דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות מיושנות מעולות עם תוצאות מוכחות לפטרייה
daadaddaddaa dedddadaddaa dedaddcddaa dadd daaddadddaa deddbdd

9 תרופות מיושנות מעולות עם תוצאות מוכחות לפטרייה

9 תרופות מיושנות לפטרייה

פטרייה יכולה להיות בעיה מעצבנת ומתמשכת.לעיתים קרובות קשה להיפטר ויכול לגרום למגוון תסמינים לא נוחים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מיושנות שהוכחו כיעילות בטיפול בפטריות.להלן תשעה מהתרופות הפופולריות ביותר לפטרייה, יחד עם טיפים לשימוש בהם.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות המיושנות הפופולריות ביותר לטיפול בפטריות.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, שהופכות אותו לטיפול יעיל לזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בו כטיפול, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחי תפוחים ושלושה חלקים מים והחל אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שום

שום הוא עוד תרופה יעילה מיושנת לטיפול בפטריות.הוא מכיל תרכובת הנקראת אליצין, בעלת תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בשום כטיפול, מוחץ כמה שיני שום ומורח אותו על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

טיפ מועיל:

שום יכול להיות מעט מעצבן את העור, ולכן חשוב לדלל אותו עם שמן נשא, כמו זית, קוקוס או שמן חוחובה, לפני שמריחים אותו על האזור הפגוע.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה פופולרית מיושנת לטיפול בפטריות.שמן קוקוס מכיל חומצה לאורית, בעלת תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בשמן קוקוס כטיפול, החל כמות נדיבה על האזור המושפע והשאיר אותו במשך 20 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד תרופה יעילה מיושנת לטיפול בפטריות.הוא מכיל טרפנואידים, בעלי תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בשמן עץ התה כטיפול, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו זית, קוקוס או שמן חוחובה.מרחו אותו על האזור המושפע והשאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה מיושנת נוספת לטיפול בפטריות.הוא מכיל קרווקרול ותימול, בעלי תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בשמן אורגנו כטיפול, ערבבו כמה טיפות של שמן אורגנו עם שמן נשא, כמו זית, קוקוס או שמן חוחובה.מרחו אותו על האזור המושפע והשאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

חומץ

חומץ הוא עוד תרופה פופולרית מיושנת לטיפול בפטריות.הוא מכיל חומצה אצטית, בעלת תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בחומץ כטיפול, מערבבים חומץ אחד חלק אחד ושלושה חלקים מים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא עוד תרופה יעילה מיושנת לטיפול בפטריות.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, שהופכות אותו לטיפול יעיל לזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בו כטיפול, מערבבים שתי כפות סודה לשתייה וכוס מים אחת.מרחו אותו על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

אלוורה

אלוורה היא עוד תרופה פופולרית מיושנת לטיפול בפטריות.הוא מכיל פוליסכרידים, בעלי תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש באלוורה כטיפול, החל כמות נדיבה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאיר אותו במשך 20 דקות לפני השטיפה במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה יעילה מיושנת לטיפול בפטריות.הוא מכיל חומצה לימונית, בעלת תכונות אנטי -פטריות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש במיץ לימון כטיפול, מערבבים מיץ לימון חלק אחד ושלושה חלקים מים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

הוכח כי תשע התרופות המיושנות הללו הוכחו כיעילות בטיפול בפטריות.כולם טבעיים, לא יקרים וקלים לנוה.בשימוש נכון, הם יכולים לעזור להקל על תסמיני הפטרייה ולשמור עליה מ

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש במשך מאות שנים כתרופה ביתית לטיפול בזיהומים פטרייתיים.הוא מכיל חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לטיפול בזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כטיפול, משרים כדור כותנה או חתיכת בד בחומץ ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.אפשר לו לשבת כמה דקות לפני השטיפה.חזור על תהליך זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שום

שום הוא חומר נגד פטריות חזק.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להרוג זיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בשום כטיפול, ריסקו כמה שיני ציפורן ומערבבים את עיסת השום עם מעט שמן זית.מרחו תערובת זו ישירות על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.חזור על תהליך זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס מכיל חומצה לאורית, שהיא חומר נגד פטריות חזק.כדי להשתמש בשמן קוקוס כטיפול, החל אותו ישירות על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.חזור על תהליך זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי נגד פטריות.כדי להשתמש בשמן עץ התה כטיפול, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית.מרחו תערובת זו ישירות על האזור הפגוע ומאפשרים לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.חזור על תהליך זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.כורכום

כורכום הוא חומר נגד פטריות חזק.כדי להשתמש בכורכום כטיפול, מערבבים כפית האבקה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל הדבק זה ישירות על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

תשעה תרופות מיושנות אלה הוכיחו תוצאות לטיפול בפטריות.חומץ תפוחים, שום, שמן קוקוס, שמן עץ התה וכורכום הם כולם חומרים טבעיים טבעיים שיכולים לעזור להרגיע ולרפא זיהומים פטרייתיים.כאשר משתמשים בהם נכון, תרופות אלה יכולות לספק הקלה מהירה ויעילה מזיהומים פטרייתיים.

שאלות נפוצות

  • באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?
    לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להשתמש בסעדים אלה כמה פעמים ביום.

  • האם יש תופעות לוואי של שימוש בתרופות אלה?
    באופן כללי, סעדים אלה בטוחים לשימוש.עם זאת, מומלץ לבצע בדיקת תיקון לפני שתשתמש באחת מהתרופות הללו כדי לוודא שאין תגובות שליליות.

למידע נוסף על טיפול בזיהומים פטרייתיים, תוכלו לקרוא עליו באתר wikipedia.org, כאן </a .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן