דף הבית » תרופות סבתא » Aphthae בלשון – 4 תרופות של סבתא אמיתית ומרפאת
aphthae ddcdaddf

Aphthae בלשון – 4 תרופות של סבתא אמיתית ומרפאת

Aphthae הוא מצב שכיח המשפיע על הלשון ויכול להוות מקור לאי נוחות ואפילו כאב.זה מאופיין במראה של נגעים לבנים קטנים על פני הלשון.נגעים אלה הם בדרך כלל כואבים ויכולים להקשות על דיבור או אכילה.אמנם Aphthae יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, אך לרוב זה קשור להיגיינה אוראלית לקויה, התייבשות או תרופות מסוימות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית את תסמיני האפטהה ואף למנוע הישנותו.במאמר זה נדון בארבע תרופות של סבתא אמיתית ומרפאת שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות של אפטהה בלשון.

תמיסת מלח ופלפל

אחד התרופות הפשוטות והעתיקות ביותר עבור Aphthae בלשון הוא תערובת של מלח ופלפל.כדי להכין את הפיתרון, מערבבים כפית מלח אחת וכפית פלפל שחור בחצי כוס מים פושרים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך דקה ואז לירוק אותו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהאפטהה נעלמה.

תערובת דבש ולימון

תרופה פופולרית נוספת עבור Aphthae בלשון היא שילוב של דבש ולימון.כדי להכין את התרופה, מערבבים כף דבש אחת וכפית מיץ לימון בכוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך דקה אחת ואז לירוק אותה.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהאפטהה נעלמה.

הדבק כורכום

כורכום משמש זה מכבר למגוון מטרות רפואיות ויכול להועיל מאוד בטיפול באפטהה בלשון.להכנת משחת כורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כפית מים אחת.החל את העיסה על האזור הפגוע בלשון והשאיר אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים פושרים וחזור על התהליך הזה פעמיים ביום עד שהאפטהה נעלמה.

שטיפת חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות ויכולות להועיל מאוד בטיפול באפטהה בלשון.כדי לגרום לשטיפת חומץ, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס אחת של מים פושרים.לשטוף את התערובת בפה שלך דקה אחת ואז לירוק אותה.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהאפטהה נעלמה.

טיפ:

חשוב לתרגל היגיינה אוראלית טובה בעת טיפול באפטהה בלשון.צחצחו שיניים ולשון פעמיים ביום עם מברשת שיניים עם בריסט רך והשתמשו במגרד לשון כדי להסיר כל הצטברות של חיידקים או פסולת.זה יעזור לשמור על נקייה של האזור המושפע ולהפחית את הסיכון שלך לפתח אשתות נוספות.

תרופות של סבתא אמיתית וריפוי עבור Aphthae בלשון

aphthae בלשון הוא מצב כואב שיכול לגרום לאי נוחות ואפילו מבוכה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות שהועברו מסבתות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים הקשורים למצב זה.מסעדים טבעיים לתרופות ביתיות, ישנן מספר דרכים למצוא הקלה ולעזור להפחית את הכאב מפתטה בלשון.

1.תרופת דבש ומלח

תרופה טבעית פופולרית עבור Aphthae בלשון היא לערבב חלקים שווים של דבש ומלח.יש ליישם תערובת זו על האזור הפגוע של הלשון ולאפשר לשבת מספר דקות לפני שנשטף.הדבש בתרופה זו עוזר להרגיע את האזור ולהפחית דלקת בעוד המלח מסייע בהסרת כל חיידקים שעלולים לגרום למצב.

2.תמיסת מי חמצן

תרופה ביתית נוספת לטיפול באפטהה בלשון היא לערבב מי חמצן עם מים חמים.יש להניף את הפיתרון הזה בעדינות סביב הפה למשך מספר דקות לפני שיירוק.תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים שעלולים לגרום למצב.

3.תרופת שום

שום הוא תרופה טבעית לאפטהה בלשון.ניתן לאכול אותו גולמי או מבושל ויכול לעזור להפחית דלקת ולהילחם בחיידקים.על פי ההערכה, יש להן נוגד פטרייהמאפיינים שיכולים לעזור בטיפול במצב.

4.Apple Cider Vinegred Remedy

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול באפטהה בלשון.יש לערבב אותו עם מים חמים ולהסתובב בפה במשך כמה דקות לפני שייירק.תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת ולהרוג כל חיידקים שעלולים לגרום למצב.

תרופות ביתיות אלה הועברו מסבתות במשך דורות ויכולות להיות דרך נהדרת למצוא הקלה מהכאב ואי הנוחות של אפטהה בלשון.למרות שהם עשויים להיות לא תרופה לכל, הם יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים ולספק הקלה נחוצה.

שאלות נפוצות

מה זה Aphthae בלשון?

aphthae בלשון הוא מצב כואב הנגרם כתוצאה מצמיחת חיידקים או פטריות בפה.זה יכול לגרום לנגעים אדומים או לבנים על הלשון כמו גם לכאב, לשריפה ואי נוחות.חשוב לפנות לרופא אם אתה חושד שיש לך מצב זה.

מהן כמה תרופות ביתיות עבור Aphthae בלשון?

כמה תרופות ביתיות שהועברו מסבתות לטיפול באפטהה בלשון כוללות תערובת דבש ומלח, תמיסת מי חמצן, שום וחומץ תפוחים.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים שעלולים לגרום למצב.

aphthae בלשון יכול להיות כואב ולא נוח, אך ישנם כמה תרופות ביתיות שהועברו מסבתות שיכולות לעזור לספק הקלה.מסעדים טבעיים לתרופות ביתיות, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים שעלולים לגרום למצב.חשוב לפנות לרופא אם אתה חושד שיש לך מצב זה, מכיוון שמקרים מסוימים עשויים לדרוש טיפול חמור יותר.

למידע נוסף על Aphthae בלשון, אתה יכול עיין במאמר זה בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן