דף הבית » תרופות סבתא » 9 התרופות של סבתא מסורתית וטבעית לאלרגיה לעיניים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedaddadaaddaa ddddaddaa dcddcdadd

9 התרופות של סבתא מסורתית וטבעית לאלרגיה לעיניים

מהי אלרגיה לעין?

אלרגיה לעין היא תגובה המתרחשת כאשר מערכת החיסון של הגוף מגיבה יתר על המידה לחומר זר.חומר זה יכול להיות כל דבר, החל מאבקה לאבק, קשקשים לחיות מחמד, עובש או אפילו מוצרי איפור מסוימים.חומרים אלה, כאשר הם במגע עם העין, יכולים לגרום לגירוד, אדמומיות, נפיחות ואפילו פריקה מימית.התסמינים יכולים להיות לא נוחים ומעצבנים, אך למרבה המזל ישנם כמה תרופות מסורתיות וטבעיות שיכולות לעזור.

הסעדים של סבתא לאלרגיה לעיניים

כשמדובר בטיפול באלרגיות עיניים, אנשים רבים פונים לתרופות שסבתותיהם עברו במשך דורות.להלן תשע תרופות מסורתיות וטבעיות ששימשו לטיפול באלרגיות עיניים.

1.אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה שימש זה מכבר כחומר אנטי דלקתי וכדי להרגיע את גירויי העור.לשימוש, קח ג’ל אלוורה צוננת וצונן וטייל כמות קטנה על האזור המושפע.אפשר לג’ל לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

2.קומפרס קר

קומפרס קר יכול לספק הקלה מהגרד והנפיחות הקשורים לאלרגיות לעיניים.לשימוש, הניחו קומפרס קר על העין המושפעת במשך 10 דקות בכל פעם.ניתן לעשות זאת כמה פעמים ביום לפי הצורך.

3.שקיות תה קמומיליות

לתה קמומיל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והאודם הקשורים לאלרגיות עיניים.לשימוש, תלולים שתי שקיות תה קמומיליות במים חמים למשך 10 דקות.אפשר לשקיות התה להתקרר לפני שמניחים אותם מעל העין המושפעת במשך 10 דקות.

4.שמן קיק

שמן קיק משמש זה מכבר לטיפול במגוון מצבי עור כולל אלרגיות לעיניים.לשימוש, קח כמה טיפות שמן קיק והחל אותו על האזור המושפע.מעסה בעדינות את השמן לעור ומשאיר אותו דולק למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הנפיחות והגירוי הקשורים לאלרגיות עיניים.לשימוש, טבלו כדור כותנה לחומץ סיידר תפוחים ודבקו אותו לאזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית דלקת וגרד הקשורים לאלרגיות לעיניים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

7.דבש

דבש הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטי בקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הנפיחות והגירוי הקשורים לאלרגיות עיניים.לשימוש, קח כמה טיפות דבש והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

8.תה ירוק

תה ירוק הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הנפיחות והגירוי הקשורים לאלרגיות עיניים.לשימוש, תלול שקית תה ירוק במים חמים למשך 10 דקות.אפשר לשקית התה להתקרר לפני שמניחים אותו מעל האזור הפגוע למשך 10 דקות.

9.פרוסות מלפפון

מלפפונים הם אנטי דלקת טבעיים שיכולים לעזור להפחית את הנפיחות והגירוי הקשורים לאלרגיות עיניים.לשימוש, קח שתי פרוסות מלפפון והניח אותן על האזור הפגוע.השאירו אותם 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

טיפ מועיל

אם אתה סובל מאלרגיות לעין, חשוב להימנע משפשוף עיניים.שפשוף עיניים יכול לעצבן עוד יותר את העור ולגרום לנפיחות ואודם יותר.במקום זאת, נסה להשתמש בתרופות המסורתיות והטבעיות המפורטות לעיל כדי לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה לעין שלך.

חלק שני: תרופות נוספות של סבתא לאלרגיות עיניים

אלרגיות לעיניים יכולות להיות מצב מעצבן וכואב.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מסורתיות וטבעיות שהועברו מסבתות לאורך השנים שיכולות לעזור להקל על תסמיני האלרגיות לעין.במאמר זה נחקור את nINE של תרופות אלה וכיצד ניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לאלרגיות עיניים.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד התרופות הביתיות הידועות ביותר לאלרגיות עיניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגרד.כדי להשתמש בתה קמומיל כדי להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעיניים, תלולים שתי שקיות תה קמומיליות בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.לאחר התקררות, משרים כדור כותנה בתה ומניחים אותו מעל העין המושפעת במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה היא תרופה נוספת של גיל לאלרגיות עיניים.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעין.כדי להשתמש באלוורה כדי להפחית את אלרגיות העיניים, מערבבים כף אחת של הג’ל עם שתי כפות מים ומערבבים עד למעורבות.משרים כדור כותנה בתערובת ומניחים אותו מעל העין המושפעת במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון הן תרופה נפוצה לאלרגיות עיניים.הפרוסות הקרירות והמרעננות יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את הגירוד והנוער הקשורים לאלרגיות עיניים.כדי להשתמש בפרוסות מלפפון כדי להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעיניים, הניחו פרוסת מלפפון מצוננת מעל העין הפגועה במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה פופולרית נוספת לאלרגיות עיניים.הטאנינים הטבעיים בתה ירוק יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את אי הנוחות של אלרגיות לעין.כדי להשתמש בתה ירוק כדי להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעיניים, שקית תה ירוק אחת תלולה בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.לאחר הקירור, השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התה על העין המושפעת במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

דבש

דבש הוא אחד התרופות העתיקות ביותר הידועות באלרגיות עיניים.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות לעין.כדי להשתמש בדבש כדי להפחית את אלרגיות העיניים, מערבבים כף דבש אחת עם שתי כפות מים חמים ומערבבים עד למעורבב.משרים כדור כותנה בתערובת ומניחים אותו מעל העין המושפעת במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה מסורתית נוספת לאלרגיות עיניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והגרד הקשורים לאלרגיות עיניים.כדי להשתמש בשמן זית כדי להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעיניים, מערבבים כף שמן זית עם שתי כפות מים חמים ומערבבים עד למערבבים.משרים כדור כותנה בתערובת ומניחים אותו מעל העין המושפעת במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לאלרגיות עיניים.יש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעין.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כדי להפחית את אלרגיות העיניים, מערבבים כף אחת של החומץ עם שתי כפות מים חמים ומערבבים עד למערבבים.משרים כדור כותנה בתערובת ומניחים אותו מעל העין המושפעת במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פרוסות תפוחי אדמה

פרוסות תפוחי אדמה הן תרופה מסורתית לאלרגיות עיניים.העמילן הטבעי בתפוחי אדמה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את אי הנוחות הקשורה לאלרגיות לעיניים.כדי להשתמש בפרוסות תפוחי אדמה כדי להפחית את הסימפטומים של אלרגיות לעיניים, הניחו פרוסת תפוח אדמה מצוננת מעל העין הפגועה במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה עתיקה לאלרגיות עיניים.יש לו תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות לעין.כדי להשתמש במיץ לימון כדי לרדאואלרגיות לעין CE, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם שתי כפות מים חמים ומערבבים עד למעורבות.משרים כדור כותנה בתערובת ומניחים אותו מעל העין המושפעת במשך חמש עד עשר דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן