דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות של סבתא מיוחדת וטיפול יעיל בהעברת בחילה

9 תרופות של סבתא מיוחדת וטיפול יעיל בהעברת בחילה

בחילה היא תחושה של אי נוחות בבטן שלעתים קרובות מגיעה עם תחושה של רצון להקיא.זהו סימפטום שכיח של מצבים רפואיים רבים, ויכול להיגרם כתוצאה מרעלת מזון, לחץ רגשי, תרופות מסוימות, מחלת תנועה ועוד.למרבה המזל, ישנן מספר דרכים להתמודד עם התחושה הלא נעימה הזו.במאמר זה נחקור תשעה תרופות של סבתא מיוחדת לטיפול בבחילות, כמו גם כמה טיפים מועילים לשימוש נכון.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בבחילה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לבחילה, נסה לשתות תה ג’ינג’ר או להוסיף ג’ינג’ר טרי לאוכל.אתה יכול גם לקחת כמוסות ג’ינג’ר או טבליות.

לימון

לימון הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.זהו מקור טבעי לוויטמין C ומינרלים אחרים שעשויים לעזור להפחית בחילה.אתה יכול להכין תה לימון על ידי הוספת מיץ לימון למים חמים.אתה יכול גם להוסיף טריזי לימון לאוכל או לשתות.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתה לא אוהב את הטעם של הלימון, אתה יכול לנסות להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי לימון לכוס מים חמים.זה ייתן למים טעם לימון-י ללא חיתוך מיץ לימון.

תה קמומיל

קמומיל הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ידוע שהוא מרגיע ומרגיע, ועשוי לעזור להפחית את הבחילה.כדי להשתמש בקמומיל כתרופה לבחילה, תלול שקית תה קמומילית במים חמים ושותה אותו.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.נחשב לסייע בהפחתת החומציות בבטן, מה שעשוי לעזור להפחית בחילה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לבחילה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים ושותה אותו.

PEPPERMINT


מנטה היא תרופה טבעית נוספת לבחילה.נחשב לסייע בהפחתת תחושת הבחילה ולעזור להרגיע את הבטן.כדי להשתמש במנטה כתרופה לבחילה, נסה לשתות תה מנטה או להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לכוס מים חמים.

קינמון

קינמון הוא תבלין פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית את הבחילה על ידי הרגעת הקיבה והקלה על קלקול העיכול.כדי להשתמש בקינמון כתרופה לבחילה, מערבבים כפית אחת של קינמון טחון עם כוס מים חמים ושתה אותו.

שומר

שומר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי היא מסייעת בהפחתת בחילות ולעזור להרגיע את הבטן.כדי להשתמש בשומר כתרופה לבחילה, נסה לשתות תה שומר או להוסיף כמה טיפות שמן אתרי שומר לכוס מים חמים.

שמיר

שמיר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.נחשב לסייע בהפחתת בחילות ולעזור להרגיע את הבטן.כדי להשתמש במדרון כתרופה לבחילה, נסה לשתות תה שמיר או להוסיף כמה טיפות שמן אתרי שמיר לכוס מים חמים.

כמון

כמון הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי היא מסייעת בהפחתת בחילות ולעזור להרגיע את הבטן.כדי להשתמש בכמון כתרופה לבחילה, נסה לשתות תה כמון או להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי כמון לכוס מים חמים.

טיפ ייחודי ומועיל

תרופות אלה משמשות בצורה הטובה ביותר כחלק מתכנית טיפול מקיפה לבחילה.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחת מהתרופות הללו כדי להבטיח שהם בטוחים עבורך.

9 הסעדים של סבתות לבחילה

בחילה היא תחושה לא נעימה שיכולה להיגרם על ידי מגוון מצבים, כולל הריון, מחלת תנועה, הרעלת מזון ותופעות לוואי של תרופות.למרבה המזל, ישנם כמה סעדים של סבתא שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בטיפול בבחילות.תרופות אלה הועברו לאורך דורות וידוע כי הם יעילים להפחתת בחילות.להלן 9 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לבחילהו

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר לבחילה.ניתן לצרוך אותו בצורה של תה או לקחת אותו כתוסף.התרכובות הפעילות בג’ינג’ר, המכונות ג’ינג’רולים, עוזרות להפחתת דלקת ומעוררים את מערכת העיכול.זה יכול לעזור להפחית את הבחילה הקשורה לחולי תנועה או לבעיות עיכול אחרות.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תה צמחים מרגיע שניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בבחילה.החומרים הפעילים בתה קמומיל, המכונה טרפנואידים, הם בעלי תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית את הבחילה הקשורה לבעיות עיכול.

3.מנטה

Peppermint הוא תרופה פופולרית לבחילה.התרכובות הפעילות במנטה מנטה, המכונה מנטול, עוזרות להרפות את שרירי מערכת העיכול ולהפחית את הבחילה.ניתן לצרוך מנטה בצורת תה או לקחת כתוסף.

4.לימון

לימון הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.התרכובות הפעילות בלימון, המכונה חומצת לימון, עוזרות להפחית את הבחילה הקשורה לבעיות עיכול.ניתן לצרוך לימון בצורה של תה או לקחת כתוסף.

5.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית נוספת לבחילה.התרכובות הפעילות בזרעי שומר, המכונה אנתול, עוזרים להפחתת דלקת ומעוררים את מערכת העיכול.זה יכול לעזור להפחית את הבחילה הקשורה לחולי תנועה או לבעיות עיכול אחרות.

6.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לבחילה.התרכובות הפעילות בקינמון, המכונה קינמאלדהיד, עוזרות להפחתת הדלקת ולעורר את מערכת העיכול.זה יכול לעזור להפחית את הבחילה הקשורה לחולי תנועה או לבעיות עיכול אחרות.

7.ציפורן

ציפורן היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.התרכובות הפעילות בציפורן, המכונה יוגנול, עוזרות להפחתת דלקת ומעורר את מערכת העיכול.זה יכול לעזור להפחית את הבחילה הקשורה לחולי תנועה או לבעיות עיכול אחרות.

8.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לבחילה.התרכובות הפעילות בכורכום, המכונה כורכומין, עוזרות להפחתת דלקת ומעורר את מערכת העיכול.זה יכול לעזור להפחית את הבחילה הקשורה לחולי תנועה או לבעיות עיכול אחרות.

9.הל

הל הוא תרופה פופולרית לבחילה.התרכובות הפעילות ב- Hartamom, המכונה טרפנים, עוזרות להפחתת דלקת ומעורר את מערכת העיכול.זה יכול לעזור להפחית את הבחילה הקשורה לחולי תנועה או לבעיות עיכול אחרות.

סיכום

התרופות של הסבתות שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בבחילה.ידוע כי סעדים אלה יעילים להפחתת בחילה וניתן לצרוך אותם בצורה של תה או לקחת כתוספי מזון.ג’ינג’ר, תה קמומיל, מנטה, לימון, זרעי שומר, קינמון, ציפורן, כורכום ועיד הם כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לבחילה.

שאלות נפוצות

מהן הסעדים של סבתא לבחילה?

הסעדים של סבתא לבחילה הם תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בבחילה.תרופות אלה כוללות ג’ינג’ר, תה קמומיל, מנטה, לימון, זרעי שומר, קינמון, ציפורן, כורכום ועי.

האם הסעדים של סבתא לבחילה אפקטיביים?

כן, הידוע כי הסעדים של סבתא לבחילה יעילים להפחתת בחילות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי להבטיח שהם בטוחים ומתאימים למצבך הספציפי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן