דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות מיושנות לטיפול יעיל ואמין בפטרייה
daadaddaddaa dedddadaddaa dcdddaddc ddaddc dddeddf ddadda

9 תרופות מיושנות לטיפול יעיל ואמין בפטרייה

טיפול בפטריות עם תרופות מיושנות

זיהומים פטרייתיים נפוצים יותר ממה שרוב האנשים חושבים.מכף רגלו של ספורטאי ועד פטריית ציפורניים, זיהומים אלה יכולים לנוע בחומרה ולגרום למגוון תסמינים לא נוחים, אפילו כואבים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מיושנות שניתן להשתמש בהן לטיפול ביעילות ובאמינות.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית לטיפול במגוון מצבי עור, כולל זיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לזיהומים פטרייתיים.לשימוש, פשוט מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם תשעה חלקים מים.החל את הפיתרון על האזור המושפע ותן לו להתייבש.חזור על פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום התבהר.

שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי חזק וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון זיהומים פטרייתיים.לשימוש, פשוט מוחץ שתי שיני שום ומערבב עם כף שמן זית אחד.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום כל עוד הצורך.

טיפ:

לקבלת הקלה נוספת, תוכלו גם לקחת תוסף שום בעל פה.זה מועיל במיוחד לטיפול בזיהומים פטרייתיים של הציפורניים או בקרקפת.

חומץ

חומץ הוא תרופה יעילה לטיפול בזיהומים פטרייתיים.לשימוש, מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים חמים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו על האזור המושפע.השאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום במשך מספר שבועות עד שהזיהום התבהר.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי חזק וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון זיהומים פטרייתיים.לשימוש, מערבבים חלק אחד שמן אורגנו עם חמישה חלקים שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום כל עוד הצורך.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה פופולרית לטיפול בזיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.לשימוש, מערבבים מיץ לימון חלק אחד עם שני חלקים מים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו על האזור המושפע.השאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום במשך מספר שבועות עד שהזיהום התבהר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לטיפול בזיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.לשימוש, מערבבים חלק אחד חומץ תפוחים עם שני חלקים מים חמים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו על האזור המושפע.השאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום במשך מספר שבועות עד שהזיהום התבהר.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.לשימוש, פשוט מרחו שמן קוקוס על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום כל עוד הצורך.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה פופולרית לטיפול בזיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.לשימוש, מערבבים חלק אחד סודה לשתייה עם שני חלקים מים.משרים כדור כותנה בתמיסה ומורח אותו על האזור המושפע.השאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום במשך מספר שבועות עד שהזיהום התבהר.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה פופולרית נוספת לטיפול בזיהומים פטרייתיים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל.לשימוש, פשוט החל יוגורט רגיל על האזור הפגוע ותן לו לשבת 30 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על פעמיים ביום כל עוד הצורך.

תרופות מיושנות אלה הן טיפולים יעילים ואמינים לזיהומים פטרייתיים.ניתן להשתמש בהם בשילוב עם טיפולים אחרים, כמו תרופות מרשם, כדי להבטיח כי הזיהום מטופל במהירות וביעילות.

כיצד לטפל בזיהומים פטרייתיים

זיהומים פטרייתיים שכיחים ויכולים לנוע בין קל לחמור.טיפול בזיהומים אלה יכול להשתנות בהתאם לסוג הפטרייה, מיקום הזיהום וחומרת הסימפטומים.אמנם ישנם טיפולים מודרניים רבים הזמינים לזיהומים פטרייתיים, אך ישנם גם כמה תרופות מיושנות ששימשו במהלך השנים כדי לסייע בטיפול בפטריות.להלן 9 תרופות מיושנות לטיפול יעיל ואמין בפטריות.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול בזיהומים בעור.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים חומץ תפוחים ומים ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

2.שום

לשום תכונות נגד פטריות חזקות שיכולות לעזור במאבק בזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בו, לרסק כמה שיני שום ומערבבים עם כמות קטנה של שמן זית.מרחו תערובת זו ישירות על האזור המושפע ונותנים לו לשבת 10 עד 15 דקות.שוטפים במים חמים.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה עשיר בתרכובות נגד פטריות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים פטרייתיים.מדללים את שמן עץ התה עם כמה טיפות מים ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש במשך מאות שנים לטיפול בזיהומים בעור.הוא עשיר בחומצות שומן שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

5.שמן זית

שמן זית עשיר בנוגדי חמצון ובחומצות שומן שיכולות לעזור במאבק בזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בו, החל כמות קטנה של שמן זית ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

6.מי מלח

מי מלח יכולים לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

7.יוגורט

יוגורט עשירה בפרוביוטיקה ויכולה לעזור במאבק בזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בו, החל שכבה דקה של יוגורט על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

8.כורכום

כורכום הוא תבלין שיש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית דלקת ולהרוג את הפטרייה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים חמים ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות ואז שוטף במים חמים.

סיכום

זיהומים פטרייתיים יכולים לנוע בין קל לחמור וניתן לטפל בהם בדרכים שונות.אמנם ישנם טיפולים מודרניים רבים הזמינים לזיהומים פטרייתיים, אך ישנם גם כמה תרופות מיושנות ששימשו במהלך השנים כדי לסייע בטיפול בפטריות.אלה כוללים חומץ תפוחים, שום, שמן עץ התה, שמן קוקוס, שמן זית, מי מלח, יוגורט, כורכום וסודה לשתייה.כל הסעדים הללו יעילים ואמינים לטיפול בזיהומים פטרייתיים וניתן להשתמש בהם בשילוב עם טיפולים מודרניים.

שאלות נפוצות

האם תרופות מיושנות יעילות לטיפול בזיהומים פטרייתיים?

כן, תרופות מיושנות כמו חומץ תפוחים, שום, שמן עץ התה, שמן קוקוס, שמן זית, מי מלח, יוגורט, כורכום וסודה לשתייה יכולים להיות יעילים ואמינים לטיפול בזיהומים פטרייתיים.

האם תרופות מיושנות בטוחות לשימוש?

כן, תרופות מיושנות לטיפול בזיהומים פטרייתיים הם בדרך כלל בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב לעקוב אחר ההוראות בזהירות ולהימנע משימוש יותר מדי מכל תרופה אחת מכיוון שזה עלול לגרום לגירוי בעור.חשוב גם להתייעץ עם הרופא שלך אם אינך בטוח

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן