דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות וותיקים ליישור שיניים
ddadadddd dadc daddaad dadddaddd dcddaadddadaddaa dddaadda

9 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות וותיקים ליישור שיניים

9 הסעדים של סבתא לסייע בהתאוששות וביישור שיניים

ככל שאנו מתבגרים, השיניים שלנו עלולות להיפגע ולוודא לא נכון בגלל גיל, דיאטה ואורח חיים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שהועברו מסבתותינו שיכולות לעזור במניעת נזק נוסף ואפילו ליישר שיניים.במאמר זה נחקור תשעה מהסעדים של סבתא אלה שעשויים לעזור בהתאוששות ויישור השיניים.

צחצוח עם מלח וסודה לשתייה

אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר ליישור השיניים הוא השילוב של מלח וסודה לשתייה.תערובת זו עוזרת לחזק את השיניים ולהסיר כתמים.לשימוש, הכינו משחה על ידי ערבוב כפית מלח אחת עם שתי כפיות סודה לשתייה והוספת מספיק מים ליצירת משחה.שים את העיסה על מברשת השיניים שלך וצחצח שיניים למשך שלוש דקות, פעמיים ביום.

משיכת שמן

משיכת נפט היא נוהג עתיק ששימש במשך מאות שנים לשיפור בריאות הפה.זה כרוך בסניף שמן בפה במשך מספר דקות.השמן הפופולרי ביותר המשמש למשיכת שמן הוא שמן שומשום, אך ניתן להשתמש בשמנים אחרים כמו שמן קוקוס ושמן חמניות.משיכת שמן עוזרת להסיר רעלים מהפה ולקדם את ריפוי החניכיים והשיניים.

טיפ ייחודי ומועיל

כדי למקסם את היתרונות של משיכת נפט, חשוב לעשות זאת מדי יום למשך 15 דקות לפחות.השטף את השמן בפה שלך בתנועה סיבובית במשך 15 הדקות המלאות לפני יריקה החוצה.

שמן ציפורן

שמן ציפורן שימש במשך מאות שנים לטיפול בכאבי שיניים ובעיות שיניים אחרות.זהו חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.לשימוש, מערבבים כפית אחת של שמן ציפורן עם כפית שמן זית אחד וסיימו אותו בפה למשך מספר דקות.לירוק אותו ולשטוף את הפה שלך במים חמים.

חומץ תפוחים

ניתן להשתמש בחומץ תפוחים כדי לעזור לחזק ולהלבין שיניים.זהו גם חיטוי, שיכול לעזור להפחית דלקת וחיידקים בפה.לשימוש, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושטפו את הפה איתו מספר פעמים ביום.

קליפת תפוז

קליפת תפוז היא תרופה טבעית נהדרת להלבנת שיניים ויישור.כל שעליך לעשות הוא לשפשף את החלק הלבן של קליפה כתומה על השיניים ולהשאיר אותו למשך כמה דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים וחזור על תהליך זה מספר פעמים בשבוע.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה נהדרת ליישור והלבנה של שיניים.לשימוש, טוחנים כף אחת של זרעי חילבה לאבקה ומערבבים אותה עם כפית דבש אחת.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותה למשך חמש דקות.יש לשטוף את הפה שלך וחזור על תהליך זה פעמיים עד שלוש בשבוע.

מיץ לימון

ניתן להשתמש במיץ לימון כדי לסייע בהסרת כתמים ולהלבין שיניים.לשימוש, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כפית אחת של סודה לשתייה ומרחים את המשחה על השיניים.השאר אותו לכמה דקות ושטוף את הפה שלך במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים בשבוע.

שמן קוקוס

ניתן להשתמש בשמן קוקוס כדי לעזור לחזק ולהלבין שיניים.פשוט לשטוף כף אחת של שמן קוקוס בפה במשך כמה דקות ולירוק אותו.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים וחזור על תהליך זה פעמיים ביום.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת דלקת וחיידקים בפה.כל שעליך לעשות הוא לשפשף את המיץ מעלה אלוורה טרי על השיניים ולהשאיר אותו דולק למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים וחזור על תהליך זה מספר פעמים בשבוע.

תשעת הסעדים של סבתא אלה יכולים לעזור בהתאוששות ויישור השיניים.כדי למקסם את היתרונות של תרופות אלה, הקפידו להשתמש בהם באופן קבוע ובשילוב עם נוהלי היגיינת הפה אחרים כמו צחצוח וחוט דנטלי.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור בשיפור בריאות הפה שלך ולתת לך חיוך יפה.

רפואת שינייםו -9 הסעדים של סבתא לוותיקים

ותיקים רבים נאבקים עם בעיות שיניים, כולל שיניים עקומות.רפואת שיניים מסורתית יכולה להיות יקרה והישג יד עבור חלק מהוותיקים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא שניתן להשתמש בהן כדי לעזור לוותיקים ליישר את שיניהם.סעדים אלה זולים, לא פולשניים וקלים ליישום.להלן 9 תרופות של סבתא שיכולות לעזור לוותיקים ליישר את שיניהם.

משיכת שמן

משיכת נפט

היא נוהג איורוודי עתיק ששימש במשך מאות שנים לשיפור בריאות הפה.בעיקרו של דבר, מדובר בסניף שמן (בדרך כלל שמן קוקוס) סביב הפה במשך כ 20 דקות.זה עוזר לשחרר את הפלאק והחיידקים, ויכול לעזור ליישר שיניים לאורך זמן.זה צריך להיעשות כל בוקר על בטן ריקה.

שמן ציפורן

שמן ציפורן, שמקורו בצמח הציפורן, שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לכאבי שיניים וזיהום.כאשר מיושמים על השיניים והחניכיים, זה יכול לעזור להפחית דלקת, למנוע ריקבון ואפילו לעזור ליישר שיניים.יש להשתמש בשמן ציפורן במשורה ובשילוב עם תרופות אחרות.

תה צמחי מרפא

ניתן להשתמש ב

תה צמחי מרפא, כמו קמומיל, פטרוזיליה ונענע, כדי לסייע בחיזוק שיניים וחניכיים.ניתן לצרוך תה אלה מדי יום ויכולים לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את בריאות הפה הכללית.בנוסף, תה אלה יכולים לעזור ליישר שיניים לאורך זמן על ידי חיזוק מבנה העצם הלסת.

שטיפת פה צמחי מרפא

ניתן להשתמש בשטיפת פה צמחי מרפא, כמו מרווה, קלנדולה ורוזמרין, כדי לשפר את בריאות הפה ולעזור במניעת חללים.שטיפות פה צמחי מרפא יכולות לעזור גם ליישר שיניים לאורך זמן.יש להשתמש בהם פעמיים ביום, לאחר צחצוח וחוט דנטלי, כדי לעזור להפחית חיידקים ולוח.

סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לשמש כסיוע להיגיינה דרך הפה כדי לסייע בהפחתת רובד וחיידקים.זה יכול לשמש גם כדי לעזור ליישר שיניים לאורך זמן.יש לערבב סודה לשתייה עם כמות קטנה של מים ולהשתמש בו כשטיפת פה.יש להשתמש בו במתינות ורק כמה פעמים בשבוע.

שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את בריאות הפה הכללית.זה יכול לשמש גם כדי לעזור ליישר שיניים לאורך זמן.יש ללעוס לאט לאט את שורש הג’ינג’ר כדי לשחרר את החומרים הפעילים שלו.יש להשתמש בו במתינות ורק כמה פעמים בשבוע.

מלח ים

מלח ים הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בשיפור בריאות הפה ולהפחתת הדלקת.זה יכול לשמש גם כדי לעזור ליישר שיניים לאורך זמן.יש לערבב מלח ים עם מים חמים ולהשתמש בהם כשטיפת פה.יש להשתמש בו במתינות ורק כמה פעמים בשבוע.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בהפחתת רובד וחיידקים.זה יכול לשמש גם כדי לעזור ליישר שיניים לאורך זמן.יש לערבב חומץ תפוחים עם מים חמים ולהשתמש בהם כשטיפת פה.יש להשתמש בו במתינות ורק כמה פעמים בשבוע.

סיכום

ותיקים הנאבקים בשיניים עקומות יכולים ליהנות מ -9 תרופות של סבתא.תרופות אלה, כמו משיכת שמן, שמן ציפורן, תה צמחים, שטיפת פה צמחים, סודה לשתייה, שורש ג’ינג’ר, מלח ים וחומץ תפוחים, הם לא יקרים, לא פולשניים וקלים ליישום.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את רובד וחיידקים, לשפר את בריאות הפה הכללית ואף לעזור ליישר שיניים לאורך זמן.

שאלות נפוצות

  • האם זה בטוח להשתמש בתרופות של סבתא לוותיקים? כן, הסעדים של סבתא בדרך כלל בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב לנקוט בזהירות ולעקוב אחר ההוראות בזהירות כדי להימנע מכל השפעות שליליות אפשריות.
  • באיזו תדירות יש להשתמש בתרופות של סבתא? סבתא יש להשתמש בתרופות של סבתא.באופן כללי, עדיף להשתמש בהם במתינותD רק כמה פעמים בשבוע.

<p

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן