דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא רפואית וזולה להמהר לידה
ddadadddd dadc daddaad dadaddddaa ddddcd dcddedda dcddd

9 הסעדים של סבתא רפואית וזולה להמהר לידה

מהם הסעדים של סבתא להאיץ לידה?

סבתות ברחבי העולם העבירו תרופות כדי לעזור בלידה במשך מאות שנים.תרופות אלה יכולות לנוע בין תרופות ביתיות פשוטות לטיפולים מורכבים יותר כמו תרופות צמחיות ודיקור סיני.אמנם אין שום ערובה לכך שאף אחד מהסעדים הללו יעבוד, אך אמהות רבות לעתיד מצאו שהן מועילות למדי בהאיץ את תהליך העבודה.להלן 9 סעדים של סבתא רפואית וזולה להאיץ לידה.

1.דיקור סיני

דיקור סיני הוא טיפול סיני מסורתי הכרוך בהכנסת מחטים דקים לנקודות ספציפיות בגוף.ההערכה היא כי דיקור סיני יכול לעזור לעורר את ייצור האוקסיטוצין, הורמון האחראי להפעלת התכווצויות עבודה.אמנם אין הוכחות מדעיות התומכות בשימוש בדיקור סיני כדי להאיץ את הלידה, אך אמהות רבות לעתיד השתמשו בה בהצלחה.

2.תרופות צמחיות

תרופות צמחי מרפא הן בחירה פופולרית עבור אמהות רבות שעומדות לרשות לידה.חלק מעשבי התיבול הנפוצים ביותר למטרה זו כוללים קוהוש שחור, קוהוש כחול, עלה פטל אדום ושמן קיק.אמנם אין שום עדות מדעית התומכת בשימוש בעשבי תיבול כדי להאיץ לידה, אך אמהות רבות לעתיד מצאו שהן מועילות.

3.גירוי פטמה

גירוי פטמה הוא דרך פופולרית ובטוחה לעזור ללידה מהירה.הרעיון העומד מאחורי גירוי הפטמה הוא שהוא יכול לעזור לעורר את ייצור האוקסיטוצין, ההורמון האחראי להפעלת התכווצויות עבודה.לשם כך, פשוט לעסות את הפטמות שלך למשך 15 דקות כל כמה שעות.וודא שאתה עדין ותפסיק אם אתה מרגיש אי נוחות כלשהי.

4.קומפרסים חמים

קומפרסים חמים הם תרופה פופולרית נוספת להאיץ לידה.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית במים חמים ומרחי אותו על הבטן התחתונה שלך למשך 15 דקות כל כמה שעות.ההערכה היא כי החום מהדחיסה יכול לעזור להרפות את הרחם ולעזור לעורר התכווצויות עבודה.

5.הליכה

הליכה היא אחת הדרכים הפשוטות והבטחות ביותר לעזור ללידה.הליכה יכולה לעזור להרפות את השרירים ברחם ויכולה גם לעזור לעורר התכווצויות עבודה.וודא שאתה לוקח את זה בקלות ותפסיק אם אתה מתחיל להרגיש אי נוחות כלשהי.

6.ערב שמן פרימרוז

שמן פרימרוז ערב הוא תרופה צמחית פופולרית להזרזות הלידה.ההערכה היא כי השמן יכול לעזור לרכך את צוואר הרחם ויכול גם לעזור לעורר התכווצויות עבודה.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי צמחים כלשהם, מכיוון שחלק מהדברי תיבול יכולים להיות מסוכנים אם הם נלקחים במינונים גדולים.

7.אננס

לעתים קרובות מומלץ לאכול אננס כדרך לעזור ללידה.ההערכה היא שתכולת הברומלין הגבוהה באננס יכול לעזור לרכך את צוואר הרחם ויכולה גם לעזור לעורר התכווצויות עבודה.עם זאת, אין הוכחות מדעיות התומכות בכך.

8.אוכל חריף

אכילת אוכל חריף היא תרופה פופולרית נוספת להאיץ לידה.ההערכה היא כי הקפסאיצין במזונות חריפים יכול לעזור לעורר התכווצויות עבודה.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתצרוך כמויות גדולות של מזון חריף מכיוון שהם יכולים להיות קשים על הבטן.

9.סקס

קיום יחסי מין הוא תרופה פופולרית נוספת להאיץ לידה.ההערכה היא כי הזרע בשפיכה יכול לעזור לרכך את צוואר הרחם ויכול גם לעזור לעורר התכווצויות עבודה.עם זאת, חשוב לדבר תחילה עם הרופא שלך, מכיוון שנשים מסוימות אולי לא יוכלו לקיים יחסי מין במהלך הלידה.

טיפ ייחודי

בין אם אתם מנסים לזרז את הלידה ובין אם לא, חשוב להישאר לחות.שתיית מים רבים יכולה לעזור לשמור על התייבשותך ויכולה גם לעזור לשמור על התכווצויותיך קבועות.וודא שאתה שותה לפחות 8 כוסות מים ביום.

לסיכום, ישנם סעדים רבים של סבתא רפואית וזולה להאיץ לידה.אמנם אין שום ערובה לכך שאף אחד מסעדים אלה יעבדו, אמהות רבות לעתיד מצאו שהן מועילות למדי בהאיץ את תהליך העבודה.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו, מכיוון שחלקם עשויים שלא להיות בטוחים עבורך או לתינוקך.

תרופות צמחים כדי להאיץ את הלידה

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כדי לגרום לעבודה.עשבי תיבול שימשו כדי לסייע בביצוע עבודה מאז ימי קדם ויכולים להיות דרך נהדרת לעזור להעביר דברים.כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר המשמשים לעורר עבודה כוללים קוהוש כחול ושחור, שמן קיק, שמן נרמרוז ערב ותה עלה פטל אדום.כאשר משתמשים בהם נכון, עשבי תיבול אלה עשויים להיות מסוגלים לעזור לרכך את צוואר הרחם, לעורר התכווצויות ולהפחית את הסיכון לסיבוכים.

קוהוש כחול ושחור

קוהוש כחול ושחור הם זוג צמחי מרפא הפופולריים ביותר המשמשים לסייע בהעלאת עבודה.נראה כי קוהוש כחול עוזר לעורר את הרחם, ואילו קוהוש השחור מאמינים כי הוא עוזר לרכך את צוואר הרחם ולעזור לעורר התכווצויות.ניתן לקחת את שני עשבי התיבול הללו בצורה קפסולה או כתה, ויש להשתמש בהם במתינות כדי להפחית את הסיכון לתופעות לוואי.

שמן קיק

שמן קיק משמש זה מכבר כתרופה ביתית כדי לעזור לגרום לעבודה.נחשב לסייע לעורר את התכווצויות שרירי הרחם ולעודד את צוואר הרחם להתרחב.שמן קיק נלקח בצורה הטובה ביותר על בטן ריקה, מכיוון שהוא יכול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות.מומלץ להתחיל במינון קטן ולעבוד בדרך שלך, מכיוון שלקחת שמן קיק יותר מדי יכולה להוביל להתכווצויות בטן ובחילה.

שמן פרימרוז בערב

שמן פרימרוז ערב הוא עשב טבעי ששימש כדי לסייע בהעלאת לידה אצל נשים בהריון.הוא מכיל חומצה גמא-לינולנית, שנחשבת לסייע לרכך את צוואר הרחם ולעורר התכווצויות.שמן פרימרוז ערב נלקח בצורה הטובה ביותר בצורה קפסולה ויש לקחת במתינות כדי להפחית את הסיכון לתופעות לוואי.

תה עלה פטל אדום

תה עלה פטל אדום הוא תרופה צמחית פופולרית נוספת המשמשת להעלאת עבודה.נחשב לסייע בחיזוק הרחם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים במהלך הלידה.תה עלה פטל אדום נלקח בצורה הטובה ביותר כתה, ויש לקחת אותו במתינות כדי להפחית את הסיכון לתופעות לוואי.

תרופות רפואיות להאיץ לידה

בנוסף לתרופות צמחי מרפא, ישנם גם תרופות רפואיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהעלאת עבודה.יש להשתמש בסעדים אלה רק תחת פיקוח של איש מקצוע רפואי ויכולים לכלול תרופות, נהלים רפואיים וטיפולים אחרים.

תרופות

ניתן להשתמש ב

תרופות מסוימות כדי לסייע בהעלאת עבודה.תרופות אלה כוללות פרוסטגלנדינים, שהם הורמונים שנחשבים כמסייעים לעורר התכווצויות, כמו גם אוקסיטוצין, שהוא הורמון המסייע לרחם להתכווץ.עם זאת, יש להשתמש בתרופות אלה רק בהנחיית איש מקצוע רפואי כדי להפחית את הסיכון לתופעות לוואי.

נהלים רפואיים

ניתן להשתמש גם ב

נהלים רפואיים כמו מי שפיר ופשטת קרום כדי לסייע בהעלאת עבודה.מי שפיר הוא נוהל בו נשבר שק השפיר כדי לעזור לעורר עבודה, ואילו הפשטת הממברנה היא הליך בו מופרשים קרומי הרחם כדי לעודד עבודה.שני הנהלים הללו צריכים להיעשות בהנחיית איש מקצוע רפואי כדי להפחית את הסיכון לסיבוכים.

טיפולים אחרים

טיפולים אחרים המשמשים כדי לסייע בהעלאת העבודה כוללים דיקור סיני וקרופרסורה.דיקור סיני הוא טכניקת רפואה סינית מסורתית הכוללת הכנסת מחטים לנקודות ספציפיות של הגוף כדי לסייע בהעלאת עבודה, בעוד שאקופרסורה היא טכניקת עיסוי הכרוכה ביישום לחץ על נקודות ספציפיות של הגוף כדי לסייע לעורר עבודה.יש לבצע טכניקות אלה בהנחיית איש מקצוע מיומן כדי להפחית את הסיכון לסיבוכים.

סיכום

אלטואוף אין שום ערובה לכך שאף אחד מהתרופות הללו יצליח לגרום לעבודה, הם יכולים להועיל לעזור להעביר דברים.ניתן להשתמש בתרופות צמחי מרפא כמו קוהוש כחול ושחור, שמן קיק, שמן פרימרוז בערב ותה עלה פטל אדום כדי לסייע לרכך את צוואר הרחם, לעורר התכווצויות ולהפחית את הסיכון לסיבוכים.ניתן להשתמש בסעדים רפואיים כמו תרופות, נהלים רפואיים וטיפולים אחרים כדי לסייע בהעלאת עבודה.עם זאת, יש להשתמש בהם רק תחת פיקוחו של איש מקצוע רפואי.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן