דף הבית » תרופות סבתא » Google Muggly – 8 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומרגיעים שיעול
google muggly

Google Muggly – 8 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומרגיעים שיעול

הצטננות הנפוצה היא בן לוויה שנמצא מתמיד עבור רבים מאיתנו, במיוחד בחודשי החורף.התאמות שיעול יכולות להפריע לחיי היומיום שלנו, אך עם הסעדים הנכונים אנו יכולים למצוא הקלה.Google Muggle היא סדרה של 8 תרופות של סבתא מסורתית שהועברו במשפחה במשך דורות.בשימוש כראוי, התרופות הפשוטות הללו יכולות לעשות את ההבדל הגדול בשיעול מרגיע ולספק הקלה.

תרופה מס ‘1: דבש ולימון

Honey and Lemon הוא תרופה קלאסית לשיעול, וזה קל להכין.פשוט מערבבים חלקים שווים של דבש ומיץ לימון סחוט טרי.הדבש יכוון את הגרון ויספק אפקט מרגיע, ואילו מיץ הלימון עוזר לדלל ריר ולנקות את הגרון.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופה מס ‘2: תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובדרכי הנשימה.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי במים רותחים למשך 10 דקות.הוסף דבש או לימון לפי הטעם ושותה 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ מועיל:

לתה חזק יותר, נסה להוסיף כמה פרוסות כורכום טרי לתערובת.כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובדרכי הנשימה.

תרופה מס ‘3: שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולנקות את דרכי הנשימה.לשם כך, מלאו קערה או סיר במים רותחים, הוסיפו כמה טיפות שמן אתרי (כמו אקליפטוס או מנטה), ונשענים מעל הקערה עם מגבת עטופה מעל הראש.שאפו את הקיטור עמוק למשך 10-15 דקות.

תרופה מס ‘4: גרגר מים מלח

גרגר עם מי מלח הוא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית דלקת.לשם כך, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ומגרגר למשך 30 שניות.לירוק את מי המלח ולחזור כמה פעמים.

תרופה מס ‘5: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית דלקת.לשם כך, מערבבים כפית חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושתו 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופה מס ‘6: מיץ שום ובצל

מיץ שום ומיץ בצל הוא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית דלקת.לשם כך, מערבבים כפית שום גולמי ומיץ בצל בכוס מים חמים ושתו 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופה מס ‘7: תה מנטה

תה מנטה הוא דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית דלקת.לשם כך, תלויים כמה פרוסות מנטה טרייה במים רותחים למשך 10 דקות.הוסף דבש או לימון לפי הטעם ושותה 2-3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופה מס ‘8: גרון לוזנגס

שוללי גרון הם דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון ולהפחית דלקת.לשם כך, פשוט תמצוץ על גרון קצה במשך 15-20 דקות.חזור לפי הצורך לאורך כל היום.

Google Muggle היא סדרה של 8 תרופות של סבתא מסורתית שהועברו במשפחה במשך דורות.בשימוש כראוי, התרופות הפשוטות הללו יכולות לעשות את ההבדל הגדול בשיעול מרגיע ולספק הקלה.בין אם אתם מחפשים אלטרנטיבה טבעית לרפואה ללא מרשם או סתם דרך להרגיע את כאב הגרון, התרופות הללו בטוחים לספק נוחות.

הסעדים של סבתא להרגיע את שיעולם

סבתא מעבירה תרופות שיעול במשך מאות שנים, וכעת אנו יכולים ליהנות מהתרופות הללו ברפואה וטכנולוגיה מודרניים.כיוון שכך, גוגל מנגל – 8 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומרגיעים שיעול פותח כדי לספק פלטפורמה לשיתוף הסעדים הללו ולהשתמש בהם על ידי כולם.כאן אנו מסתכלים על כמה מהתרופות הנפוצות ביותר וכיצד ניתן להשתמש בהן להרגעת שיעול.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לשיעול.לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום, ואילו לימון יכול לעזור לשחרר ריר ולנקות את Tהוא דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים שתי כפיות דבש וכפית מיץ לימון בכוס מים חמים ושותה אותו 3-4 פעמים ביום.

תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לשיעול, מכיוון שידוע שיש לה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט הרתיחו קצת ג’ינג’ר קצוץ בסיר מים למשך 10 דקות, ואז מסננים את הנוזל ומוסיפים כפית דבש למתיקות.שתו תה זה 3-4 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שום

ידוע כי שום בעל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לשיעול.כדי להשתמש בשום, פשוט לרסק שתי ציפורן ולערבב אותם עם כפית דבש.קח את התערובת הזו שלוש פעמים ביום להקלה.

גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה ישנה המשמשת במשך מאות שנים להרגיע שיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים וגרגר את התמיסה למשך 30 שניות.חזור על תהליך זה 3-4 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פופולרית לשיעול, מכיוון שהיא מסייעת לשחרר ריר ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אקליפטוס.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה פופולרית לשיעול, מכיוון שהוא מסייע בפירוק הריר ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים בצל אחד וסננו את המיץ.מערבבים את המיץ עם כפית דבש אחת ושותים אותו 3-4 פעמים ביום להקלה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לשיעול, מכיוון שהוא מסייע בפירוק הריר ולנקות את דרכי הנשימה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית דבש אחת וכוס מים חמים.שתו תערובת זו 3-4 פעמים ביום להקלה.

מסקנה

Google Muggle – 8 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומרגיעים את שיעול הם פלטפורמה נהדרת עבור אנשים לשתף תרופות ביתיות וללמוד על תרופות טבעיות למחלות נפוצות.אמנם סעדים אלה עשויים שלא להיות יעילים כמו רפואה מודרנית, אך ניתן להשתמש בהם בשילוב עם טיפולים מסורתיים כדי להקל על הסימפטומים ולהעניק הקלה.

שאלות נפוצות

  • מה זה Google Muglgy?

    Google Mugglic היא פלטפורמה מקוונת המספקת מידע על תרופות מסורתיות למחלות נפוצות, כמו שיעול.

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת להרגיע את שיעולם ומחלות נפוצות אחרות.בעזרת Google Mlugge, כעת ניתן לשתף את הסעדים הללו עם העולם, כך שכולם יוכלו ליהנות מהם.על ידי שימוש בסעדים המפורטים לעיל, אתה יכול לעזור להקל על השיעול ולהתחיל להתאוששות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן