דף הבית » תרופות סבתא » Seborrhea בראש – 11 תרופות של סבתא יעילה ומזינה
seborrhea ddadda

Seborrhea בראש – 11 תרופות של סבתא יעילה ומזינה

Seborrhea בראש: 11 הסעדים של סבתא להפחתת גירוי ודלקת
Seborrhea של הקרקפת הוא מצב עור נפוץ המאופיין באדמומיות, גירוד ונוכחות של פתיתים עדינים או עבים, לבנים בשיער.זה נגרם כתוצאה מצמיחת יתר של פטריה דמוית שמרים ויכולה להיות מביכה ולא נוחה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות וטיפולים טבעיים שעשויים לעזור להפחית את הסימפטומים ולשפר את מצב הקרקפת שלך.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי.זה יכול לשמש להפחתת דלקת, גירוי וגירוד הנגרם על ידי Seborrhea.כדי להשתמש בו, מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים בבקבוק ריסוס ושפרו את התערובת על הקרקפת.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לסייע בהפחתת היובש והקלף הקשורים לסבורה.יש לו גם תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור בטיפול בגורם הבסיסי למצב.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ועסה אותו פנימה. השאר אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז לשטוף אותו במים חמים.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כמה כפיות שמן קוקוס ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

4.אלוורה

אלוורה הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ומרגיע שיכול לעזור להפחית את הגירוי והגרד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 עד 15 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

5.דבש

דבש הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של דבש על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 עד 15 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

7.יוגורט

יוגורט הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 עד 15 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10 עד 15 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

9.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כף לוז מכשפה עם כמה טיפות מים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

10.שום

שום הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית דלקת וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מועכים שתי שיני שום ומורחים את המשחה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

11.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את היובש וההתקלפות הנגרמת על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של שמן זית על האזור הפגוע ועסה אותו פנימה. השאר אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שוטפים אותו במים חמים.

טיפ:

טיפים לדאוגשל Seborrhea בראש

Seborrhea בראש הוא מצב עור נפוץ שיכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל גנטיקה, לחץ ומזהמים סביבתיים.זה יכול לגרום לגרד, מתקלף ואודם בקרקפת, ויכול להוביל לתנאי עור אחרים כמו אקזמה ופסוריאזיס.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ומזינות שניתן להשתמש בהן לטיפול במצב ולשמור על בריא הקרקפת.להלן 11 תרופות סבתות יעילות ומזינות לסבורה בראשו.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מצבי עור, כולל סבורה בראשו.הוא עשיר בנוגדי חמצון וחומצות שומן, המסייעות להרגיע דלקת ולהפחית את הגירוד.זה גם עוזר לשמור על לחות הקרקפת, מה שיכול לעזור להפחית את ההתקלפות והאדמומיות.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס לקרקפת ולהשאיר אותו לפחות 15 דקות לפני שטיפתו.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת הנגרמת על ידי סבורה.הוא מכיל תכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את צמיחת החיידקים והפטרייה בקרקפת.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד והחל אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 20 דקות לפני השטיפה.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את צמיחת החיידקים והפטרייה בקרקפת.זה יכול גם לעזור להפחית גירוד ודלקת הנגרמת על ידי סבורה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 20 דקות לפני השטיפה.

הסעדים של סבתא מזינה לסבורה בראש

4.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת הנגרמת על ידי סבורה.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקרקפת ולהפחית את האדמומיות.לשימוש, פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על הקרקפת והשאיר אותו לפחות 15 דקות לפני שטיפתו.

5.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת הנגרמת על ידי Seborrhea.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את צמיחת החיידקים והפטרייה בקרקפת.לשימוש, פשוט מרחי כמות קטנה של דבש על הקרקפת והשאירו אותו לפחות 15 דקות לפני שטיפתו.

6.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת הנגרמת על ידי Seborrhea.הוא עשיר בפרוביוטיקה, שיכולים לעזור להרגיע את הקרקפת ולהפחית את האדמומיות.לשימוש, פשוט החל כמות קטנה של יוגורט רגיל על הקרקפת והשאיר אותו לפחות 15 דקות לפני שטיפתו.

7.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת הנגרמת על ידי Seborrhea.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקרקפת ולהפחית את האדמומיות.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן זית לקרקפת ולהשאיר אותו לפחות 15 דקות לפני שטיפתו.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שורש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד ודלקת הנגרמת על ידי סבורה.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקרקפת ולהפחית את האדמומיות.לשימוש, פשוט מערבבים כמות קטנה של אבקת שורש ליקוריץ עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 20 דקות לפני השטיפה.

9.שום

שום הוא טבעי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן