דף הבית » תרופות סבתא » WASP STING – 4 תרופות של סבתא להכנה מהירה וטבעית
wasp sting

WASP STING – 4 תרופות של סבתא להכנה מהירה וטבעית

המציאות הכואבת של Wasp Sting – 4 הסעדים של סבתא להכנה מהירה וטבעית

צרעות הן חלק בלתי נפרד מחיינו, אך העוקץ שלהם יכול להיות כואב מאוד ואפילו מסוכן.בהתאם למין, עוקץ צרעה יכול לגרום לכל דבר מאי נוחות קלה ועד הלם אנפילקטי.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולמזער תסמינים אחרים.במאמר זה נדון בארבע תרופות שהועברו מסבתות לנכדיהן במשך דורות.

קרח

אחת השיטות הנפוצות ביותר לטיפול ב- WASP STING היא ליישם קרח או חבילה קרה על האזור הפגוע.יישום קרח יכול לעזור להפחית את הנפיחות ואי הנוחות הנגרמת על ידי העוקץ.עדיף למרוח את הקרח לפחות 15 דקות בכל פעם, מספר פעמים ביום.כדי לקבל את התועלת המרבית מהקור, תוכלו גם לעטוף את חבילת הקרח או שקית הקרח במגבת כדי לעזור לשמור על הקור ולמנוע מהאזור להתקרר מדי.

סודה לשתייה

תרופה נוספת שהועברה לאורך הדורות היא להחיל סודה לשתייה על האזור המושפע.תרופה זו משמשת במשך שנים רבות כדרך להפחתת נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, הכינו משחה על ידי ערבוב כף סודה לשתייה עם כמה טיפות מים.החל את העיסה ישירות על העוקץ והשאיר אותה למשך 10 עד 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים קרירים ומרחי קומפרס קר על האזור הפגוע.

טיפ ייחודי ומועיל:

אם אין לך סודה לשתייה בהישג יד, אתה יכול גם לנסות להשתמש במשחה העשויה מאספירין כתוש.פשוט מערבבים שתי טבליות אספירין עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה ולהחיל על העוקץ.

דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה לעקיצות צרעות ועקיצות חרקים אחרות.הדבש משמש כאנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל כמות קטנה של דבש ישירות על האזור המושפע.השאירו את הדבש למשך 15 דקות ואז שטפו במים קרירים.

שמן לבנדר

שמן לבנדר שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הכאב והנפיחות הקשורים לעקיצות חרקים ועקיצות.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כמה טיפות של שמן לבנדר עם כפית שמן קוקוס ומורחים ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שוטפים במים קרירים.

ארבעת הסעדים הללו שימשו במשך דורות כדרך להפחית את הכאב ואי הנוחות של עוקץ צרעה.אמנם אף אחד מהתרופות הללו לא עשוי לספק תרופה שלמה, אך הם יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים ולהפוך את העוקץ נסבל יותר.חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן נועדו להחליף ייעוץ רפואי מקצועי, כך שאם יש לך חששות, הקפד להתייעץ עם רופא.

התרופה של סבתא: קרח דחיסה

קרח הוא דרך נהדרת להפחית נפיחות וכאב מעוקץ צרעה.זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לתגובה אלרגית.כדי להשתמש בקומפרס קרח, פשוט עטפו כמה קוביות קרח בבד והמרחו אותו ישירות על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על זה כל שעתיים.

התרופה של סבתא: אמצעי סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דרך נהדרת להפחית את הכאב והגרד הקשור לעוקץ צרעה.להכנת משחת סודה לשתייה, מערבבים יחד חלקים שווים סודה לשתייה ומים.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15 דקות.לשטוף במים קרירים ולחזור לפי הצורך.

התרופה של סבתא: החלת דבש

דבש הוא תרופה טבעית נהדרת לעוקץ צרעה.זה יכול לעזור להפחית נפיחות, כאב וגרד.כדי להשתמש בדבש, פשוט החל כמות קטנה של דבש ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 15 דקות.לשטוף במים קרירים ולחזור לפי הצורך.

התרופה של סבתא: יישום אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נהדרת לעוקץ צרעה.זה יכול לעזור להפחית נפיחות, כאב וגרד.כדי להשתמש באלוורה, פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף במים קרירים ולחזור כ- NEסדר.

מסקנה

עקיצות צרעות יכולות להיות כואבות להפליא ולא נוחות, אך ישנם כמה תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הנפיחות, הכאב והגרד הקשורים אליהם.הסעדים של סבתא כמו קומפרס קרח, משחת סודה לשתייה, דבש ואלוורה הם דרכים נהדרות להתייחס במהירות לעוקץ צרעה במהירות ובאופן טבעי.

שאלות נפוצות

ש: כמה זמן עלי להשאיר את התרופה ל?

א: זה תלוי בתרופה, אך באופן כללי עליכם להשאיר את התרופה במשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרירים.לאחר מכן תוכל לחזור לפי הצורך.

ש: האם יש סיכון לתגובה אלרגית?

א: כן, יש סיכון לתגובה אלרגית לעוקץ צרעה.אם אתה חווה סימנים לתגובה אלרגית, כמו קושי בנשימה, נפיחות של הפנים או הכוורות, פנה מייד לטיפול רפואי.

עקיצות צרעות יכולות להיות כואבות ולא נוחות, אך עם הסעדים הנכונים אתה יכול להפחית את הנפיחות, הכאב והגרד הקשורים אליהם.הסעדים של סבתא כמו קומפרס קרח, משחת סודה לשתייה, דבש ואלוורה הם כולם דרכים נהדרות להתייחס לעוקץ צרעה במהירות ובטבעיות.למידע נוסף על עקיצות צרעות, אתה יכול לחץ כאן כדי לקרוא את הגדרת הוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן