דף הבית » תרופות סבתא » Pityriasis rosacea – 20 תרופות של סבתא טבעית לרגיעה
pityriasis rosacea

Pityriasis rosacea – 20 תרופות של סבתא טבעית לרגיעה

מה זה Pityriasis Rosacea?

Rosacea Pityriasis הוא מצב עור כרוני המאופיין באדמומיות, שטיפה ודלקת בעור.זה בדרך כלל משפיע על הפנים, החזה והגב, ויכול לגרום לגרד, לשריפה ולקנה מידה של העור.למרות שהסיבה המדויקת למצב אינה ידועה, היא מאמינה שהיא מופעלת על ידי לחץ, חשיפה לשמש ותרופות מסוימות.

התרופות הטבעיות של סבתא להרפיה

ישנם תרופות טבעיות רבות ששימשו סבתות במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של רוזציאה של Pityriasis.תרופות אלה מתמקדות במתן הרפיה ונוחות לעור, כמו גם בהפחתת הדלקת.להלן 20 תרופות של סבתא טבעית להרפיה:

 • שמן לבנדר-שמן לבנדר יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית אדמומיות וגירוי הקשורים לרוזציאה של Pityriasis.
 • תה קמומיל-תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית אדמומיות ונפיחות הקשורה לרוזציאה של Pityriasis.
 • אלוורה – ג’ל אלוורה יכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת הקשורה לרוזציאה של pityriasis.
 • מלפפון – מלפפונים עוזרים להפחתת אדמומיות ודלקת הקשורים לרוזציאה של pityriasis.
 • שיבולת שועל – שיבולת שועל יכולה לעזור להרגיע את העור ולהפחית את האדמומיות והדלקת הקשורה לרוזציאה של pityriasis.
 • דבש-דבש הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לרוזציאה של pityriasis.
 • תה ירוק-תה ירוק הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורים לרוזציאה.
 • שמן קוקוס – שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את היובש הקשור לרוזציאה של pityriasis.
 • חומץ תפוחים-חומץ תפוחים יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לרוזציאה.
 • מיץ לימון – מיץ לימון הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית אדמומיות ודלקת הקשורים לרוזציאה של pityriasis.
 • שמן עץ התה-שמן עץ התה בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את אדמומיות ונפיחות הקשורה לרוזציאה.
 • שמן שקדים – שמן שקדים הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את היובש הקשור לרוזציאה של pityriasis.
 • כורכום-לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לרוזציאה.
 • ג’ינג’ר-לג’ינג’ר יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לרוזציאה של pityriasis.
 • שמן אלמודי אלמוג-שמן אלמוג ישן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לרוזציאה.
 • מי ורדים – מי ורדים הם מעיקים טבעיים שיכולים לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורים לרוזציאה של Pityriasis.
 • קלנדולה-קלנדולה בעלת תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את אדמומיות ונפיחות הקשורה לרוזציאה.
 • שמן אקליפטוס-לשמן אקליפטוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה לרוזציאה.
 • שמן חוחובה – שמן חוחובה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את היובש הקשור לרוזציאה של Pityriasis.
 • לוז מכשפה – לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית אדמומיות ודלקת הקשורים לרוזציאה של Pityriasis.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בתרופות טבעיות אלה באופן קבוע ושלב אותם עם שינויים באורח החיים, כמו הפחתת לחץ, הימנעות מפעילים והגנה על עורך מפני השמש.

תרופות טבעיות אלה עשויות שלא לספק תרופה לרוזציאה של Pityriasis, אך הם יכולים לספק הקלה מהתסמינים ולעזורלהפחית דלקת.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני

20 התרופות של סבתא טבעית להרפיה

pityriasis rosacea הוא מצב עור שכיח הגורם לאדמומיות, נפיחות, שטיפה וגירוי.אמנם אין תרופה למצב, אך ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.להלן 20 תרופות של סבתא טבעית להרפיה שיעזרו לנהל את אי הנוחות הקשורה לרוזציאה Pityriasis.

1.שמן אתרי לבנדר

שמן אתרי לבנדר הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי העור.יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית אדמומיות, נפיחות וגירוי.לשימוש, דללו כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר בשמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים על אזורים מושפעים.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד תרופה טבעית פופולרית לתנאי עור.יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית אדמומיות, נפיחות וגירוי.לשימוש, דללו כמה טיפות שמן עץ התה בשמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים על אזורים מושפעים.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית לתנאי העור בשל תכונותיו האנטי-דלקתיות, האנטיספטיות והמרגיעות.לשימוש, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה טרי והחל אותו על אזורים מושפעים.לחלופין, אתה יכול לרכוש ג’ל אלוורה מחנות מזון בריאות.

4.קמומיל

קמומיל הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי עור בגלל התכונות האנטי דלקתיות, האנטיספטיות והמרגיעות שלה.לשימוש, תלול כפית פרחי קמומיל במים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים.החל את העירוי המקורר על אזורים מושפעים.

5.אמבט שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית פופולרית לתנאי עור בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות, המרגיעות והריפוי.לשימוש, הוסיפו כוס שיבולת שועל לאמבטיה חמה וספיגה למשך 15-20 דקות.אתה יכול גם להכין משחת שיבולת שועל על ידי שילוב כוס שיבולת שועל קרקעית עם מספיק מים כדי ליצור משחה ולהחיל אותה על אזורים מושפעים.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי העור כתוצאה מתכונותיו האנטי-חיוביות, האנטי דלקתיות והריפוי.לשימוש, מדללים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ומרחים על אזורים מושפעים.לחלופין, אתה יכול לקחת כף אחת של חומץ תפוחים מעורבב עם כוס מים חמים מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית תסמינים.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי העור כתוצאה מתכונותיו האנטי דלקתיות, חיטוי ולחות.לשימוש, החל שכבה דקה של שמן קוקוס על אזורים מושפעים.לחלופין, אתה יכול לקחת כף אחת של שמן קוקוס מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית תסמינים.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית פופולרית לתנאי העור כתוצאה מתכונותיו האנטי דלקתיות, האנטיספטיות והריפוי.לשימוש, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם מספיק מים כדי ליצור משחה ולהחיל אותה על אזורים מושפעים.לחלופין, אתה יכול לקחת כפית אחת של סודה לשתייה מעורבבת עם כוס מים חמים מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים.

9.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי העור כתוצאה מתכונותיו האנטי דלקתיות, האנטיספטיות והריפוי.לשימוש, החל כמה טיפות של לוז מכשפות על אזורים מושפעים.לחלופין, אתה יכול לקחת כף אחת של לוז מכשפה מעורבב עם כוס מים חמים מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים.

10.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית פופולרית לתנאי העור בשל תכונותיו האנטי דלקתיות, חיטוי וריפוי.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם מספיק מים ליצירת משחה ולהחיל אותה על אזורים מושפעים.לחלופין, אתה יכול לקחת כפית כורכום אחת מעורבבת עם כוס חלב חם מספר פעמים ביום כדילעזור להפחית תסמינים.

11.שום

שום הוא תרופה טבעית פופולרית עבור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן