דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות סבתות פופולריות ויעילות לנזלת בילדים
daadaddaddaa daddaaddaa daddaddcdadddaa dddaddcddaa dcdaddcdaa

9 תרופות סבתות פופולריות ויעילות לנזלת בילדים

ריפוי נזלת בילדים עם תרופות סבתא

כשמדובר בטיפול במחלות ילדים, אין למי יותר עדיף לפנות מאשר לסבתא.במקרה של נזלת, מצב בו מעברי האף נדלקים, לסבתות עשויות להיות מגוון תרופות וטיפולים להציע.נזלת יכולה להיגרם כתוצאה מאלרגיות, הצטננות או אפילו דלקות בסינוסים ויכולים לגרום למגוון תסמינים, כמו אף נזלת, התעטשות, שיעול, כאב גרון ואפילו כאבי ראש.סבתות המציאו מגוון תרופות שניתן להשתמש בהן לטיפול בדלקת נזלת בילדים, והנה 9 מהפופולריות והיעילות ביותר.

1.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת לטפל בנזלת אצל ילדים.לא רק שהם עוזרים להקל על הסימפטומים של נזלת, אלא שהם גם מספקים השפעה מרגיעה ומרגיעה.ניתן להשתמש בתה צמחי מרפא כמו ג’ינג’ר, קמומיל ומלם לימון כדי לסייע בהפחתת נפיחות מעברי האף ולעזור לפנות את אפו של הריר.יש להכין תה אלה על פי הוראות החבילה ולנתן לילד מספר פעמים ביום.

2.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פופולרית נוספת לנזלת אצל ילדים.שיטה זו כוללת מים רותחים בסיר ואז הוספת כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס, מנטה או שמן עץ התה.לאחר מכן על הילד לשאוף את הקיטור למשך מספר דקות כדי לעזור להקל על העומס.תרופה זו צריכה להיעשות מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.ריסוס לאף מלח

תרסיסי האף מלוחים הם דרך נהדרת לעזור להקל על העומס במעברי האף.תרסיסים אלה מכילים תערובת של מלח ומים וניתן להשתמש בהם מספר פעמים ביום כדי לסייע בפינוי ריר ולהפחית דלקת.תרופה זו מועילה במיוחד לילדים הסובלים מאלרגיות.

4.קומפרס חם

קומפרס חם יכול להיות דרך נהדרת לעזור להקל על הסימפטומים של נזלת אצל ילדים.תרופה זו כוללת השריית מגבת במים חמים ואז הנחתה על מצחו ואף הילד למשך מספר דקות.זה יכול לעזור להפחית את נפיחות מעברי האף ולהפחית את אי הנוחות הקשורה לנזלת.

5.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לעזור להקל על תסמיני דלקת הנזלת בילדים.לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את נפיחות מעברי האף ולעזור לנקות ריר.ניתן להוסיף דבש לתה או לקחת אותו ישירות ויש לתת לילד מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בנזלת בילדים.לשום תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ולעזור לנקות ריר.ניתן לרסק שום ולוסיף לתה או לקחת ישירות.יש לתת לילד מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לנזלת בילדים.חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את נפיחות מעברי האף ולעזור לנקות ריר.ניתן להוסיף חומץ תפוחים לתה או לקחת אותם ישירות ויש לתת לילד מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בנזלת אצל ילדים.שמן זית כולל תכונות אנטי דלקתיות וניקוי ריר שיכולים לעזור להפחית את נפיחות מעברי האף ולעזור לנקות ריר.ניתן להוסיף שמן זית לתה או לקחת ישירות ויש לתת לילד מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה פופולרית לנזלת אצל ילדים.לשמן אקליפטוס יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ולסייע בפינוי ריר.יש לדלל שמן אקליפטוס בשמן נשא כמו שמן קוקוס ואז למרוח אותה באופן אקטואלי או לשאוף.יש לעשות תרופה זו כמהפעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר מטפלים בדלקת נזלת בילדים הסובלים מהתרופות של סבתא, חשוב לוודא שהילד מתוח היטב

תרופות צמחיות לנזלת אצל ילדים

תרופות צמחיות הן דרך פופולרית ויעילה לטיפול בנזלת אצל ילדים.ישנם עשבי תיבול רבים שניתן להשתמש בהם כדי להפחית דלקת, להפחתת גודש ולטפל בתסמיני נזלת.להלן כמה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לנזלת בילדים:

1.קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי המשמש לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל נזלת.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש בקמומיל לנזלת אצל ילדים, תלול כפית פרחי קמומיל במים חמים למשך 10-15 דקות.לאחר הקירור, מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילד לשתות.

2.אקליפטוס

אקליפטוס הוא עשב ידוע שיש לו תכונות רפואיות רבות.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש באקליפטוס לטיפול בנזלת בילדים, מרתיחים כמה עלים במים חמים למשך 10-15 דקות.לאחר הקירור, מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילד לשתות.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב ידוע הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש בג’ינג’ר לנזלת בילדים, תלול כפית ג’ינג’ר במים חמים למשך 10-15 דקות.לאחר הקירור, מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילד לשתות.

4.שום

שום הוא עשב ידוע הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש בשום לנזלת בילדים, מרתיחים כמה שיני שום במים חמים למשך 10-15 דקות.לאחר הקירור, מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילד לשתות.

5.דבש

דבש הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל נזלת.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש בדבש לנזלת בילדים, ערבבו כפית דבש עם כוס מים חמים ונותנים אותו לילד לשתות.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש בשורש ליקריץ לנזלת אצל ילדים, תלול כפית שורש ליקריץ במים חמים למשך 10-15 דקות.לאחר הקירור, מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילד לשתות.

7.מנטה

מנטה הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש במנטה לנזלת בילדים, תלול כפית עלי מנטה במים חמים למשך 10-15 דקות.לאחר הקירור, מסננים את הנוזל ונותנים אותו לילד לשתות.

8.כורכום

כורכום הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש בכורכום לנזלת אצל ילדים, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם ונותנים אותה לילד לשתייה.

9.בצל

בצל הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי בקטריאליות.ידוע כי הוא מפחית דלקת וגודש, כמו גם מספק הקלה מגירוי וכאבים באף.כדי להשתמש בצל לנזלת בילדים, מערבבים כפית בצל קצוץ עם כוס מים חמים ונותנים אותו לילד לשתות.

סיכום

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל נזלת בצ’יldren.תרופות פופולריות ויעילות כוללות קמומיל, אקליפטוס, ג’ינג’ר, שום, דבש, שורש ליקריץ, מנטה, כורכום ובצל.ניתן להשתמש בכל אחד מעשבי התיבול הללו כדי להפחית את הדלקת, להפחתת העומס ולספק הקלה מגירוי וכאב של האף.

<H2

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן