דף הבית » תרופות סבתא » 9 התרופות המומלצות והחשובות של סבתא לכאבי בטן ובחילה
ddaadaddaddaa ddeddedcdaddaa ddddaddddaa dadc daddaad dcdbd

9 התרופות המומלצות והחשובות של סבתא לכאבי בטן ובחילה

הסעדים של סבתא לכאבי בטן ובחילה

אין זה סוד שסבתות הוציאה תרופות ביתיות במשך דורות, וזה נכון במיוחד לכאבי בטן ובחילה.בעוד שחלק מהסעדים הללו עשויים להיות מעט לא שגרתיים, הם נבדקים בזמן ומוכחים שהם עובדים.להלן 9 תרופות מומלצות וחשובות של סבתא לכאבי בטן ובחילה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הנפוצות ביותר לבחילה וכאבי בטן.זה שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לבעיות עיכול, והוכח כיעיל בטיפול בבחילות והקאות.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורות רבות, כמו בתה, כמוסה או אבקה, או פשוט על ידי הוספתו למזון שלך.ההערכה היא כי היא גם מסייעת בהפחתת דלקת, שיכולה להועיל גם לכאבי בטן.

PEPPERMINT

מנטה משמשת זה מכבר לטיפול בבעיות במערכת העיכול, כולל כאבי בטן ובחילה.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת גז ונפיחות, כמו גם להפחית דלקת בדרכי העיכול.תה מנטה הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לצרוך אותו, אך ניתן למצוא אותו גם בצורת קפסולה או בתמצית.

קמומיל

קמומיל הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול.על פי ההערכה, היא עוזרת להרפות את שרירי מערכת העיכול, הפחתת התכווצויות וכאבי בטן.תה קמומיל הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לצרוך אותו, אך ניתן למצוא אותו גם בצורת קפסולה או בתמצית.

שומר

שומר הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות להועיל לכאבי בטן ובחילה.תה שומר הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לצרוך אותו, אך ניתן למצוא אותו גם בצורת קפסולה או תמיסה.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות להועיל לכאבי בטן ובחילה.תה לימון בלאם הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לצרוך אותו, אך ניתן למצוא אותו גם בצורת קפסולה או בתמצית.

שמיר

שמיר הוא עשב ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות להועיל לכאבי בטן ובחילה.תה שמיר הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לצרוך אותו, אך ניתן למצוא אותו גם בצורת קפסולה או תמיסה.

כמון

כמון הוא תבלין ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות להועיל לכאבי בטן ובחילה.ניתן לצרוך כמון בצורות רבות, כמו בתה, כמוסה או אבקה, או פשוט על ידי הוספתו למזון שלך.

קינמון

קינמון הוא תבלין ריחני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות להועיל לכאבי בטן ובחילה.ניתן לצרוך קינמון בצורות רבות, כמו בתה, כמוסה או אבקה, או פשוט על ידי הוספתו למזון שלכם.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר משתמשים באחת מהתרופות של סבתא אלה לכאבי בטן ובחילה, חשוב לשתות שפע נוזלים שיעזרו לשטוף רעלים ולקדם עיכול בריא.כמו כן, עדיף להימנע ממזון שמנוני, חריף וחומצי מכיוון שאלו יכולים לעצבן עוד יותר את הקיבה ולהחמיר את הסימפטומים.

עם השילוב הנכון של תרופות טבעיות, אתה יכול לספק לגופך את ההקלה הדרושה לו מכאבי בטן ובחילה.הסעדים של סבתא הם דרך יעילה ובמחיר סביר לטפל בסוגיות אלה, והם בהחלט כדאי לנסות.

תרופות צמחיות לכאבי בטן ובחילה

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.רבים מהתרופות הללו הועברו מדור לדור, כך שזה לא נדיר שהסבתות יוכלויש כמה תרופות להציע לכאבי בטן ובחילה.להלן 9 תרופות של סבתא מומלצות וחשובות לכאבי בטן ובחילה.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מצוינת לבחילה.ניתן לקחת אותו בצורות רבות, כמו שורש טרי או מיובש, כמוסות, תה או אפילו ג’ינג’ר אייל.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-עקסמודיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה המורגעת ולהפחית את הבחילה.זה גם עוזר להפחית את תחושת הבחילה ועוזר להרגיע את הקיבה.

2.קמומיל

קמומיל הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות המסייעות להפחתת הדלקת ולקדם הרפיה.זה יכול להילקח כתה או ככמוסה.עדיף להשתמש בתה קמומיל לכאבי בטן ובחילה מכיוון שהוא עוזר להרפות את השרירים בבטן ולהקל על בחילה.

3.מנטה

מנטה הוא עשב נוסף המשמש לרוב לטיפול בכאבי בטן ובחילה.יש לו תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הדלקת ולהרגיע את השרירים בקיבה.זה גם עוזר להפחית בחילות ועוזר להרגיע את הבטן.זה יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או כשמן.

4.לבנדר

לבנדר הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי בטן ובחילה.יש לו תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הדלקת ולהרגיע את השרירים בקיבה.זה יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או כשמן.

5.שומר

שומר הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כמו כאבי בטן ובחילה.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות וכרמינטיביות המסייעות להרפות את השרירים בקיבה ולהפחית בחילה.זה יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או כשמן.

6.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כמו כאבי בטן ובחילה.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות המסייעות להפחתת הדלקת ולהרגיע את השרירים בקיבה.זה יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או כשמן.

7.קינמון

קינמון הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כמו כאבי בטן ובחילה.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות המסייעות להפחתת הדלקת ולהרגיע את השרירים בקיבה.זה יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או כשמן.

8.כורכום

כורכום הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כמו כאבי בטן ובחילה.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות המסייעות להפחתת הדלקת ולהרגיע את השרירים בקיבה.זה יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או כשמן.

9.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כמו כאבי בטן ובחילה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון המסייעות להפחתת דלקת ולהגן על הכבד מפני נזק.זה יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או כשמן.

סיכום

התרופות של סבתא לכאבי בטן ובחילה שימשו במשך מאות שנים.רבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום ויכולות להיות יעילות בטיפול בכאבי בטן ובחילה.ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, לבנדר, שומר, שורש ליקריץ, קינמון, כורכום וגדילן חלב הם כל עשבי תיבול ששימשו לטיפול בבעיות עיכול ויכולים לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחתת בחילה.

שאלות נפוצות

<H3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן