דף הבית » תרופות סבתא » 9 תרופות לשיעול זולות ולא מרשם לתינוקות

9 תרופות לשיעול זולות ולא מרשם לתינוקות

שיעול יכול להיות במיוחד לגבי הורים לתינוקות צעירים.מערכת החיסון הלא בשלה של התינוק עשויה שלא להיות מסוגלת להגן על זיהום נגיפי הגורם לשיעול, וייתכן שהם לא יוכלו להביע את אי הנוחות שלהם.למרבה המזל, יש כמה תרופות ללא מרשם שיכולים לעזור.להלן 9 תרופות שיעול זולות ויעילות לתינוקות.

1.דבש

דבש הוא בעל צופה טבעי ויכול לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את השיעול.חשוב לציין כי אין לתת דבש לתינוקות מתחת לגיל 1, מכיוון שהוא יכול להכיל נבגים של חיידקים הגורמים לבוטוליזם לתינוקות.עבור תינוקות מעל גיל 1, אתה יכול לערבב כפית דבש אחת עם מים חמים ולתת אותו לתינוקך.עדיף לתת להם את זה ממש לפני השינה.

2.טיפות מלח

טיפות מלח הן דרך בטוחה ויעילה לעזור לפנות את מעברי האף העמוסים של התינוק.אתה יכול לקנות טיפות מלח ברוב בתי המרקחת או להכין משלך בבית.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1/4 כפית מלח שולחן עם כוס מים חמים ולהשתמש במזרק נורה כדי להכניס כמה טיפות לכל נחיריים.

3.מכשיר אדים

מכשיר אדים יכול לעזור לשמור על האוויר בחדר התינוק לחות, מה שיכול לעזור להפחית את השיעול.עדיף להשתמש במכונת אדים מגניבה, שכן קיטור חם יכול לעצבן את ריאותיו של התינוק ולגרום לשיעול נוסף.

4.אדים שפשוף

שפשוף אדים יכול לעזור להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את השיעול.חשוב לציין כי אין להשתמש בשפשוף אדים על תינוקות מתחת לגיל 2. עבור תינוקות מעל גיל 2, תוכלו למרוח כמות קטנה של שפשוף אדים על החזה שלהם ובחזרה לפני השינה.

5.אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה לעזור להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את השיעול.חשוב לוודא שהמים לא חמים מדי, מכיוון שזה יכול לעצבן את עורם.

6.תה מנטה

תה מנטה הוא דרך נהדרת להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את השיעול.פשוט תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ומניחים להתקרר.תן לתינוקך כמה לגימות התה לאורך כל היום.

7.מרק עוף

מרק עוף הוא דרך נהדרת להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את השיעול.כל שעליך לעשות הוא להכין חבורה של מרק עוף ותן לו להתקרר לפני שתתן אותו לתינוק שלך.

8.תרסיסי מלח

תרסיסי מלח יכולים לעזור לשחרר ריר ולהפחית את השיעול.אתה יכול לקנות תרסיסי מלח ברוב בתי המרקחת, או שאתה יכול להכין משלך בבית על ידי ערבוב של 1/4 כפית מלח שולחן עם כוס מים חמים ושימוש במזרק נורה כדי לרסס את התערובת לנחיריים של התינוק שלך.

9.סירופ צמחים

סירופים צמחיים יכולים לעזור להרגיע את גרונו של התינוק ולהפחית את השיעול.ישנם סוגים רבים ושונים של סירופים צמחיים זמינים ברוב בתי המרקחת.

טיפ:

חשוב לזכור כי התרופות הללו ללא מרשם עשויות לעזור להפחית את השיעול, אך הם לא ירפא זיהום ויראלי.אם השיעול של התינוק שלך נמשך או מחמיר, חשוב ליצור קשר עם רופא ילדים לקבלת עצות נוספות.

תרופות שיעול לתינוקות: סקירה כללית

שיעול

שיעול יכול להיות סימן למחלות רבות אצל תינוקות, ולכן חשוב לוודא שהקטנה שלך מקבלת את ההקלה הטובה ביותר.ישנן מספר תרופות לתרופות ושיעול ללא מרשם שיכולים לעזור להרגיע את השיעול של תינוקך ולספק הקלה.בעוד שכל הורה צריך להתייעץ עם רופא הילדים שלהם לפני שהוא מתן תרופות כלשהן לתינוק שלהם, תשעת תרופות שיעול זולות, ללא מרשם, יכולות לספק הקלה נחוצה עבור הקטנה שלך.

דבש

דבש הוא מדכא שיעול טבעי ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את שיעול.לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות והוכח כי הוא מפחית את חומרת השיעול.כדי להשתמש בדבש כתרופה לשיעול, ערבבו כפית אחת עם מים חמים ותנו אותו לתינוקכם.הקפידו להשתמש בדבש אורגני גולמי שלא עובר או נבחר.

Steam

Steam יכול לעבוד פלאים להקלה על שיעול התינוק שלך.הפעל אמבטיה חמה לתינוק שלך או הפעל אתמקלחת כך שהקיטור בחדר האמבטיה יכול לעזור להרגיע את השיעול של הקטנה שלך.אתה יכול גם להשתמש במגזר אדים כדי לשמור על האוויר בחדר התינוק שלך לחות ולעזור להם לנשום ביתר קלות.

VICKS VAPORUB

Vicks Vaporub הוא תרופה פופולרית לשיעול ללא מרשם.זה יכול לשמש כששפשף חזה או למרוח על הצוואר והגב.Vicks Vaporub יכול לעזור להפחית את השיעול והגודש בבהירות.עם זאת, אין להשתמש בו אצל תינוקות מתחת לגיל שנתיים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את השיעול.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לשיעול, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כפית דבש אחת ומערבבים אותו עם מים חמים.תן את התערובת לתינוקך מספר פעמים ביום כדי להקל על שיעולם.

שום

שום הוא עוד אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את השיעול.כדי להשתמש בשום כתרופה לשיעול, מערבבים כפית אחת של שום כתוש וכפית דבש אחת עם מים חמים ותנו אותו לתינוקכם מספר פעמים ביום.אין להשתמש בשום בתינוקות מתחת לגיל שנתיים.

מי מלח

מי מלח יכולים לעזור להרגיע שיעול על ידי עזרה בפינוי הריר מגרונו של תינוקך.כדי להשתמש במי מלח כתרופה לשיעול, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ותנו אותם לתינוקכם מספר פעמים ביום.הקפד להשתמש בכמות המלח המתאימה לגיל התינוק שלך.

סירופ שיעול

סירופי שיעול

יכולים לעזור להפחית את חומרת השיעול.ישנם כמה סירופי שיעול ללא מרשם זמינים, אך הקפידו לקרוא את התווית בזהירות ולעקוב אחר ההוראות.אל תתן סירופ שיעול לתינוקות מתחת לגיל שנתיים.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות כמו שמן אקליפטוס, שורש ליקוריץ ותה קמומיל יכול לעזור להפחית את חומרת השיעול.כדי להשתמש בתרופות צמחי מרפא אלה, מערבבים כפית אחת של התרופה הצמחית עם כוס מים חמים ותנו אותה לתינוקכם מספר פעמים ביום.הקפד להשתמש בכמות המתאימה של תרופת הצמחים לגיל התינוק שלך.

סיכום

שיעול

שיעול יכול להיות סימן למחלות רבות אצל תינוקות, ולכן חשוב לוודא שהקטנה שלך מקבלת את ההקלה הטובה ביותר.ישנן מספר תרופות לתרופות ושיעול ללא מרשם שיכולים לעזור להרגיע את השיעול של תינוקך ולספק הקלה.דבש, קיטור, Vicks Vaporub, ג’ינג’ר, שום, מי מלח, סירופ שיעול ותרופות צמחי מרפא הם רק חלק מהתרופות השיעוליות הזולות ללא מרשם שיכולים לספק הקלה נחוצה עבור הקטנה שלך.עם זאת, כל הורה צריך להתייעץ עם רופא הילדים שלהם לפני שהוא מתן תרופות לתינוק שלהם.

שאלות נפוצות

האם אוכל להשתמש בדבש כדי להרגיע את השיעול של התינוק שלי?

כן, דבש הוא מדכא שיעול טבעי ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את שיעול.לדבש יש טבעי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן