דף הבית » תרופות סבתא » Seborrhea בפנים – 23 תרופות של סבתא חמה וטבעית

Seborrhea בפנים – 23 תרופות של סבתא חמה וטבעית

מצב העור המכונה Seborrhea

מצב העור המכונה Seborrhea הוא הפרעה בבלוטות החלב הגורמות לייצור יתר של שמן על העור.ניתן למצוא אותו באזורים רבים בגוף, אך נפוץ לרוב על הפנים.Seborrhea יכול לגרום לאדמומיות, לגרד, להתקלף ולשקשים.לעתים קרובות זה מלווה בריח לא נעים.

הגורם המדויק לסבורה אינו ידוע, אך נחשב שהוא קשור לשילוב של גורמים גנטיים וסביבתיים.זה קשור למערכת חיסון פעילה יתר ויכול להיות מופעל על ידי לחץ, הורמונים ותרופות.

ישנם כמה טיפולים זמינים עבור Seborrhea, אך אנשים רבים מעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות.ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה להפחתת דלקת, להרגיע את העור ולסייע באיזון ייצור השמן של העור.להלן 23 הסעדים של סבתא חמה וטבעית לטיפול בסבוריאה בפנים.

H2: שמנים טבעיים

שמנים טבעיים יכולים לעזור להחזיר את האיזון לעור ולהפחית את הדלקת.כמה מהשמנים הטבעיים הטובים ביותר לשימוש עבור Seborrhea כוללים:

• שמן קוקוס: שמן קוקוס הוא קרם לחות מצוין ובעל תכונות אנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית אדמומיות וגירוי הנגרמים על ידי סבורה.

• שמן חוחובה: שמן חוחובה דומה מאוד לשמן המיוצר על ידי עורנו ויכול לעזור לווסת את ייצור השמן של העור.

• שמן זית: שמן זית עשיר בנוגדי חמצון ומסייע בהגנה על העור מפני נזק רדיקלי חופשי.

• שמן עץ התה: שמן עץ התה יכול לעזור להפחית דלקת וחיידקים, שיכולים לעזור להפחית את חומרת סבורה.

H2: מסכות טבעיות

ניתן להשתמש במסכות טבעיות כדי להרגיע את העור ולהפחתת דלקת.כמה מהמסכות הטבעיות הטובות ביותר לשימוש עבור Seborrhea כוללות:

• מסכת אלוורה: אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי שנגרם על ידי סבורה.

• מסכת דבש: דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להפחית חיידקים על העור.

• מסכת שיבולת שועל: שיבולת שועל היא פילינג טבעי ויכולה לעזור להפחית את התקפות והקשקשים הנגרמים על ידי סבורה.

• מסכת יוגורט: יוגורט עשירה בחומצה לקטית, שיכולה לעזור לאזן את רמת החומציות הטבעית של העור ולהפחית את סבורה.

H3: טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הטבעיות הללו, חשוב לזכור שיש להשתמש בהם במתינות.התחל תמיד עם כמות קטנה והגדיל בהדרגה את הסכום במידת הצורך.

ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה על בסיס קבוע כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של סבורה.בשימוש קבוע, הם יכולים לעזור לשמור על העור בריא ומאוזן.

חלק 2: התרופות של סבתא טבעית לסבוריאה בפנים

Seborrhea בפנים הוא מצב לא נוח ומביך שיכול באמת להשפיע על הביטחון העצמי של האדם.למרבה המזל, ישנם שפע של טיפולים טבעיים שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים ולעזור לפנות את המצב.להלן 23 תרופות של סבתא טבעית לסבורה בפנים שעשויות לעזור:

1.אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ובעלת תכונות ריפוי רבות.כדי להשתמש בו, יש לפרק חתיכה מעלה אלוורה, סחט את הג’ל והחל אותו על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לשמש כקרם לחות כדי לסייע בהפחתת הדלקת והגירוד הנגרם על ידי סבוריאה.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

4.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לסייע בהפחתת אדמומיות וגרד שגרמו By Seborrhea.כדי להשתמש בו, מערבבים כף שיבולת שועל עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לסייע בהפחתת אדמומיות וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

6.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של לוז מכשפה עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע בעזרת כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

9.שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של מיץ שום עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

10.שמן נים

שמן נים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגרד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של שמן נם עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

11.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ויכול לסייע בהפחתת אדמומיות וגירוד הנגרם על ידי סבורה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה או בד.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

12

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן