דף הבית » מידע מקצועי » כל המידע על כמה פירות מומלץ לאכול ביום בדיאטה?
כמה פירות מומלץ לאכול ביום בדיאטה

כל המידע על כמה פירות מומלץ לאכול ביום בדיאטה?

יש מגוון רחב של פירות שכדאי לצרוך על בסיס יומי. עם זאת, חשוב לדעת כמה פירות מומלץ לאכול בדיאטה.

כמות הפירות המומלצת ליום היא בסביבות 2-5 מנות. הסיבה לכך היא שפירות עשירים בחומרים מזינים ודלים בקלוריות. פירות עשירים בויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון וסיבים. הם מכילים גם סוכרים ומים המסייעים בהידרציה.

האם זה בסדר לאכול הרבה פירות בזמן דיאטה?

פירות הם חלק חשוב מתזונה בריאה. מומלץ לאנשים לאכול מגוון של פירות וירקות שונים בכל יום. עם זאת, יש אנשים שחוששים כיצד פירות עשויים להשפיע על יעדי הירידה במשקל שלהם.

זה בסדר לאכול הרבה פירות בזמן דיאטה. פירות דלים בקלוריות ומכילים סיבים שיכולים לעזור בעיכול וירידה במשקל.

חשוב להבין את ההבדל בין הרגלי אכילה בריאים ולא בריאים. אכילת יותר מדי פירות עשויה לא להיות האסטרטגיה הטובה ביותר לירידה במשקל, לכן חשוב לוודא שאתם אוכלים תזונה מאוזנת.

תזונה מאוזנת צריכה לכלול ירקות, חלבונים ופחמימות. זה צריך גם לכלול מספיק מים כדי להישאר לחות מכיוון שפירות מכילים הרבה מים.

איזה פרי מתאים לירידה במשקל?

פירות האבן הם בעלי GI נמוך, דל קלוריות ועשירים בויטמינים C ו-A. יש להם תכולת סוכר נמוכה יותר מפירות אחרים שעשירים בסוכר. פרי אבן הוא הפרי המושלם לירידה במשקל מכיוון שהם מורכבים בעיקר ממים וסיבים במקום שומן או סוכרים. פירות האבן כוללים אפרסקים, נקטרינות, שזיפים, דובדבנים ומשמשים.

אפרסקים הם פרי המושלם לירידה במשקל. יש להם אינדקס גליקמי נמוך ויש להם יותר תכולת מים מאשר פירות אחרים. אפרסקים גם עשירים בסיבים, שיכולים לעזור לך לרדת במשקל על ידי שמירה על שובע לפרקי זמן ארוכים יותר.

נקטרינות הן פרי שניתן לצרוך בדרכים רבות ושונות. הם מושלמים לירידה במשקל מכיוון שהם עשירים בתכולת מים ויש להם קלוריות נמוכות.

נקטרינות הן פרי שניתן לצרוך בדרכים רבות ושונות. הם מושלמים לירידה במשקל מכיוון שהם עשירים בתכולת מים ויש להם קלוריות נמוכות. הנקטרינות מכילות גם ויטמין C, שעוזר למנוע התכווצויות שרירים ולקדם עור, ציפורניים ושיער בריאים.

השזיף הוא פרי אחד כזה המושלם לירידה במשקל מכיוון שיש לו ספירת קלוריות נמוכה והוא עשיר בנוגדי חמצון.

דובדבנים הם פרי עשיר בנוגדי חמצון וסיבים, שעוזרים לשטוף את הרעלים בגופך. הם גם דלים בקלוריות ובסוכר, מה שהופך אותם למושלמים לירידה במשקל.

המשמש ידוע ביכולתו לסייע בירידה במשקל. זהו מקור טוב לויטמינים ומינרלים, שיכולים לעזור להילחם בהשמנה.

המשמש מכיל גם חומרים המסייעים לאגירת מים ודלקות, שהם גורמים חשובים לירידה במשקל. פרי זה גם עוזר לעיכול והוכח כמוריד את רמות הכולסטרול.

מאיזה פירות עלי להימנע לירידה במשקל?

הפרי שכדאי להימנע ממנו לירידה במשקל הוא הפירות הטרופיים כמו אננס ומנגו. בפירות אלו יש הרבה קלוריות שמקשות על הירידה במשקל.

בפירות הטרופיים כמו אננס ומנגו יש הרבה קלוריות שיכולות לעכב את תוכניות הירידה במשקל שלך. הם עשירים בסוכר ודלים בסיבים, מה שעלול להוביל לעלייה במשקל אם אתה אוכל יותר מדי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן