דף הבית » תרופות סבתא » 12 תרופות של סבתא מומלצת וטבעית להסרת שומות לא בולטות

12 תרופות של סבתא מומלצת וטבעית להסרת שומות לא בולטות

שומות הן גידול עור נפוץ המופיעים לעתים קרובות על הפנים, הזרועות, הרגליים והגב.למרות שהם בדרך כלל לא מזיקים, אנשים מסוימים עשויים לרצות להסיר אותם מסיבות קוסמטיות.במאמר זה נדון ב -12 תרופות מומלצות וטבעיות של סבתא להסרת שומות לא בולטות.

כדי להבטיח את התוצאות הבטוחות והיעילות ביותר, חשוב להשתמש בשיטות הסרה טבעיות בטוחות ועדינות על העור.בגישה הנכונה תוכלו להשיג גוון עור גוון יותר ללא שימוש בכימיקלים קשים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון יתרונות בריאותיים, החל מעיכול לירידה במשקל.אבל האם ידעת שאפשר להשתמש גם בחומץ תפוחים להסרת שומות?כל שעליך לעשות הוא לטבול כדור כותנה בחומץ תפוחים ומרחי אותו ישירות על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

2.שמן קיק וסודה לשתייה

מערבבים שמן קיק וסודה לשתייה כדי ליצור משחה.החל את הדבק הזה ישירות על השומה וסקר אותו בתחבושת.השאר אותו על לילה ושטוף במים חמים למחרת בבוקר.חזור על תהליך זה למשך מספר ימים עד שהשומה נעלמת.

טיפ:

כדי להאיץ את התהליך, תוכלו להוסיף כמה טיפות של שמן עץ התה לעיסה כדי לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.

3.שום

שום הוא חיטוי טבעי וחזק שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהיפטר משומות.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים את הדבק ישירות על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

4.מיץ אננס

מיץ אננס מכיל אנזימים טבעיים שיכולים לעזור לפרק את השומה.משרים כדור כותנה במיץ אננס ומרחי אותו על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

5.תפוח אדמה

תפוחי אדמה הם תרופה טבעית נהדרת להסרת שומות.חותכים תפוח אדמה לפרוסות ומשפשפים אותו ישירות על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

6.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית עוצמתית לבעיות עור.כל שעליך לעשות הוא לחלץ את הג’ל מעלה אלוורה טרי ומורח אותו ישירות על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

7.שמן ויטמין E

שמן ויטמין E הוא תרופה טבעית נהדרת להסרת שומות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות של שמן ויטמין E ישירות על השומה ועיסו קלות.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

8.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהיפטר מהשומות.פשוט מרחי שכבה דקה של דבש ישירות על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

9.שמן זרעי פשתן

שמן זרעי פשתן הוא תרופה טבעית נהדרת להסרת שומות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות שמן זרעי פשתן ישירות על השומה ועסה קלות.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

10.יוד

יוד הוא חיטוי רב עוצמה שיכול לעזור להיפטר מהשומות.משרים כדור כותנה ביוד ומורחים אותו ישירות על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהשומה נעלמת.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהיפטר מהשומות.כל שעליך לעשות הוא להשרות כדור כותנה במיץ לימון ומרחי אותו ישירות על השומה.השאירו אותו למשך מספר דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד המולה נעלם.

12

שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה עתיקה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל הסרת שומות לא בולטות.תרופה זו מיוצרת משעועית הקסטור והיא מכילה ריכוז גבוה של חומצה ריצינולית, בעלת תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות.כדי להשתמש בשמן קיק להסרת שומות, פשוט החל כמה טיפות על האזור הפגוע וכיסוי בתחבושת.השאר את התחבושת במקום לילה והסר אותה למחרת.חזור על תהליך זה למשך מספר שבועות עד שהשומה דוהה.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מצבי עור, כולל שומות.לשימוש, פשוט מערבבים חלקים שווים חומץ תפוחים ומים ומורחים על השומה בעזרת כדור כותנה.השאירו את התערובת במקום 15 דקות ואז שוטפים במים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהשומה דוהה.

שום

שום שימש כתרופה טבעית במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שומות.כדי להשתמש בשום להסרת שומה, פשוט מוחץ שן שום ומורח אותו על השומה למשך 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים בסיום.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהשומה דוהה.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במצבי עור, כולל שומות.כדי להשתמש בדבש להסרת שומה, פשוט החל כמות קטנה של דבש על האזור המושפע והשאיר אותו במקום למשך 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים בסיום.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהשומה דוהה.

סיכום

הסעדים של סבתא להסרת שומות לא בולטות עדיין פופולריות כיום וכוללות שימוש בשמן קיק, חומץ תפוחים, שום ודבש.תרופות טבעיות אלה קלות לשימוש ויכולות להיות יעילות מאוד.עם זאת, חשוב לציין כי יתכן כי תרופות אלה אינן מתאימות לכולם ויש לדון תמיד עם איש מקצוע רפואי לפני השימוש.

שאלות נפוצות

האם הסעדים של סבתא בטוחים?

הסעדים של סבתא נחשבים בדרך כלל לבטוחים, אך תמיד חשוב לדון בטיפולים עם איש מקצוע רפואי לפני השימוש.

כמה זמן לוקח לשומה לדעוך?

משך הזמן שלוקח לשומה לדעוך ישתנה בהתאם לאדם והתרופה המשמשת.באופן כללי, זה יכול לקחת מספר שבועות או יותר עד שהשומה תדהה.

הסעדים של סבתא מציעים דרך טבעית וחסכונית להסרת שומות לא בולטות.אמנם בדרך כלל סעדים אלה בטוחים, אך חשוב לדון בכל טיפולים עם איש מקצוע רפואי לפני השימוש.בנוסף, זה יכול לקחת מספר שבועות או יותר עד שהשומה תדהה לחלוטין.למידע נוסף על הסרת שומות, בקרו ב wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן