דף הבית » תרופות סבתא » Seborrhea – 12 הסעדים של סבתא זקנה המסייעים בהחלמה
seborrhea

Seborrhea – 12 הסעדים של סבתא זקנה המסייעים בהחלמה

עור יבש וסבריאה: 12 תרופות של סבתא זקנה להחלמה

Seborrhea הוא הפרעת עור דלקתית נפוצה הגורמת להיווצרות עור יבש, מגרד, קשקשי על הקרקפת, הפנים ואזורים אחרים בגוף.לעתים קרובות זה נגרם כתוצאה מחוסר איזון של הורמונים, חיידקים או גנטיקה.זה יכול להיות מופעל גם על ידי תרופות מסוימות, לחץ וגורמים סביבתיים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של סבורה.להלן 12 סעדים של סבתא זקנה שעשויים לעזור בהחלמה.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לסבורה.זה עוזר להפחית את הדלקת בעור ולאזן את רמות החומציות.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים, מערבבים חומץ תפוחים חלק אחד עם ארבעה חלקים מים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

2.אלוורה

אלוורה הוא חומר ריפוי טבעי שיכול לעזור להרגיע ולהרטיב את העור שנפגע מסבורה.זה ידוע גם בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות והחיטוי.כדי להשתמש באלוורה, החל שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס נהדר לחותת עור יבש ויכול לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לסבורה.כדי להשתמש בשמן קוקוס, מרחו שכבה דקה של השמן על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

4.דבש

דבש הוא תרופה טבעית יעילה לסבורה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הקשורים להפרעת העור.כדי להשתמש בדבש, מערבבים כף דבש אחת עם כף מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב להימנע ממסבונים וחומרי ניקוי קשים בעת הטיפול בסבוריאה.במקום זאת, השתמש בסבונים עדינים וטבעיים המעוצבים באופן ספציפי לעור רגיש.

5.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להרגיע ולהרטיב את העור שנפגע מסבורה.זה ידוע גם בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות ונוגדות פטריות.כדי להשתמש בשיבולת שועל, מערבבים כף שיבולת שועל אחת עם כף מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

6.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית יעילה לסבורה.זה עוזר להפחית את הדלקת ולהרטיב את העור.כדי להשתמש בשמן זית, מרחו שכבה דקה של השמן על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית עוצמתית לסבורה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית את הגירוד והאודם הקשורים להפרעת העור.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כף מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

8.שמן חוחובה

שמן חוחובה הוא תרופה טבעית יעילה לסבורה.זה עוזר להפחית את הדלקת ולהרטיב את העור.כדי להשתמש בשמן חוחובה, מרחו שכבה דקה של השמן על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

9.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת הקשורה לסבורה.כדי להשתמש במכשפה לוז, החל שכבה דקה של המפגש על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

10.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הקשורים לסבורה.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף מים אחת של מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותה למשך 15 דקות.ריןSE עם מים חמים.

<H

מהן כמה מהתרופות של סבתא לסבורה?

Seborrhea הוא מצב עור נפוץ שיכול לגרום לאדמיות, גירוד ועור רעוע.אמנם זה יכול להיות מעצבן ולא נוח, אך ישנם כמה תרופות שהועברו מסבתות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של סבוריאה.להלן 12 מהתרופות המיושנות הפופולריות ביותר לסבורה:

1.חומץ תפוחים

אחד התרופות הפופולריות ביותר עבור Seborrhea הוא חומץ Apple Cider.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם ארבעה חלקים מים, ואז החל את הפיתרון על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס לאזור הפגוע ותן לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

3.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי נוסף שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, עיסו כמות קטנה של שמן זית לאזור הפגוע ותנו לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

4.דבש

לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כף דבש אחת עם כפית מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

5.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא נוגד חומצה קל שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כף אחת של חלב מגנזיה עם כף מים אחת, ואז מרחו את הפיתרון על האזור המושפע ותנו לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

6.אלוורה

אלוורה הוא צמח טבעי שיש לו תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של אלוורה לאזור הפגוע ותנו לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, החל כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי שיש לו תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כף מים אחת, ואז מרחו את הפיתרון על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

9.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מרכיב טבעי שיכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כוס שיבולת שועל אחת עם כוס מים חמים, ואז מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לה לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

10.שמן ויטמין E

שמן ויטמין E הוא שמן טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן ויטמין E לאזור הפגוע ותן לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

11.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מרכיב טבעי שיש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כף מים אחת, ואז מרחו את התמיסה על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.

12.שום

שום הוא מרכיב טבעי שיש לו תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, פשוט מועכים ציפורן שום אחד ומורחים את העיסה על האזור המושפע, ואז תן לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

מסקנה

Seborrhea יכול להיות מצב עור מעצבן ולא נוח, אבל יש כמה תרופות מיושנות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן