דף הבית » תרופות סבתא » Aphthae בפה של התינוק – 13 תרופות של סבתא מיוחדת זמינות בבית
aphthae ddad dadc ddaaddadda

Aphthae בפה של התינוק – 13 תרופות של סבתא מיוחדת זמינות בבית

Aphthae בפה של תינוק: 13 תרופות של סבתא מיוחדת זמינות בבית

העולם המודרני של ימינו מספק לנו מגוון אינסופי לכאורה של טיפולים ותרופות רפואיות, ובכל זאת רבים מאיתנו עדיין פונים לסבתותינו כדי למצוא תרופות טבעיות למחלות נפוצות.Aphthae, או פצעי סרטן, הם פצעים קטנים דמויי נקודה המופיעים לעתים קרובות בחלק הפנימי של הפה וגורמים לאי נוחות וכאב.למרבה המזל, ישנם כמה סעדים של סבתא מיוחדים הקיימים בבית שיכולים לעזור להפחית את חומרתם ומשך הזמן של אפטהה.

מהם Aphthae?

Aphthae, המכונה בדרך כלל פצעי סרטן, הם פצעים קטנים וכואבים המופיעים בחלק הפנימי של הפה.הם יכולים לנוע בגודל של כמה מילימטרים למספר סנטימטרים ובדרך כלל מופיעים על הלחיים, השפתיים והמתחת הלשון.Aphthae יכול להיות לבן, אפור, צהוב או אדום ולעיתים קרובות מוקף בגבול אדום דמוי הילה.הם נגרמים לרוב כתוצאה מטראומה לפה, כמו נשיכת הלשון או הלחי, או מאכילת אוכל חומצי או חריף.

הסעדים של סבתא עבור Aphthae

Aphthae יכול להיות כואב ולא נעים, אך ישנם כמה תרופות של סבתא מיוחדות שעשויות לעזור להפחית את חומרתם ומשך הכואב.

1.מי מלח

מי מלח הם תרופה ביתית פשוטה ועם זאת יעילה עבור Aphthae.זה עוזר להפחתת דלקת ולהפחית את הכאב הקשור לפצעים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים והשתמשו בספוגית כותנה כדי למרוח את הפיתרון ישירות על הכאב.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.אלוורה

אלוורה ידועה בתכונות הריפוי שלה וניתן להשתמש בה כדי לסייע בריפוי Aphthae.ניתן ליישם את הג’ל מצמח אלוורה ישירות על הכאבים מספר פעמים ביום כדי להפחית את הדלקת והכאב.

3.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטי, מה שהופך אותו לטיפול אידיאלי עבור Aphthae.פשוט מרחי כמות קטנה של דבש ישירות על הכאב מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא תרופה ללא מרשם שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת הכאב ומשך הזמן של אפטהא.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל כמות קטנה של חלב של מגנזיה ישירות על הכאב מספר פעמים ביום.

5.יוגורט

יוגורט הוא מקור טבעי לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הכאב הקשור לאפטהה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל כמות קטנה של יוגורט רגיל ישירות על הכאב מספר פעמים ביום.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית עבור מחלות רבות, כולל אפטהא.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים והשתמשו בספוגית כותנה כדי למרוח את התמיסה ישירות על הכאב.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.מלפפון

מלפפונים הם מקור טבעי לוויטמינים ומינרלים וניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת הכאב וחומרתם של אפטהה.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט חתוך מלפפון לפרוסות והחל פרוסה ישירות על הכאב מספר פעמים ביום.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לטיפול אידיאלי עבור Aphthae.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית מים ומרחים את הפיתרון ישירות על הכאב מספר פעמים ביום.

9.שום

שום ידוע בתכונות הריפוי שלו וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת חומרתם ומשך הזמן של אפטהה.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים את הדבק ישירות על הכאב מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.תה קמומיל

תה קמומיל ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והרגיעה וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת הכאב והדלקת הקשורים לאפטהא.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול שקית תה קמומילית בכוס

הבנת APhthae בפה של התינוק

Aphthae בפה של התינוק הוא מצב שכיח הנגרם על ידי מגוון גורמים שיכולים להוביל לפצעים כואבים ואדומים על חניכיים או בלשונו של התינוק.בדרך כלל זה נגרם על ידי זיהום, אלרגיות למזון, ליקויי ויטמין או מערכת חיסון מוחלשת.המצב יכול להיות לא נוח במיוחד לתינוקות מכיוון שהם אינם מסוגלים לתקשר את אי הנוחות שלהם.חשוב להבין כיצד לזהות ולהתייחס לאפטהה בפה של התינוק.

13 הסעדים של סבתא מיוחדת הזמינים בבית

למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע ולהתייחס לאפטהה בפה של התינוק.סעדים אלה נעים בין טיפולים הומאופתיים לתרופות צמחיות, והם מציעים דרך בטוחה ויעילה לספק הקלה לקטנה שלך.להלן 13 תרופות של סבתא מיוחדת לאפטהה בפה של התינוק:

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית מרגיעה עבור אפטהה בפה של התינוק.התה החם יכול לסייע בהפחתת דלקת וכאב ויכול לשמש שטיפת פה או פשוט שתות מספר פעמים ביום.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול להשתמש בו כשטיפת פה או להוסיף כפית ממנו לכוס מים חמים ולהשתמש בו כגרגר.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת לאפטהה בפה של התינוק.זה אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי, והוא יכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.אתה יכול למרוח כמות קטנה מהשמן ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

4.דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.החל כמות קטנה של דבש על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

5.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אפטהה בפה של התינוק.זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב ויכול לשמש כגרגר או להחיל ישירות על האזור המושפע.

6.אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.אתה יכול להחיל את הג’ל ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לערבב אותו עם מים ולהשתמש בו כשטיפת פה או למרוח אותו ישירות על האזור המושפע.

8.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לערבב אותו עם מים ולהשתמש בו כשטיפת פה או למרוח אותו ישירות על האזור המושפע.

9.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אפטהה בפה של התינוק.זה יכול לעזור להפחית דלקת וכאב ויכול לשמש כגרגר או להחיל ישירות על האזור המושפע.

10.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לערבב אותו עם מים ולהשתמש בו כשטיפת פה או למרוח אותו ישירות על האזור המושפע.

11.מי מלח

מי מלח הם אנטי דלקתיים טבעיים ויכולים לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לערבב אותו עם מים ולהשתמש בו כשטיפת פה או למרוח אותו ישירות על האזור המושפע.

12.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לערבב אותו עם מים ולהשתמש בו כשטיפת פה או למרוח אותו ישירות על האזור המושפע.

13.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.אתה יכול לערבב אותו עם מים ולהשתמש בו כשטיפת פה או למרוח אותו ישירות על האזור המושפע.

מסקנה

Aphthae בפה של התינוק הוא מצב שכיח שיכול לגרום לאי נוחות וכאב עבור הקטנה שלך.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שניתן

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן