דף הבית » תרופות סבתא » 9 ללא מרשם וסעדים של סבתא מצוינים למניעת שלשול

9 ללא מרשם וסעדים של סבתא מצוינים למניעת שלשול

ריפוי שלשול בסעדים של סבתא

זה עשוי להפתיע רבים, אך סבתות ברחבי העולם משתמשות בתרופות פשוטות ללא מרשם כדי לסייע בטיפול בשלשול במשך מאות שנים.שלשול הוא הפרעת בטן העלולה לגרום לצואה רופפת, התכווצויות, כאבי בטן והתייבשות, ויכולים להיגרם על ידי כל דבר, החל מדלקות נגיפיות או חיידקיות ועד אלרגיות למזון או תסמונת המעי הרגיז.

למרבה המזל, ישנם מספר טיפולים יעילים וזולים לשלשולים שהועברו לאורך הדורות.להלן כמה מהסעדים הטובים ביותר ללא מרשם וסבתא למניעה וריפוי שלשול.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית ששימשה זה מכבר לטיפול במגוון מחלות עיכול, כולל שלשול.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת תה קמומיל, פשוט תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה פעמיים או שלוש ביום עד שהשלשול שכך.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית שניתן להשתמש בה לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, המסייעות להפחתת התכווצויות וכאבי בטן.כדי להשתמש בג’ינג’ר לשלשול, פשוט תלול כפית אחת של שורש ג’ינג’ר טרי מגורד בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה פעמיים או שלוש ביום עד שהשלשול שכך.

טיפ ייחודי:

אתה יכול גם להכין תה ג’ינג’ר מרגיע על ידי הוספת כמה פרוסות של שורש ג’ינג’ר טרי לכוס מים חמים והסתובבות במשך 10 דקות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול.יש לו תכונות אנטי-חיטוי, אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את התכווצויות וכאבי בטן.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לשלשול, פשוט הוסיפו כף אחת של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ושתו פעמיים או שלוש ביום עד שהשלשול שכך.

4.פחם מופעל

פחם פעיל הוא תרופה טבעית עוצמתית שניתן להשתמש בה לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול.יש לו תכונות סופגות וחיטוי, שיכולות לעזור להפחית התכווצויות וכאבי בטן.כדי להשתמש בפחם מופעל לשלשול, פשוט קח כמוסות אחת או שתיים שלוש פעמים ביום עד לשלשול שכך.

5.יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול במגוון בעיות עיכול, כולל שלשול.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית התכווצויות וכאבי בטן.כדי להשתמש ביוגורט לשלשול, פשוט אכלו כוסות אחת עד שתי כוסות יוגורט רגילות פעמיים או שלוש ביום עד שהשולשיה שככה.

6.מנטה

Peppermint הוא תרופה צמחית פופולרית ששימשה זה מכבר לטיפול במגוון מחלות עיכול, כולל שלשול.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת תה מנטה, פשוט תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה פעמיים או שלוש ביום עד שהשלשול שכך.

7.שומר

שומר הוא תרופה צמחית פופולרית ששימשה זה מכבר לטיפול במגוון מחלות עיכול, כולל שלשול.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת תה שומר, פשוט תלול כפית אחת של זרעי שומר מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה פעמיים או שלוש ביום עד שהשלשול שכך.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה צמחית פופולרית ששימשה זה מכבר לטיפול במגוון מחלת עיכולS, כולל שלשול.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור ל

תרופות של סבתא למניעת שלשול

שלשול יכול להיות מצב כואב ולא נוח, אך למרבה המזל ישנם מספר תרופות ללא מרשם וסבתא מצוינת כדי לעזור לאנשים למנוע זאת.סעדים אלה קלים למצוא ולהשתמש בהם וניתן להשתמש בהם כדי לסייע בטיפול ולמנוע שלשול.מאמר זה ידון בתשעה מהתרופות היעילות ביותר וכיצד הם יכולים לעזור להגן מפני המצב.

1.שום

שום הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, וזו גם דרך נהדרת למנוע שלשול.הידוע כי החומר הפעיל בשום, אליצין, הוא חומר אנטיבקטריאלי רב עוצמה, שיכול לעזור להרוג את כל החיידקים שעלולים לגרום לשלשול.ניתן לקחת שום בצורת תוסף, או שאפשר לאכול אותו גולמי או לבוש.

2.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להילחם בכל חיידקים רעים שעלולים לגרום לשלשול.הם זמינים בצורה של תוספי מזון וניתן לקחת אותם מדי יום כדי לסייע בהגנה מפני המצב.בנוסף, ניתן למצוא פרוביוטיקה במזונות מותססים מסוימים, כמו יוגורט, כרוב כבוש וקימצ’י.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לשלשול.ידוע שהוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להילחם בכל חיידקים רעים שעלולים לגרום למצב.ניתן לקחת אותו בצורה של תוסף או שניתן לערבב אותו עם מים ולקחת כמשקה.

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה עדינה שיכולה לעזור להרגיע את הבטן ולעזור במניעת שלשול.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית את הלחץ, שיכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את הסיכוי לשלשול.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה נוספת שיכולה לעזור במניעת שלשול.זה יכול לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את הדלקת בדרכי העיכול.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, שיכולות להוות סימפטום של שלשול.

6.כורכום

ידוע כי כורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להילחם בכל חיידקים רעים שעלולים לגרום לשלשול.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול.

7.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה נוספת שיכולה לעזור במניעת שלשול.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להילחם בכל חיידקים רעים שעלולים לגרום למצב.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני המצב.

8.מנטה

Peppermint הוא תרופה פופולרית לבעיות עיכול, וזו גם דרך נהדרת לסייע במניעת שלשול.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, שיכולות להוות סימפטום של שלשול.

9.אלם חלקלק

ELM החלקלק הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול, שיכולה לעזור להפחית את תסמיני השלשול.בנוסף, זה יכול לעזור לציפוי הבטן ולהרגיע כל גירוי, שיכול לעזור להפחית את הבחילות והקאות.

מסקנה

ניתן להשתמש בתשע אלה ללא מרשם ובסבתות מצוינות ולסבתא מצוינת כדי לסייע במניעה וטיפול בשלשול.ניתן לקחת אותם בצורה של תוספי מזון או לאכול כחלק מתזונה בריאה.בנוסף, חשוב לשתות שפע נוזלים שיעזרו להפחית את הסיכון להתייבשות, שיכולה להוות סימפטום של שלשול.

שאלות נפוצות

האם תרופות אלה יכולות לעזור לטיפול בשלשול?

כן, תרופות אלה יכולות לעזור לטיפול בשלשול.הם יכולים לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטOMS של המצב.בנוסף, הם יכולים לעזור להילחם בכל חיידקים רעים שעלולים לגרום למצב.

האם תרופות אלה בטוחות לשימוש?

כן, בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני נטילת תוספי מזון, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות.בנוסף, חשוב לוודא שכל תוספי מזון הם ממקור מהימן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן