דף הבית » תרופות סבתא » Tosic Burns – 8 תרופות של סבתא מסורתית על בסיס ניסיון
tosic burns

Tosic Burns – 8 תרופות של סבתא מסורתית על בסיס ניסיון

Tosic Burns – 8 תרופות של סבתא מסורתית

למרות ההתקדמות ברפואה המודרנית, אנשים רבים עדיין נשבעים מהסעדים שסבתותיהם לימדו אותם.סבתות מרפאות מחלות ופצעי ריפוי מאז תקופת הזמן, תוך שימוש בתרופות טבעיות וביתיות שאינן מסתמכות על תרופות.להלן 8 תרופות של סבתא מסורתית לטיפול בכוויות טוסיות.

דבש

דבש הוא תרופה מסורתית לכוויות ופצעי עור אחרים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-בקטריאליות, ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.דבש יכול גם לסייע בריפוי פצעים, מה שהופך אותו לטיפול אידיאלי בכוויות.לשימוש, פשוט מרחי שכבה דקה של דבש על האזור המושפע.מכסים אותו ברוטב סטרילי ומשאיר אותו למשך מספר שעות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מצוינת נוספת לטיפול בכוויות טוסיות.הוא עשיר בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את הדלקת.לשימוש, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.משרים מטלית נקייה בתערובת ומורחים אותו על הכוויה למשך 15 דקות.

טיפ:

הקפידו לדלל את חומץ סיידר התפוחים לפני שמריחים אותו על הכוויה.החלתו ישירות על העור עלולה לגרום לגירוי.

אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית לכוויות ובעיות עור אחרות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לטיפול יעיל בכוויות.לשימוש, יש לפרק חתיכה של עלה אלוורה וסחט את הג’ל.מרחו את הג’ל ישירות על הכוויה ומכסים ברוטב סטרילי.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי ובעל תכונות נוגדות חמצון.זה יכול לעזור להפחית כאב ודלקת ולסייע בריפוי פצעים.לשימוש, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע וכיסו אותו ברוטב סטרילי.יש להגיש מחדש את השמן מספר פעמים ביום.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.לשימוש, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.משרים מטלית נקייה בתערובת ומורחים אותו על הכוויה למשך 15 דקות.

שקיות תה

שקיות תה יכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.לשימוש, תלולים שתי שקיות תה בכוס מים חמים למשך חמש דקות.הסר את שקיות התה ואפשר להם להתקרר.מרחו את שקיות התה על הכוויה למשך 15 דקות.

שמן זית

שמן זית הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית כאב ודלקת.לשימוש, מרחו שכבה דקה של שמן זית על האזור הפגוע וכיסו אותו ברוטב סטרילי.יש להגיש מחדש את השמן מספר פעמים ביום.

קרח

קרח יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.לשימוש, עטפו קוביית קרח במטלית נקייה והמרחו אותה על הכוויה למשך 15 דקות.הקפד להסיר את הקרח אם הוא הופך לקר מדי.

על ידי עקוב אחר 8 הסעדים של סבתא המסורתית הללו, אתה יכול לטפל ביעילות בכוויות טוסיות ולעזור להפחית כאב ודלקת.עם זאת, אם אתם חווים כאבים חמורים או שריפה, פנו לטיפול רפואי מייד.

כוויות טוסיק – 8 הסעדים של סבתא המסורתית

כוויות טוסיות כואבות ויכולות להיגרם על ידי מגוון מקורות כמו זעזועים חשמליים, מים חמים, להבות פתוחות ואפילו כימיקלים מסוימים.אנשים רבים הסובלים מכוויות טוסיות פונות לתרופות של סבתא המסורתית כדי לספק הקלה מהכאב ולרפא את הכוויה.להלן 8 תרופות של סבתא מסורתית ששימשו במהלך השנים לטיפול בכוויות טוסיות:

1.דבש

דבש שימש במשך מאות שנים כדי לעזור לרפא כוויות.יש לו תכונות טבעיות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית זיהום, דלקת וכאב.דבש עוזר גם לשמור על הכוויה לחה ולהגן עליו מפני זיהום.כדי להשתמש בדבש לטיפול בכוויה של טוסיק, פשוט מרחי שכבה דקה של דבש על האזור המושפע.השאירו אותו כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

2.אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר לטיפול בכוויות, כולל כוויות טוסיות.הוא מכיל קירור טבעיותכונות ריפוי שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש באלוורה לטיפול בכוויה של טוסיק, פשוט החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע.השאירו אותו כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות טבעיות אנטי-בקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים לטיפול בכוויה של טוסיץ ‘, פשוט החל שכבה דקה של חומץ תפוחים על האזור המושפע.השאירו אותו כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה פופולרית לכוויות בגלל תכונות הקירור והריפוי הטבעיות שלו.זה עוזר לשמור על הכוויה לחה ולהגן עליה מפני זיהום.כדי להשתמש בשמן קוקוס לטיפול בכוויה של טוסיק, פשוט מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור המושפע.השאירו אותו כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בסודה לשתייה לטיפול בכוויה של טוסיק, פשוט מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותה כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

6.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום מכילים תכונות טבעיות אנטי דלקתיות וקירור שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בעלים בזיליקום לטיפול בכוויה של טוסיק, פשוט טוחנים כמה עלי בזיליקום טריים על משחה ומורחים אותה על האזור הנגוע.השאירו אותו כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

7.כורכום

הכורכום מכיל ריפוי טבעי ותכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בכורכום לטיפול בכוויה טוסית, פשוט מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותה כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

8.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בשיבולת שועל לטיפול בכוויה של טוסיק, פשוט מערבבים כמה כפות שיבולת שועל עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותה כ- 30 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

סיכום

כוויות טוסיות יכולות להיות כואבות וקשות לטיפול, אך אנשים רבים מצאו הקלה מסעדים של סבתא מסורתית כמו דבש, אלוורה, חומץ תפוחים, שמן קוקוס, סודה לשתייה, עלי בזיליקום, כורכום ושיבולת שועל.לתרופות אלה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות וריפוי שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב, כמו גם לשמור על הכוויה לחה ולהגן עליה מפני זיהום.

שאלות נפוצות

מהי כוויה טוסית?

כוויה טוסית היא סוג של כוויה הנגרמת על ידי זעזועים חשמליים, מים חמים, להבות פתוחות וכימיקלים מסוימים.זה יכול להיות כואב וקשה לטיפול.

כיצד יכולים הסעדים של סבתא המסורתית לעזור?

הסעדים של סבתא מסורתית כמו דבש, אל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן