דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות סבתא סודיות זמינות בבית להזעות לילה
daadaddaddaa daddaad dadddddaa ddeddaddaa ddddaa dcdddaddaa

9 תרופות סבתא סודיות זמינות בבית להזעות לילה

מהן הזעות לילה?

הזעות לילה, או היפר -הידרוזיס לילית, הם פרקים של הזעה מוגזמת המופיעים בלילה בזמן השינה.הם יכולים להיות מופעלים על ידי מגוון גורמים, כמו לחץ, תרופות, שינויים הורמונליים ומצבים רפואיים.הזעות לילה עלולות לגרום לשינה לא נוחה ולשבש את דפוסי השינה הרגילים.

9 תרופות לסבתא להזעות לילה

ישנם מספר תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על הזעות לילה.להלן 9 מהסגנים הסודיים הטובים ביותר לזעות לילה הזמינות בבית:

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת הזעות לילה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות המסייעות להרגיע את העצבים ולהפחית את רמות הלחץ.שתיית תה קמומיל לפני השינה יכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה.

2.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות מרגיעות רבות.זה יכול לעזור להפחית את רמות החרדה והלחץ, שיכולות לעזור להפחית את הזעות הלילה.הניחו כמה טיפות של שמן לבנדר על הכרית שלכם או על המצעים שלכם לפני שתעלו למיטה כדי להפחית את הזעות הלילה.

3.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה על ידי ויסות טמפרטורת הגוף.זה עוזר להפחית את רמות הלחץ ויכול לעזור בשיפור איכות השינה.שתו כוס תה ג’ינג’ר לפני השינה כדי לעזור להפחית את הזעות הלילה.

4.מתחם ויטמין B

מתחם ויטמין B הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה על ידי ויסות הורמונים והפחתת רמות הלחץ.נטילת תוסף מורכב ויטמין B יומי יכול לעזור להפחית את הזעות הלילה.

5.תה קינמון

תה קינמון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה על ידי סיוע בוויסות טמפרטורת הגוף.זה גם עוזר להפחית את רמות הלחץ ויכול לשפר את איכות השינה.שתו כוס תה קינמון לפני השינה כדי לעזור להפחית את הזעות הלילה.

6.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה על ידי סיוע בוויסות טמפרטורת הגוף.זה גם עוזר להפחית את רמות הלחץ ויכול לשפר את איכות השינה.שתו כוס תה מנטה לפני השינה כדי לעזור להפחית את הזעות הלילה.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה על ידי ויסות הורמונים והפחתת רמות הלחץ.נטילת מנה יומית של חומץ תפוחים יכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה.

8.שמן אתרי קמומיל

שמן אתרי קמומיל הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות מרגיעות רבות.זה יכול לעזור להפחית את רמות החרדה והלחץ, שיכולות לעזור להפחית את הזעות הלילה.הניחו כמה טיפות של שמן אתרי קמומיל על הכרית שלכם או על המצעים לפני שתעזרו למיטה כדי להפחית את הזעות הלילה.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה על ידי סיוע בוויסות טמפרטורת הגוף.קח אמבטיה חמה עם כוס סודה לשתייה כדי לעזור להפחית את הזעות הלילה.

טיפ מועיל

חשוב לקבל הרבה מנוחה ולתרגל טכניקות הרפיה כמו מדיטציה ויוגה כדי לעזור להפחית את הזעות הלילה.להישאר לחות ולהימנעות ממזונות חריפים יכול גם לעזור להפחית את הזעות הלילה.

חלק 2: תרופות ביתיות טבעיות לזיעה לילה

הזעות לילה יכולות להיות נושא לא נוח ומפריע עבור אנשים רבים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת הזעות הלילה ולעזור לך לקבל לילה שינה רגוע.להלן תשע תרופות סבתא סודיות זמינות בבית לזעות לילה שתוכלו לנסות.

1.אכלו ארוחת ערב קלה ומזינה

אכילת ארוחת ערב קלה ומזינה יכולה להועיל להפחתת הזעות לילה.אכילת ארוחה גדולה בשעת לילה מאוחרת עלולה לגרום לטמפרטורת גופכם להתעלות, מה שמקשה על התקררות ולהוביל לזעות לילה.אכילת ארוחת ערב קלה יכולה לעזור לשמור על טמפרטורת גופך בבדיקה ולהפחית את הזעות הלילה.

2.ללבוש בגדים קלים למיטה

לבישת בגדים קלים למיטה היא דרך פשוטה אך יעילה להפחתת הזעות לילה.בדים כבדים יכולים ללכוד חוםD מקשה על גופך להתקרר.בחר בדים קלים ונושמים כמו כותנה, פשתן או משי כדי לעזור לשמור על טמפרטורת גופך מוסדרת ולהפחית את הזעות הלילה.

3.שמור על טמפרטורת חדר קרירה

שמירה על קירור בחדר השינה שלך יכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה.טמפרטורת החדר של כ- 68 מעלות צלזיוס היא אידיאלית לשינה.אם אתה מגלה שהחדר השינה שלך חם מדי, נסה להשתמש במאוורר כדי להפיץ את האוויר ולקרר את החדר שלך למטה.

4.הימנע מקפאין ואלכוהול

קפאין ואלכוהול יכולים גם להגביר את חום גופך ולגרום לך להזיע.אם אתה נוטה להזעות לילה, נסה להימנע מחומרים אלה בשעות שלפני השינה כדי להפחית את הסיכון שלך להזעות לילה.

5.להתקלח מגניב לפני השינה

להתקלח קריר לפני השינה יכול לעזור להפחית את חום גופך ולמנוע הזעות לילה.המים הקרירים על עורכם יכולים לעזור לקרר אתכם ולשמור על טמפרטורת גופכם בבדיקה לאורך כל הלילה.

6.נסה תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, לבנדר ופפרמינט יכולים לעזור להפחית את הזעות הלילה.תה אלה יכולים לעזור להרפות את גופך ולהפחית את חום גופך, מה שמוביל פחות הזעות לילה.

7.תרגול טכניקות הרפיה

טכניקות הרפיה כמו נשימה עמוקה והרפיה של שרירים מתקדמת יכולות לעזור להפחית את חום גופך ולהפחית את הזעות הלילה.נסה לתרגל טכניקות אלה בשעות שלפני השינה כדי להפחית את הסיכון שלך להזעות לילה.

8.השתמש בארומתרפיה

ארומתרפיה יכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה.שמנים אתרים כמו לבנדר, ילאנג-אלנג וקמומיל יכולים לעזור להרפות את גופך ולהפחית את חום גופך, מה שמוביל פחות הזעות לילה.אתה יכול להשתמש במפזרים, תרסיסים או אפילו רק כמה טיפות שמן על גבי הכריות שלך כדי לקצור את היתרונות של ארומתרפיה.

9.קבל פעילות גופנית קבועה

פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית את הזעות הלילה.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור לווסת את חום גופך ולהפחית את הסיכון שלך להזעות לילה.נסה להשיג לפחות 30 דקות של פעילות גופנית בכל יום כדי לעזור להפחית את הזעות הלילה.

מסקנה

הזעות לילה יכולות להיות נושא לא נוח, אך ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת הזעות הלילה ולעזור לכם לקבל לילה שינה רגוע.תשעת הסעדים הסודיים הסודיים הקיימים בבית להזעות לילה המתוארות במאמר זה יכולות לעזור להפחית את חום גופך ולהפחית את עוצמת הזעות הלילה.נסה לשלב תרופות אלה בשגרה הלילית שלך כדי לעזור להפחית את הסיכון שלך להזעות לילה ולקבל לילה רגוע של שינה.

שאלות נפוצות

מהם הסעדים הטובים ביותר להזעות לילה?

התרופות הטובות ביותר להזעות לילה כוללות אכילת ארוחת ערב קלה ומזינה, לבוש בגדים קלים למיטה, שמירה על טמפרטורת חדר קרירה, הימנעות מקפאין ואלכוהול, מתקלחת מגניבה לפני השינה, מנסה תה צמחים, תרגול טכניקות הרפיה, באמצעות ארומתרפיה, וכימקבל פעילות גופנית קבועה.

הזעות לילה הן סימן למשהו רציני?

הזעות לילה יכולות להיות סימן למשהו רציני, כמו זיהום או חוסר איזון הורמונלי.אם אתה חווה הזעות לילה תכופות או חמורות, חשוב לדבר עם הרופא שלך כדי לשלול מצבים רפואיים בסיסיים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן