דף הבית » תרופות סבתא » Ent – 11 הסעדים של סבתא זמינים בבית והועברו במשפחה
ent

Ent – 11 הסעדים של סבתא זמינים בבית והועברו במשפחה

היתרונות הבריאותיים של הסעדים של סבתא

הסעדים של סבתא קיימים כבר מאות שנים, ורבים מהם עדיין משמשים כיום.הסעדים של סבתא הועברו לרוב במשפחות והם עדיין משמשים כיום לטיפול במגוון מחלות.מאמר זה בוחן את היתרונות הבריאותיים של אחד עשר מהתרופות הפופולריות ביותר של הסבתא וכיצד ניתן לרתום אותם כדי לשפר את בריאותך.

1.דבש

דבש הוא אחד התרופות העתיקות ביותר הידועות לאדם, והוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.דבש עשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון.זה יכול גם לעזור להרגיע את כאב הגרון, להפחית את הדלקת ואפילו להילחם בזיהומים חיידקיים.

2.שום

שום הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות עוצמתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת למאבק בזיהומים.זה יכול גם לעזור להפחית את הכולסטרול, להוריד את לחץ הדם ולהפחית את הדלקת.

3.לימון

לימונים משמשים זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות.לימונים עשירים בוויטמין C, שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.הם יכולים גם לעזור לשטוף רעלים מהגוף, והחומציות יכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון.לימונים יכולים גם לעזור להפחית דלקת.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית המשמשת במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות עוצמתיות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לטיפול במגוון מחלות.זה יכול גם לעזור להגביר את העיכול, להפחית בחילה ולהקל על הכאב.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת המשמשת במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.חומץ סיידר תפוחים עשיר בחומצה אצטית, מה שיכול לעזור להפחית דלקת וחיידקים.זה יכול גם לעזור לאזן את רמות החומציות בגוף, להפחית את הכולסטרול ולסייע בעיכול.

6.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית המשמשת במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון חזקות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול במגוון מחלות.זה יכול גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, להפחית את הכולסטרול ולשפר את העיכול.

7.קינמון

קינמון הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.קינמון עשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור במאבק בדלקת ובחיידקים.זה יכול גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, להפחית את הכולסטרול ולשפר את העיכול.

8.ציפורן

ציפורן היא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.לציפורן יש תכונות אנטיבקטריאליות עוצמתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת למאבק בזיהומים.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת, להגביר את מערכת החיסון ולשפר את העיכול.

9.שמן זית

שמן זית הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.שמן זית עשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור במאבק בדלקת ובחיידקים.זה יכול גם לעזור להפחית את הכולסטרול, לשפר את העיכול ולהגביר את מערכת החיסון.

10.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.לסודה לשתייה יש תכונות נוגדות חומצה עוצמתיות, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת לטיפול במגוון מחלות.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת, לשפר את העיכול ולהגביר את מערכת החיסון.

11.מלח

מלח הוא תרופה נוספת ששימשה במשך מאות שנים והיא עדיין משמשת כיום.למלח יש תכונות אנטיבקטריאליות עוצמתיות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת למאבק בזיהומים.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת, להגביר את מערכת החיסון ולשפר את העיכול.

טיפ ייחודי ומועיל

לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, חשוב לדבר עם הרופא שלך כדי להבטיח שהם בטוחים ומתאימים למצבך הספציפי.בנוסף, חשוב להשתמש בתרופות אלה במתינות, מכיוון שיותר מדי יכולות להשפיע לרעה.

הסעדים של סבתא היובסביבות מאות שנים והם עדיין משמשים כיום לטיפול במגוון מחלות.לרבים מהתרופות הללו יש יתרונות בריאותיים רבי עוצמה, וניתן לרתום אותם כדי לשפר את הבריאות הכללית שלך.זכור לדבר תמיד עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, ולהשתמש בהם במתינות.

סוגי תרופות טבעיות

ישנם סוגים רבים ושונים של תרופות טבעיות שהועברו במשפחות.ניתן להשתמש בסעדים אלה לטיפול במגוון מחלות, כולל אוזניים, אף וגרון (ENT).חלק מהתרופות הנפוצות יותר כוללות:

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות מורכבות ממגוון תרופות מבוססות צמחים ששימשו במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.עשבי תיבול נפוצים המשמשים בסעדים ביתיים לבעיות ENT כוללים שום, ג’ינג’ר וקמומיל.ידוע כי שום בעל חיטוי ואנטי דלקתי, וניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים באוזניים.ידוע שג’ינג’ר מסייע בהפחתת הדלקת ומשמש לעתים קרובות לטיפול בגודש בסינוסים.קמומיל ידוע בהשפעותיו המרגיעות ומשמש לעיתים קרובות לטיפול בגרונו כאב.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם סוג נוסף של תרופה טבעית שניתן להשתמש בהן לטיפול במגוון בעיות ENT.שמנים אתריים נפוצים המשמשים בסעדים ביתיים לבעיות ENT כוללים אקליפטוס, עץ תה ולבנדר.שמן אקליפטוס ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בו לטיפול בגודש באף.שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות ואנטי-פטרייתיות וניתן להשתמש בו לטיפול בדלקות אוזניים.שמן לבנדר ידוע בהשפעותיו המרגיעות וניתן להשתמש בו לטיפול בגרונות כאב.

ENT – 11 הסעדים של סבתא

לסבתות לעתים קרובות יש תרופות ייחודיות משלהן שהועברו במשפחה במשך דורות.להלן 11 מהתרופות הנפוצות ביותר שהועברו מסבתות:

 • שמן שום לזיהומי אוזניים.
 • שאיפת קיטור לעומס סינוסים.
 • תה ג’ינג’ר לכאבי גרון.
 • גרגר מי מלח לדלקת גרון.
 • חומץ תפוחים לגודש באף.
 • דבש ולימון לשיעול.
 • שום ובצל לכאבי אוזניים.
 • תה קמומיל לכאבי גרון.
 • ג’ינג’ר ודבש להצטננות.
 • קומפרסים חמים לכאבי ראש בסינוסים.
 • שמן אקליפטוס לגודש באף.

ניתן להשתמש בתרופות טבעיות אלה לטיפול במגוון בעיות ENT, כולל דלקות אוזניים, גודש בסינוסים, כאב גרון, דלקת גרון, גודש באף ושיעול.עם זאת, חשוב לזכור כי יש להשתמש בתרופות אלה כמפלט אחרון, לאחר התייעצות עם רופא.

מתי לפנות לטיפול רפואי

למרות שתרופות טבעיות יכולות להועיל, חשוב לפנות לטיפול רפואי אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים.אם זיהום באוזניים אינו משתפר תוך מספר ימים, או אם כאב גרון מלווה בחום, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות ביתיות נפוצות לבעיות Ent?

תרופות ביתיות נפוצות לבעיות ENT כוללות שמן שום לזיהומי אוזניים, שאיפת אדים לגודש בסינוסים, תה ג’ינג’ר לגרונם כאב, גרגר מי מלח לדלקת גרון, חומץ תפוחים לעומס האף, דבש ולימון לשיעול, שום ואצללאוזני אוזניים, תה קמומיל לגרון כואב, ג’ינג’ר ודבש להצטננות, קומפרסים חמים לכאבי ראש בסינוסים ושמן אקליפטוס לגודש באף.

מתי עלי לפנות לטיפול רפואי בנושאי Ent?

חשוב לפנות לטיפול רפואי אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים.אם זיהום באוזניים אינו משתפר תוך מספר ימים, או אם כאב גרון מלווה בחום, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי.

סבתות לעתים קרובות יש תרופות ייחודיות משלהן שהועברו במשפחה במשך דורות.ניתן להשתמש בתרופות טבעיות נפוצות אלה לטיפול במגוון אוזניים, nסוגיות של אוס וגרון (ENT).עם זאת, חשוב לזכור כי יש להשתמש בתרופות אלה כמפלט אחרון ולפנות לטיפול רפואי אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים. ent – 11 תרופות של סבתא זמינות בבית והועברו במשפחה </a

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן