דף הבית » תרופות סבתא » Streptococcus – 3 הסעדים של סבתא שעליך לדעת והם ישנים
streptococcus

Streptococcus – 3 הסעדים של סבתא שעליך לדעת והם ישנים

היסודות של Streptococcus

Streptococcus הוא סוג שכיח של חיידקים שיכולים לגרום למגוון מחלות, החל מקלות לחמורה.זהו אחד הגורמים החיידקיים הנפוצים ביותר לזיהומים אצל בני אדם, והוא נמצא גם בסביבה.ניתן למצוא סטרפטוקוקוס בפה, בגרון ובחלקים אחרים בגוף, וזה יכול לגרום לזיהומים כמו סטרפ גרון, זיהומים בסינוסים ודלקת ריאות.חשוב להיות מודעים לתסמינים של דלקות סטרפטוקוקיות, מכיוון שהם יכולים להיות חמורים ולדרוש טיפול.

3 התרופות של סבתא לסטרפטוקוקוס

התרופות של סבתא משופעות לרוב במאות חוכמה וניסיון, ויכולות להיות יעילות מאוד לטיפול במחלות נפוצות.Streptococcus אינו יוצא מן הכלל, וישנם סעדים רבים שהועברו לאורך דורות כדי לסייע בטיפול ולמנוע זיהומים סטרפטוקוקליים.להלן שלוש מהתרופות היעילות והאמינות ביותר של סבתא לסטרפטוקוקוס:

1.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית למחלות שונות, כולל דלקות סטרפטוקוקיות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי -ויראליות ונוגדות פטריות, מה שהופך אותו לתרופה טבעית יעילה.כדי להשתמש בשום לזיהומים סטרפטוקוקיים, עדיף לרסק או לטחון כמה שיני שום ולבלוע אותם בכוס מים חמים.ניתן לקחת תרופה זו עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נוספת ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל זיהומים סטרפטוקוקריים.יש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לזיהומים.כדי להשתמש בדבש לזיהומים סטרפטוקוקליים, פשוט מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

3.כורכום

כורכום הוא תבלין חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל זיהומים סטרפטוקוקיים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, ההופכות אותו לטיפול יעיל לזיהומים.כדי להשתמש בכורכום לזיהומים סטרפטוקוקיים, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ושתות אותם פעמיים ביום.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור כי תרופות אלה נועדו לשמש רק כתוסף לטיפול רפואי מסורתי.עדיף תמיד להתייעץ עם רופא לפני שנטילת תרופות טבעיות כלשהן, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות ולהיות תופעות לוואי פוטנציאליות אחרות.נוסף

סבתות השתמשו מזמן קינמון, דבש וכורכום לטיפול במגוון מחלות.נמצא כי שלושת המרכיבים הללו בעלי תכונות אנטי-מיקרוביאליות, אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.השילוב של שלושת המרכיבים הללו הופך אותם לתרופה יעילה כנגד זיהומי סטרפטוקוקוס.

קינמון מכיל קינמאלדהיד, תרכובת פעילה שנמצאה יעילה כנגד דלקות סטרפטוקוקיות.נמצא כי הוא מעכב את צמיחת הסטרפטוקוקים ומקטין את ייצור הרעלים.בנוסף, זה גם עוזר להגביר את החסינות, להפחית את הדלקת ולהפחית את הכאב והנפיחות.

דבש שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקות סטרפטוקוקיות.הוא מכיל תכונות טבעיות חיטוי ואנטי בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את צמיחת הסטרפטוקוקים.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות ומשפרות חיסוניות.

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון שנמצא כיעיל כנגד זיהומים סטרפטוקוקליים.זה יכול לעזור להפחית כאב, נפיחות ודלקת הקשורים לזיהום.בנוסף, זה יכול לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הסיכון להמשך זיהום.

כיצד להשתמש בסעדים אלה

כדי להשתמש בשלושת המרכיבים הללו לטיפול בזיהומים בסטרפטוקוקוס, ASTעל צריך לערבב חלקים שווים של קינמון, דבש וכורכום יחד כדי ליצור משחה.לאחר מכן יש למרוח את העיסה הזו ישירות על האזור המושפע ולאפשר לשבת לפחות 30 דקות.לאחר חלוף הזמן הזה, ניתן לשטוף את העיסה במים חמים.יש לחזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ שום ומיץ לימון

מיץ שום ומיץ לימון שימשו שניהם במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל דלקות סטרפטוקוקיות.שום מכיל אליצין, תרכובת שנמצאה יעילה כנגד חיידקי סטרפטוקוקוס.לאליצין יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את צמיחת הסטרפטוקוקים.

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ואנטי בקטריאלי שיכול לעזור להפחית את צמיחת חיידקי סטרפטוקוקוס.בנוסף, חומצת לימונית במיץ לימון יכולה לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הסיכון להמשך זיהום.

כיצד להשתמש בסעדים אלה

כדי להשתמש במיץ שום ומיון לימון לטיפול בזיהומים בסטרפטוקוקוס, אדם צריך לערבב חלקים שווים של שום ומיץ לימון יחד בכוס.לאחר מכן יש לצרוך תערובת זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.לחלופין, ניתן ליישם את התערובת ישירות על האזור המושפע ולאפשר לשבת לפחות 30 דקות לפני השטיפה עם מים חמים.

Echinacea

Echinacea הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל זיהומים סטרפטוקוקיים.הוא מכיל תרכובות שיש להן תכונות אנטי דלקתיות ומגבירה חיסונית שיכולות לעזור להפחית את צמיחת הסטרפטוקוקים.בנוסף, זה יכול לעזור גם להפחתת כאב, נפיחות ודלקת הקשורים לזיהום.

כיצד להשתמש בתרופה זו

כדי להשתמש ב- Echinacea לטיפול בזיהומים בסטרפטוקוקוס, על אדם ליטול תוספי Echinacea על פי הוראות היצרן.לחלופין, ניתן להפוך את העשב לתה ולצרוך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

ש: האם יש הוכחות מדעיות לכך שסעדים אלה יעילים כנגד זיהומים בסטרפטוקוקוס?

ת: כן, ישנן עדויות מדעיות המציעות כי סעדים אלה עשויים להיות יעילים כנגד זיהומים בסטרפטוקוקוס.מחקרים מצאו כי קינמון, דבש, כורכום, שום, מיץ לימון ואכינצאה כולם בעלי אנטי-מיקרוביאלי, אנטי-דלקתי ותכונות מגבירות חיסוניות שיכולות לעזור להפחית את צמיחת הסטרפטוקוקים ולהפחתת כאב, נפיחות ודלקת הקשורהעם הזיהום.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל זיהומים סטרפטוקוקיים.תרופות אלה מכילות תרכובות עם תכונות אנטי-מיקרוביאליות, אנטי דלקתיות ומשפרות חיסוניות שיכולות לעזור להפחית את צמיחת הסטרפטוקוקים ולהפחתת כאב, נפיחות ודלקת הקשורה לזיהום.אמנם קיימות עדויות מדעיות המציעות כי תרופות אלה עשויות להיות יעילות כנגד זיהומי סטרפטוקוקוס, אך חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני השימוש בהם.בנוסף, חשוב להבין כי אין להשתמש בתרופות אלה כתחליף

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן