דף הבית » תרופות סבתא » Seborrhea בקרקפת – 23 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ומהר להכין

Seborrhea בקרקפת – 23 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ומהר להכין

Seborrhea – 23 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים
Seborrhea הוא מצב עור שכיח וכרוני המתרחש כאשר בלוטות החלב מייצרות כמות מוגזמת של חלב.זה יכול להשפיע על הקרקפת, הפנים, החזה, הגב והאזורים האחרים בגוף.Seborrhea יכול לגרום לאדמיות, גירוד ועור יבש או שומני.

כאשר סבורה מתרחשת בקרקפת, היא עלולה לגרום לקשקשים, להתקלף ולגירוי.זה יכול להיות קשה לניהול ויכול לגרום למבוכה ואי נוחות.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות הזמינות שיכולות לעזור להרגיע את הקרקפת ולשמור על המצב תחת שליטה.

להלן 23 תרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים שניתן להכין במהירות ובקלות.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להפחית את ההתקלפות והגרד הקשורים לסבורה.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כעשר דקות.שוטפים במים חמים.

שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי והוא מצוין להזנת הקרקפת.לשימוש, חם על כף אחת של שמן זית עד שהוא מעט חם.לעסות את השמן לקרקפת ולהשאיר כ -15 דקות.שוטפים במים חמים.

טיפ ייחודי ומועיל

לקבלת הזנה נוספת, תוכלו גם לערבב כמה טיפות שמן עץ התה לשמן הזית לפני שמריחים אותו על הקרקפת.שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי נוסף שיכול לעזור להפחית קשקשים והתקלפות.לשימוש, לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס לקרקפת והשאירו כ 20 דקות.שוטפים במים חמים.

דבש

דבש הוא אנטיבקטריאלי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של דבש ומים חמים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כעשר דקות.שוטפים במים חמים.

אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להרגיע את הקרקפת ולהפחית את האדמומיות.לשימוש, מערבבים כף אחת של ג’ל אלוורה עם שתי כפות מים חמים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כ -15 דקות.שוטפים במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כעשר דקות.שוטפים במים חמים.

שום

שום הוא אנטי -פטרייתי ואנטיביוטיקה שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מרסקים שתי שיני שום ומערבבים עם שתי כפות שמן זית.לעסות את התערובת לקרקפת ולהשאיר כעשר דקות.שוטפים במים חמים.

מיץ תפוחים

מיץ תפוחים הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים חלקים שווים של מיץ תפוחים ומים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כעשר דקות.שוטפים במים חמים.

יוגורט

יוגורט הוא קרם קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כף אחת של יוגורט רגיל עם שתי כפות מים חמים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כ -15 דקות.שוטפים במים חמים.

מלח

מלח הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של סבורה.לשימוש, מערבבים כף מלח אחת עם שתי כפות מים חמים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כעשר דקות.שוטפים במים חמים.

חלמון ביצה

חלמון ביצה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע את הקרקפת ולהפחית את האדמומיות.לשימוש, מערבבים חלמון ביצה אחת עם שתי כפות מים חמים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו כעשר דקות.שוטפים במים חמים.

זרעי חילבה

הסעדים של סבתא לטיפול בדרמטיטיס סבוריאה בקרקפת

דלקת עור Seborrheic היא עור דלקתיתדחיפה הנפוצה וניתן למצוא אותה בקרקפת, בפנים ובאזורים אחרים בגוף.בעוד שהגורם למצב עור זה נותר לא ידוע, על פי ההערכה, הוא נגרם כתוצאה מצמיחת יתר של שמרים על פני העור.סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בדרמטיטיס סבוריאה במשך דורות, ותרופות אלה עדיין פופולריות כיום.להלן 23 תרופות של סבתא פופולריות המהירות להתכונן ויכולות לעזור להקל על הסימפטומים של דלקת עור סבוריאית.

חומץ תפוחים

חומץ אפל סיידר הוא התרופה של סבתא פופולרית בגלל תכונותיו האנטי-דלקתיות והנטיפטרייות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים אחת.מרחו את התערובת ישירות לקרקפת והשאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

אלוורה

אלוורה ידועה בתכונותיו המרגיעות והריפוי, ולעתים קרובות היא משמשת לטיפול במצבי עור כמו דרמטיטיס סבורי.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט יש לפרק חתיכה קטנה של צמח אלוורה והחל את הג’ל ישירות על הקרקפת.השאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אחד התרופות העתיקות ביותר המשמשות לטיפול במצבי העור וידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והנוגד פטרייתי.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על הקרקפת ועסה אותו פנימה. השאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן זית

שמן זית ידוע בתכונות הלחות שלו ואנטי דלקתיות, ולעתים קרובות הוא משמש לטיפול במצבי עור כמו דלקת עור סבוריתית.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט למרוח כמות קטנה של שמן זית ישירות על הקרקפת ועסה אותה פנימה. השאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי -פטריות והחיפומיות, ולעתים קרובות הוא משמש לטיפול במצבי עור כמו דלקת עור סבוריתית.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף אחת של שמן עץ התה עם כוס מים אחת.מרחו את התערובת ישירות לקרקפת והשאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שום

שום ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיספטיות, ולעתים קרובות הוא משמש לטיפול במצבי עור כמו דרמטיטיס סבורי.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט משנים כמה שיני שום על משחה ומורחים אותו ישירות על הקרקפת.השאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, ולעתים קרובות הוא משמש לטיפול במצבי עור כמו דרמטיטיס סבורי.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט למרוח כמות קטנה של מיץ לימון ישירות על הקרקפת ועסה אותו פנימה. השאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

יוגורט

יוגורט ידוע בתכונותיו האנטי -פטריות והאנטיבקטריאליות, ולעתים קרובות הוא משמש לטיפול במצבי עור כמו דלקת עור סבוריתית.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל כמות קטנה של יוגורט רגיל ישירות לקרקפת ועסה אותה פנימה. השאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן נם

שמן NEEM ידוע בתכונותיו האנטי -פטרייתיות והאנטיבקטריאליות, ולעתים קרובות הוא משמש לטיפול במצבי עור כמו דרמטיטיס סבורי.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט למרוח כמות קטנה של שמן נם ישירות על הקרקפת ועסה אותו פנימה. השאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

זרעי חילבה

זרעי חילבה ידועים בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והנטיפטרייות, ולעתים קרובות הם משמשים לטיפול במצבי עור כמו דרמטיטיס סבורי.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט להשרות קומץ זרעי חילבה במים בן לילה.למחרת, מרחו את התערובת ישירות על הקרקפת והשאירו 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.

מלפפון

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן