיף לעקוב אחר ההוראות על תווית התרופה בה אתה משתמש.באופן כללי, עדיף להשתמש בתרופות אלה כתרופות מזדמנות ולא כחלק קבוע משגרת היומיום שלך.

מסקנה

סבתות ידועות כי הם מעבירים תרופות צמחיות רבות לטיפול במגוון מחלות.10 הסעדים של סבתא אלה נהדרים לטיפול במתן שתן תכוף במהלך היום ובלילה.ג’ינסנג, שן הארי, הסוס, פטרוזיליה, סרפד,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן