דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות של סבתא איכותית ומזינה לשיעול מעצבן
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa ddedddad dcdaddaddc de

9 תרופות של סבתא איכותית ומזינה לשיעול מעצבן

הסעדים של סבתא לשיעול מעצבן

שיעול הוא סימפטום שכיח לבעיות בריאותיות רבות ויכול להיות כואב, משבש ואפילו מביך.למרבה המזל, חלק מהתרופות של סבתא עדיין יעילות באותה מידה כיום כמו לפני שנים.להלן 9 תרופות של סבתא איכותית ומזינה לשיעול מעצבן.

1.דבש

דבש שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לשיעול.ההערכה היא כי השילוב של המתיקות הטבעית של הדבש ותכונותיו האנטיבקטריאליות הופך אותו לתרופה יעילה.הוכח כי דבש יעיל יותר מאשר תרופות לשיעול ללא מרשם בהפחתת התדירות והן בחומרת השיעול.כדי להשתמש בדבש כתרופה לשיעול, מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים ושותה אותו לאט.

2.ג’ינג’ר ולימון

ג’ינג’ר ולימון הם שניהם תרופות טבעיות לשיעול.ג’ינג’ר נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הנגרמת כתוצאה משיעול מעצבן.לימון הוא חיטוי טבעי ומאמינים כי הוא מסייע בפירוק הריר ולהפחית את הגירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד, כפית אחת של מיץ לימון וכפית דבש אחת בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו לאט.

3.חלב כורכום

חלב כורכום הוא תרופה מסורתית לשיעול.כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול להפחית את הדלקת הגורמת לשיעול.חלב מכיל ויטמינים ומינרלים שיכולים גם לעזור להרגיע גרון מגורה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס חלב חם.שתו את התערובת הזו לאט.

4.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית לשיעול שלפי ההערכה עוזרים להרגיע גרון מגורה.שורש מרשמלו מכיל ריר, שהוא חומר דביק שמטיל את הגרון ומפחית גירוי.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים רותחים.תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים אותה לאט.

5.תה טימין

תה טימין הוא תרופה טבעית לשיעול שלפי ההערכה מסייעים בהפחתת דלקת ולשחרר ריר.כדי להשתמש בתרופה זו, תלולה כפית אחת של טימין מיובש בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה לאט.

6.סירופ בצל

סירופ בצל הוא תרופה מסורתית לשיעול שלפי ההערכה מסייעת בהפחתת דלקת ולשחרר ריר.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כוס דבש אחת עם כוס בצל קצוץ דק.מחממים את התערובת על אש נמוכה עד שהבצל רך והתערובת עבה.מסננים את התערובת ושותים כפית אחת של הסירופ כל שעתיים.

7.שום

שום הוא תרופה טבעית לשיעול ומאמינים כי הוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשחרר ריר.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ שום עם כפית דבש אחת וכפית מיץ לימון בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו לאט.

8.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה טבעית לשיעול שלפי ההערכה מסייעים בהפחתת דלקת ולשחרר ריר.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה לאט.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לשיעול שלפי ההערכה מסייעים בהפחתת הדלקת ולשחרר ריר.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית דבש אחת בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו לאט.

טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, הקפד לשתות שפע נוזלים שיעזרו לשמור על גרונך ודרכי הנשימה לחות.זה יעזור להפחית את הגירוי ולהקל על גופך לגרש את הריר.

תרופות צמחי מרפא לשיעול

סבתות משתמשות בתרופות צמחי מרפא כדי לעזור להרגיע ולהתייחס לשיעול במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.תרופות צמחיות הן טבעיות, וניתן להשתמש בהן במגוון דרכים לעזור להקל עלהסימפטומים המעצבנים של שיעול.להלן 9 תרופות של סבתא איכותית ומזינה לשיעול מעצבן.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לצמחי מרפא לשיעול.זה ידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.להכנת כוס תה קמומיל, פשוט תלול 1 עד 2 כפות פרחי קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא עוד תרופה צמחית נהדרת לשיעול.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון העלולה לגרום לשיעול.להכנת תה שורש ליקריץ, פשוט תלול כפית אחת של שורש ליקוריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה צמחית נהדרת לשיעול.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והמרגיעות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.להכנת תה שורש מרשמלו, פשוט תלול כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא עוד תרופה צמחית נהדרת לשיעול.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.כדי להכין כוס תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה טימין

תה טימין הוא עוד תרופה צמחית נהדרת לשיעול.זה ידוע בתכונותיו האנטיספטיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.להכנת כוס תה טימין, פשוט תלול כפית אחת של טימין קצוץ טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה קינמון

תה קינמון הוא עוד תרופה צמחית נהדרת לשיעול.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.להכנת כוס תה קינמון, פשוט תלול כפית אחת של קינמון טחון בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

דבש ולימון

Honey and Lemon הוא תרופה צמחית פופולרית לשיעול.זה ידוע בתכונותיו המרגיעות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.להכנת תה דבש ולימון, פשוט מערבבים כף דבש אחת וכפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים.שתו את התה חם.

תה נענע

תה מנטה הוא עוד תרופה צמחית נהדרת לשיעול.זה ידוע בתכונותיו המרגיעות והמצפיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.להכנת כוס תה נענע, פשוט תלול כפית אחת של עלי נענע קצוצים טריים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

תה אקליפטוס

תה אקליפטוס הוא עוד תרופה צמחית נהדרת לשיעול.זה ידוע בתכונותיו המציפות והחיטוי, שיכולים לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות העלולות לגרום לשיעול.להכנת כוס תה אקליפטוס, פשוט תלול כפית אחת של עלי אקליפטוס בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

סבתות משתמשות בתרופות צמחי מרפא לשיעול במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.תרופות צמחיות הן טבעיות, וניתן להשתמש בהן במגוון דרכים כדי להקל על התסמינים המעצבנים של שיעול.9 הסעדים של סבתא איכותית ומזינה אלה לשיעול מעצבן בטוחים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן