דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות סבתות חמות שעוברות את המשפחתיות במפשעה
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaa dadadddaddaa ddaa ddedadaddaadd

9 תרופות סבתות חמות שעוברות את המשפחתיות במפשעה

מה זה furuncle?

Furuncle, המכונה בדרך כלל רתיחה, הוא זיהום חיידקי בזקיק שיער.זה נגרם על ידי זן של חיידקים המכונה Staphylococcus aureus.הזיהום מאופיין באדמומיות, נפיחות ורגישות העור.זה עלול לגרום גם לחום וצימרות.רתיחים מתרחשים בדרך כלל באזור המפשעה, בתי השחי והסביב לצוואר, אם כי הם יכולים להופיע בכל מקום.

9 תרופות סבתות חמות לפורונקל במפשעה

1.קומפרס חם

השריית בד במים חמים ומריחתו ישירות לרתיחה יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.החום מהדחיסה עוזר לשאוב את המוגלה מהרתיחה, ומאפשר לו לרפא מהר יותר.חשוב להחליף את הבד ולהשתמש בטרי בכל פעם.

2.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גודל הרתיחה ולהפחתת הכאב.ניתן לדלל אותו בשמן נשא ולהחיל ישירות על ההרתיחה עד שלוש פעמים ביום.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת לטיפול ברתיחות.ניתן ליישם אותו ישירות לרתיחה או לערבב עם שמן נשא ולהחיל עד שלוש פעמים ביום.

4.כורכום

כורכום הוא תרופה הודית נפוצה לרתיחה.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את גודל הרתיחה.ניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל ישירות לרתיחה או להילקח בצורה תוספה.

5.שום

שום שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לרתיחה.התכונות האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות של שום יכולות לעזור להפחית את גודל הרתיחה ולהפחתת הכאב.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להחיל ישירות לרתיחה.

6.שמן קיק

שמן קיק משמש זה מכבר כתרופה טבעית לרתיחה.התכונות האנטי דלקתיות של שמן קיק יכול לעזור להפחית את גודל הרתיחה ולהפחתת הכאב.ניתן ליישם אותו ישירות לרתיחה או לערבב עם שמן נשא ולהחיל עד שלוש פעמים ביום.

7.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את גודל הרתיחה ולהפחתת הכאב.ניתן ליישם אותו ישירות לרתיחה או לערבב עם שמן נשא ולהחיל עד שלוש פעמים ביום.

8.חילבה

חילבה ידועה בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכולה לעזור להפחית את גודל הרתיחה ולהפחתת הכאב.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להחיל ישירות לרתיחה.

9.Echinacea

Echinacea הוא עשב המשמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לרתיחה.התכונות האנטי דלקתיות של Echinacea יכולות לעזור להפחית את גודל הרתיחה ולהפחתת הכאב.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להחיל ישירות לרתיחה.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לשמור על האזור נקי ויבש כדי למנוע את התפשטות הזיהום.חשוב גם לפנות לטיפול רפואי אם הרתיחה לא משתפרת תוך מספר ימים או אם היא מלווה בחום או צמרמורות.

היתרונות של תרופות סבתות חמות

שימוש בסעדים של סבתא לטיפול במפלגה במפשעה יש יתרונות רבים.תרופות אלה לרוב זולות וטבעיות יותר מטיפולים מסורתיים כמו אנטיביוטיקה.לעתים קרובות הם בטוחים יותר מטיפולים מסורתיים מכיוון שהם נוטים פחות לגרום לתופעות לוואי ואלרגיות.בנוסף, לרוב מועברים תרופות אלה לאורך דורות במשפחות, כלומר הם מנוסים ונבדקים, והוכחו שהם עובדים.

שימוש בתרופות אלה מאפשר גם לאנשים להישאר מחוברים להיסטוריה ולמסורות המשפחתיות שלהם.לרוב נתפסים סעדים לסבתא כדרך לכבד את אבותיהם, והם יכולים להביא נחמה בידיעה שמשפחתם השתמשה בסעדים אלה במשך דורות.לבסוף, תרופות אלה יכולות לעזור לאנשים להרגיש מועצמים בריפוי שלהם בזמן שהם לוקחים תפקיד פעיל ב- TR שלהםאוכל.

כיצד להשתמש בתרופות סבתות לפורונקל במפשעה

כשמדובר בטיפול בפורקל במפשעה עם סעדים סבתא, ישנם כמה צעדים פשוטים לנקוט.ראשית, חשוב להתייעץ עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות כדי להבטיח שהפרנקל מאובחן ומטופל כראוי.לאחר סיום זה, ניתן להשתמש בסעדים הבאים כדי לסייע בטיפול ב- Furuncle:

1.שום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל פרחים.כדי להשתמש בשום כדי לטפל במפשעה במפשעה, פשוט מוחץ כמה שיני שום ומערבב אותו עם מעט שמן זית.מרחו את התערובת על האזור והשאירו אותה 15-20 דקות לפני השטיפה במים חמים.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי-דלקתי ואנטיבקטריאלי חזק, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפרקולות.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף מים ליצירת משחה.מרחו את העיסה על הפורונקל והשאירו אותה 15-20 דקות לפני השטיפה במים חמים.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית למחלות עור.כדי להשתמש בדבש לטיפול במפשעה במפשעה, מרחו שכבה דקה של דבש על האזור והשאירו אותו 15-20 דקות לפני השטיפה במים חמים.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומר אנטיבקטריאלי רב עוצמה, מה שהופך אותו לתרופה יעילה עבור פרקליטים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על הפורונקל והשאירו אותה 15-20 דקות לפני השטיפה במים חמים.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן עץ התה הוא חומר חיטוי ואנטיבקטריאלי רב עוצמה, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפרקולות.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים שתיים עד שלוש טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן זית אחד.מרחו את התערובת על הפורונקל והשאירו אותה 15-20 דקות לפני השטיפה במים חמים.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עוצמתי חזק, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפרקלים.כדי להשתמש במכשפות לוז, מערבבים כף אחת של לוז מכשפה עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת על הפורונקל והשאירו אותה 15-20 דקות לפני השטיפה במים חמים.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.אלוורה

אלוורה הוא חומר אנטי-דלקתי ואנטיבקטריאלי חזק, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפרקלים.כדי להשתמש באלוורה, מרחו שכבה דקה של הג’ל ישירות על הפורונקל והשאירו אותו 15-20 דקות לפני השטיפה במים חמים.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שיבולת שועל

Oatmeal הוא סוכן מרגיע חזק, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפרקלים.כדי להשתמש בשיבולת שועל, מערבבים כף אחת של אבקת שיבולת שועל עם כוס מים חמים.למרוח את התערובת על הפורונקל ועזוב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן