דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות של סבתא אמיתית ונבדקת על הקאות בילדים
daadaddaddaa dadc daddaad ddeddaaddaa ddadddadaa dadc ddadddaa

9 תרופות של סבתא אמיתית ונבדקת על הקאות בילדים

הקאות בילדים: הסעדים של סבתא

זו בעיה נפוצה עבור ההורים: לילדם יש בטן מוטרדת ומקיא.זה יכול להיות מצב מפחיד עבור ההורים, אך למרבה המזל, יש כמה תרופות מנוסות ונבדקות שיכולות לעזור.סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך דורות, והן יכולות להיות יעילות באותה מידה כיום כמו שהיו אז.

תרופות אלה טבעיות ובטוחות בדרך כלל, אך חשוב לזכור שתמיד צריך לבדוק עם הרופא שלך לפני שתנסה מישהו מהם.חלק מהתרופות הללו עשויות שלא להתאים לכל הילדים, והם עשויים אפילו לקיים אינטראקציה עם כל תרופות שילדך נוטל.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר להקאות.זה עוזר להפחית בחילות והקאות על ידי יישוב הקיבה.אתה יכול לתת לילדך תה ג’ינג’ר, או פשוט להוסיף כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי לכוס מים חמים.אתה יכול גם לתת לילדך סוכריות ג’ינג’ר או ג’ינג’ר אייל.

טיפ:

לילדים צעירים יותר, נסה להוסיף כמה טיפות שמן אתרי ג’ינג’ר לכוס מים.

2.קמומיל

קמומיל הוא תרופה יעילה נוספת להקאות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת.אתה יכול לתת לילדך תה קמומיל, או פשוט להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי קמומיל לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן קמומיל לאמבטיה חמה.

3.מנטה

מנטה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת.אתה יכול לתת לילדך תה נענע, או פשוט להוסיף כמה טיפות שמן אתרי מנטה לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן נענע לאמבטיה חמה.

4.שומר

שומר הוא תרופה צמחית ששימשה במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת ולהפחתת הקאות.אתה יכול לתת לתה שומר של ילדך, או פשוט להוסיף כמה טיפות שמן אתרי שומר לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן שומר לאמבטיה חמה.

5.קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הקאות.אתה יכול לתת לילדך תה קינמון, או פשוט להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי קינמון לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן קינמון לאמבטיה חמה.

6.לימון

לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הקאות.אתה יכול לתת לילדך תה לימון, או פשוט להוסיף כמה פרוסות לימון טרי לכוס מים חמים.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן אתרי לימון לכוס מים.

7.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הקאות.אתה יכול לתת לילדך תה דבש, או פשוט להוסיף כפית דבש לכוס מים חמים.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת ולהפחית את הקאות.אתה יכול לתת לילדך כוס מים חמים עם כמה כפות של חומץ תפוחים.

9.מנטה

מנטה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הקאות.אתה יכול לתת לילדך תה מנטה, או פשוט להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לכוס מים.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן מנטה לאמבטיה חמה.

טיפ:

אם ילדכם מקיא בגלל מחלת תנועה, נסו להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה למפגנת מטפחת וגרמו להם לשאוף את הריח לפני ובמהלך נסיעה ברכב.

תרופות אלה טבעיות ובטוחות בדרך כלל, אך חשוב לזכור שתמיד צריך לבדוק עם הרופא שלך לפני שתנסה מישהו מהם.חלק מהתרופות הללו עשויות שלא להתאים לכל הילדים, והם עשויים אפילו לקיים אינטראקציה עם כל תרופות שילדך נוטל.עם התרופה הנכונה, אתה יכול לעזור לילדך להרגיש טוב יותר תוך זמן קצר.

טיפים לטיפול בהקאות אצל ילדים

הקאות בילדים יכולות להיגרם על ידי גורמים רבים ושונים, כמו הרעלת מזון, אלרגיות או וירוסים.חשוב לזהות את הגורם of הקאות על מנת לטפל בזה ביעילות.להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להתייחס להקיא אצל ילדים.

1.תן כמויות קטנות של נוזלים

כאשר ילד מקיא, חשוב לתת להם כמויות קטנות של נוזלים למניעת התייבשות.תן להם כמה לגימות של נוזלים צלולים, כמו מים או מרק ברור, כל 15 דקות.הימנע ממתן להם משקאות מוגזים או כל דבר המכיל סוכר או קפאין.

2.שמור את הילד בסביבה רגועה

חשוב לשמור על הילד בסביבה רגועה כדי לעזור לו להרגיש יותר בנוח.וודא שהחדר אינו בהיר מדי והטמפרטורה נוחה.אתה יכול גם לתת להם שמיכה מנחמת או חיה ממולאת כדי לעזור להם להירגע.

הסעדים של סבתא להקאות בילדים

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בהקאות בילדים במשך מאות שנים.להלן כמה תרופות של סבתא מנוסה והקאות בילדים שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על הסימפטומים:

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר יכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את הבחילה.מרתיחים כוס מים ומוסיפים כפית ג’ינג’ר מגורד טרי.אפשר לו להתלול מספר דקות לפני שתאמץ אותו לכוס.תן לילד כמה לגימות התה כל 15 דקות.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ובחילה.מרתיחים כוס מים ומוסיפים כפית פרחי קמומיל.אפשר לו להתלול מספר דקות לפני שתאמץ אותו לכוס.תן לילד כמה לגימות התה כל 15 דקות.

3.מי אורז

מי אורז יכולים לעזור ליישב בטן מוטרדת ולהפחית את הקאות.מרתיחים כוס מים ומוסיפים כף אורז לבן לא מבושל.אפשר לו להתבשל במשך 15 דקות לפני שתאמץ אותו לכוס ומוסיפה קמצוץ מלח.תן לילד כמה לגימות מי האורז כל 15 דקות.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע ביתרונות העיכול שלו.מוסיפים כפית חומץ תפוחים לספל מים חמים ומעניקים לילד כמה לגימות מהתערובת כל 15 דקות.

5.תה מנטה

תה נענע ידוע בתכונותיו המרגיעות והעיכול.מרתיחים כוס מים ומוסיפים קומץ עלי נענע טריים.אפשר לו להתלול מספר דקות לפני שתאמץ אותו לכוס.תן לילד כמה לגימות התה כל 15 דקות.

6.מיץ לימון

מיץ לימון יכול לעזור ליישב בטן מוטרדת ולהפחית את הקאות.סוחטים את המיץ של חצי לימון לכוס מים חמים ומעניקים לילד כמה לגימות מהתערובת כל 15 דקות.

7.תה שומר

תה שומר ידוע ביתרונות העיכול שלו.מרתיחים כוס מים ומוסיפים כפית זרעי שומר.אפשר לו להתלול מספר דקות לפני שתאמץ אותו לכוס.תן לילד כמה לגימות התה כל 15 דקות.

8.דבש

דבש ידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.תן לילד כפית דבש כל 15 דקות כדי לעזור להרגיע את הבטן.

9.תה ציפורן

תה ציפורן ידוע בהטבות העיכול שלו.מרתיחים כוס מים ומוסיפים כפית ציפורן קרקעית.אפשר לו להתלול מספר דקות לפני שתאמץ אותו לכוס.תן לילד כמה לגימות התה כל 15 דקות.

התרופות של סבתא אלה להקאות אצל ילדים שימשו במשך מאות שנים ויכולות לעזור להקל על תסמיני הקאות אצל ילדים.חשוב לדבר עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עשויים להתאים לילדים מסוימים.

מסקנה

הקאות בילדים יכולות להיות חוויה מפחידה ומציקה הן עבור הילד והן עבור ההורה.חשוב לזהות את הגורם להקיא על מנת לטפל בו ביעילות.הסעדים של סבתא להקאות בילדים, כמו תה ג’ינג’ר, קמומיל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן