דף הבית » תרופות סבתא » 12 סעדים של סבתא מוסמכת ובריאה לעקיצות נמלים אש
dadadddd dadc daddaad deddadedbdaa dddaddd dcdadaddaddaa da

12 סעדים של סבתא מוסמכת ובריאה לעקיצות נמלים אש

מגרד, כואב ולא נוח – עקיצות נמלים אש אינן מהנות.הם יכולים להיות בלתי נסבלים לחלוטין, במיוחד אם נחשפת לנמלים באזור גדול יותר, כמו גינה או גן שעשועים.רוב האנשים מושיטים לטיפולים ללא מרשם, כמו קרמים אקטואליים או אנטיהיסטמינים, כדי להרגיע את הכאב והגרד.

עם זאת, חלק מהטיפולים הטובים ביותר עבור עקיצות נמלים אש לא נמצאים בחנויות – הם במטבח שלך.סבתות משתמשות בתרופות ביתיות כדי להרגיע את העור המגרד במשך דורות, והפתרונות המנוסים והאמיניים הללו יעילים באותה מידה כיום.

12 התרופות של סבתא מוסמכת ובריאה לעקיצות נמלים אש

1.מכשפה לוז

Hitch Lazel הוא עיקרי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את הגירוד שמגיע עם עקיצות נמלים אש.כל שעליך לעשות הוא למרוח כדור כותנה ספוג בלוז מכשפה על האזור המושפע ולהשאיר אותו שם כמה דקות.

2.קרח

קרח יכול לעזור להפחית נפיחות ולספק הקלה מהגרד והכאב של נגיסת נמלת אש.עטפו קוביית קרח בבד או מגבת נייר והחזיקו אותה על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.

3.סודה לשתייה

לסודה לשתייה יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והגרד של עקיצת נמלת אש.כדי להכין משחת סודה לשתייה, מערבבים שתי כפות סודה לשתייה עם כף מים אחת ומורחים אותה על האזור הפגוע.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לנגיסה של נמלת אש.כדי להשתמש בו, משרים כדור כותנה בחומץ התפוחים ומרחי אותו על האזור הפגוע למשך מספר דקות.

5.דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להרגיע את הגירוד והכאב של נגיסת נמלת אש.מרחו שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע והשאירו שם מספר דקות.

6.שקיות תה

שקיות תה מכילות חומצה טאנית, שיכולה לעזור להפחית את הגירוד והכאב של נגיסת נמלת אש.כדי להשתמש בו, פשוט כבש שקית תה במים חמים, תן לו להתקרר ואז למרוח אותו על האזור הפגוע למשך מספר דקות.

7.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והנפיחות הקשורים לעקיצות נמלים אש.כדי להשתמש בו, פשוט לפרק חתיכה של עלה אלוורה והחל את הג’ל ישירות על האזור המושפע.

8.שמן לבנדר

לשמן לבנדר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והכאב הקשורים לעקיצות נמלים אש.פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים אותו על האזור הפגוע.

9.שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והכאב הקשורים לעקיצות נמלים אש.כדי להשתמש בו, לרסק שן שום והחל אותו ישירות על האזור המושפע.

10.בצל

לבצל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והכאב של נשיכת נמלים אש.כדי להשתמש בו, פשוט חתוך חתיכת בצל והחל אותה ישירות על האזור המושפע.

11.מלפפון

למלפפון תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והכאב הקשורים לנגיסות נמלים אש.כדי להשתמש בו, פשוט חתוך פרוסת מלפפון והחל אותו ישירות על האזור המושפע.

12.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והכאב הקשור לנגיסות נמלים אש.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.

טיפ מועיל

לא משנה באיזו תרופה תבחרו, חשוב להיות בטוחים לשטוף את האזור המושפע במים וסבון לפני שמריחים אחד מהטיפולים הללו.זה יעזור להבטיח שהאזור נקי ונקי מלכלוך וחיידקים.

עקיצות נמלים אש יכולות להיות כואבות ולא נוחות, אבל הן לא חייבות להיות בלתי נסבלות.עם 12 הסעדים של סבתא מוסמכת ובריאה אלה, אתה יכול

חלק 2: תרופות טבעיות לעקיצות נמלים אש

נמלת אש בITEs יכולים להיות כואבים ומעצבנים, ואנשים רבים פונים לתרופות טבעיות להקלה.בעוד שרבים מהתרופות הבתים הללו אינן מגובות על ידי מחקרים מדעיים, יתכן שהם שווה לנסות אם טיפולים מסורתיים יותר אינם עובדים.להלן 12 תרופות של סבתא מוסמכת ובריאה לעקיצות נמלים אש.

1.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית לתנאי עור רבים, כולל עקיצות נמלים אש.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, כמו גם היכולת להפחית את גירוי העור וכאב.כדי להשתמש באלוורה על עקיצות נמלים אש, החל כמות קטנה של הג’ל ישירות על האזור המושפע.

2.שקיות תה

שקיות תה הן תרופה פופולרית נוספת לעקיצות נמלים אש.הטאנינים בתה יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה מגרד ושריפה.כדי להשתמש בתרופה זו, כבש שקית תה במים חמים למשך מספר דקות, ואז למרוח את שקית התה ישירות על האזור המושפע.

3.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שלפי ההערכה הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור הפגוע בכדור כותנה או כרית.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה פופולרית נוספת לעקיצות נמלים אש.נחשב לסייע בהפחתת דלקת וגירוד.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמות קטנה של סודה לשתייה עם מים לייצור משחה, ואז החל את העיסה על האזור הנגוע.

5.שמנים אתרים

שמנים אתריים, כמו לבנדר, עץ תה ומנטה, משמשים לרוב לטיפול במצבי העור, כולל עקיצות נמלים אש.על פי ההערכה, שמנים אלה בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות, כמו גם היכולת להפחית כאב וגרד.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמות קטנה של השמן האתרי עם שמן נשא, כמו קוקוס או שמן זית, ואז החל אותו ישירות על האזור הפגוע.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי עור רבים, כולל עקיצות נמלים אש.נחשב שיש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי, כמו גם היכולת להפחית גירוד וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כמות קטנה של חומץ תפוחים עם מים, ואז החל אותו ישירות על האזור הפגוע.

7.קרח

ICE הוא תרופה פשוטה ויעילה לעקיצות נמלים אש.זה יכול לעזור להפחית דלקת וגירוד, כמו גם לספק הקלה מהכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, עטפו כמה קוביות קרח בבד או במגבת נייר, ואז החל אותו ישירות על האזור המושפע.

8.כורכום

כורכום הוא תבלין שלפי ההערכה הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמות קטנה של אבקת כורכום עם מים לייצור משחה, ואז החל את העיסה ישירות על האזור הנגוע.

9.דבש

דבש הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי עור רבים, כולל עקיצות נמלים אש.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, כמו גם היכולת להפחית גירוד וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות קטנה של דבש ישירות על האזור המושפע.

10.שום

שום הוא תרופה פופולרית נוספת לעקיצות נמלים אש.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי, כמו גם היכולת להפחית גירוד וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, לרסק כמה שיני שום והחל את הדבק ישירות על האזור המושפע.

11.חורש

חומר הוא צמח שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים עלה של חורבן והחל את הדבק ישירות על האזור המושפע.

12.בצל

בצל הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי עור רבים, כולל עקיצות נמלים אש.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי, כמו גם היכולת להפחית גירוד וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך בצל לחצי והחל את המיץ ישירות על האזור המושפע.

12 הסעדים של סבתא מוסמכת ובריאה אלה על עקיצות נמלים אש עשוייםמציעים קצת הקלה מהכאב והגרד הקשורים לעקיצות.עם זאת, זה חשוב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן