דף הבית » תרופות סבתא » Vestibulitis – 16 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומטבח

Vestibulitis – 16 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומטבח

Vestibulitis: 16 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומטבח

Vestibulitis הוא מצב רפואי המאופיין בדלקת של פרוזדור הוולבר, האזור סביב פתיחת הנרתיק.זהו גורם שכיח לכאבי וולבר ונרתיק ויכול להיות מאוד לא נוח.תסמינים של vestibulitis כוללים שריפה, עקיצה וגירוד באזור המושפע.נשים רבות מגלות שאפילו לבוש בגדים צמודים יכול להיות כואב מדי.

למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של vestibulitis.להלן 16 סעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים ומהמטבח שיכולים לעזור לכם למצוא הקלה.

H2: השתמש בקומפרסים חמים

קומפרסים חמים יכולים לסייע בהפחתת הדלקת ולהקל על חלק מהאי הנוחות הקשורים לווסטיבולטיס.כדי ליצור דחיסה חמה, משרים מטלית כביסה נקייה במים חמים ואז למרוח אותו על האזור הפגוע.עשו זאת מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: נסה אמבטיה

אמבט סיטז הוא סוג של אמבט מים חמים שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי לבצע אמבטיה של סיטז, מלא אמבט רדוד במים חמים ולשבת בתוכה 10 עד 15 דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H3: טיפ מועיל:

וודא שהמים לא חמים מדי.אם חם מדי, זה יכול להחמיר את הדלקת.

H2: נסה קומפרסים קרים

קומפרסים קרים יכולים לעזור להפחית דלקת ואי נוחות הקשורים לווסטיבולטיס.כדי ליצור קומפרס קר, עטפו כמה קוביות קרח במטלית כביסה נקייה ומורחים אותו על האזור הפגוע.עשו זאת מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: השתמש בג’ל אלוורה

ג’ל אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.מרחו שכבה דקה של ג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: נסה חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד והחל אותו על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים ישתפרו.

H2: מרחי שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד שתשתפר הסימפטומים.

H2: השתמש בשמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: קח אמבטיית מלח אפסום

מלח אפסום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, הוסיפו 1 עד 2 כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה והשרו בתוכו למשך 10 עד 15 דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: נסה לוז מכשפה

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור המושפע.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות לוז מכשפה עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד שתשתפר הסימפטומים.

H2: השתמש בשום

שום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, מועכים כמה שיני שום ומורחים אותו על האזור הנגוע מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים ישתפרו.

H2: נסה סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד סודה לשתייה עם מים חלק אחד והחל אותו על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: השתמש ביוגורט

יוגורט הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, החל שכבה דקה של יוגורט רגיל ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: קח תוסף כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחיתדלקת באזור המושפע.כדי להשתמש בו, קח תוסף כורכום כפי שהורה הרופא שלך מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים משתפרים.

H2: השתמש במי קוקוס

מי קוקוס הם חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת באזור הפגוע.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של מי קוקוס ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום עד לתסמינים

התרופות של סבתא עבור vestibulitis

Vestibulitis הוא מצב המשפיע על האיברים הווסטיבולריים באוזן הפנימית.זה מאופיין בדלקת וכאב, שיכולים להיות חמורים למדי.אמנם אין תרופה מוחלטת ל Vestibulitis, אך ישנם מספר תרופות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים.להלן שש עשרה תרופות המומלצות על ידי מומחים ומהמטבח שעשויים לעזור להקל על ווסטיבולטיס.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות יותר של צמחי מרפא עבור vestibulitis:

 • ג’ינג’ר-לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את תסמיני vestibulitis.
 • שום – שום יכול להפחית את הדלקת ולעזור להילחם בחיידקים שעלולים לגרום לווסטיבוליטיס.
 • כורכום-כורכום מכיל כורכומין, שהוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון.
 • תה ירוק – תה ירוק מכיל קטכינים, שהם נוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת.
 • ליקריץ – ליקריץ מכיל גליצירריזין, שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.

תרופות הומאופתיות

תרופות הומיאופתיות מבוססות על העיקרון של “כמו תרופות כמו”.להלן כמה תרופות הומיאופתיות שעשויות לעזור בטיפול בווסטיבולטיס:

 • Gelsemium – Gelsemium הוא תרופה המשמשת לסחרחורת וסחרחורת הקשורה לווסטיבוליטיס.
 • Calcarea Carbonica – Calcarea Carbonica משמש לכאבי אוזניים ודלקת הקשורים לווסטיבוליטיס.
 • קאלי זרחן – קאלי זרחן משמש לסחרחורת והתעלפות הקשורה לווסטיבולטיס.
 • Belladonna – Belladonna משמש לסחרחורת קשה ולרוורגו הקשורים לווסטיבוליטיס.
 • פולסאטילה – פולסאטילה משמשת לטינטון וכאבי אוזניים הקשורים לווסטיבוליטיס.

הסעדים של סבתא מהמטבח

סבתות המליצו על תרופות ביתיות במשך דורות.להלן כמה תרופות למטבח שעשויות לעזור בטיפול בווסטיבולטיס:

 • חומץ תפוחים-חומץ תפוחים יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הווסטיבולטיס.
 • דבש-לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.
 • מי מלח – מי מלח יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את האזור הפגוע.
 • שמן קוקוס-לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הווסטבולוליטיס.
 • שמן שום-לשמן שום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.

סעדים אלה אינם מיועדים להחליף ייעוץ וטיפול רפואי.אם התסמינים נמשכים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

שאלות נפוצות

 • מה זה vestibulitis?

  vestibulitis הוא מצב הפוגע באיברים הווסטיבולריים באוזן הפנימית.זה מאופיין בדלקת וכאב.

 • מהן כמה תרופות לווסטיבוליטיס?

  תרופות צמחי מרפא, תרופות הומיאופתיות ותרופות למטבח מומלצות כולם לווסטיבוליטיס.כמה תרופות פופולריות כוללות ג’ינג’ר, שום, כורכום, תה ירוק, ליקריץ, גלסמיום, קלקריאה קרבוניקה, קאלי זרחן, בלדונה, פולסאטילה, חומץ תפוחים, דבש, מי מלח, שמן קוקוס ושמן שום.

לסיכום, vestibulitis הוא מצב הפוגע באיברים הווסטיבולריים באוזן הפנימית.אמנם אין תרופה מוחלטת לווסטיבוליטיס, אך ישנם מספר תרופות שיכולות לעזור להקל על הסימפטOMS.תרופות צמחי מרפא, תרופות הומיאופתיות ותרופות למטבח מומלצות כולם כטיפולים אפשריים לווסטיבוליטיס.חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן מיועדות להחליף ייעוץ וטיפול רפואי.אם התסמינים נמשכים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.למידע נוסף על vestibulitis, <a href = "https

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן