דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא מסורתית המועברים במשפחה לכבד כיתה 3 שומני
ddadadddd dadc daddaad dedaddadaaddaa ddeddaddaddd ddedadad

9 הסעדים של סבתא מסורתית המועברים במשפחה לכבד כיתה 3 שומני

מהו כבד כיתה 3 שומני?

כבד שומני בדרגה 3, הידוע גם בשם נאש (Steatohepatitis לא אלכוהולי), הוא סוג מתקדם של מחלת כבד שומנית לא אלכוהולית (NAFLD).זה נגרם על ידי הצטברות שומן בכבד.זה יכול להוביל לבעיות בריאותיות חמורות, כמו שחמת, סרטן כבד ואי ספיקת כבד.

הסעדים של סבתא מסורתית לכבד כיתה 3 שומני

סבתות עוברות תרופות לבית במשך דורות, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.להלן 9 תרופות של סבתא מסורתית לכבד שומני בדרגה 3:

1.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב המשמש במשך מאות שנים כטיפול בבעיות כבד.הוא מכיל תרכובת הנקראת סילמרין, שלפי ההערכה מסייעת בהגנה על הכבד מפני נזק.

2.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות ושונות, כולל בעיות בכבד.הוא מכיל מרכיב פעיל הנקרא כורכומין, בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון חזקות.

3.שורש שן הארי

שורש שן הארי משמש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות בכבד.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

4.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא ירק שורש המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בכבד.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ובסייע בהפחתת הדלקת.

5.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בכבד.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

6.תמצית עלים ארטישוק

תמצית עלים של ארטישוק משמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בכבד.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

7.זרעי פשתן

זרעי פשתן משמשים במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בכבד.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

8.שום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות ושונות, כולל בעיות בכבד.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

9.עלה מורינגה

עלה מורינגה שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בכבד.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת.

טיפ: קבל פעילות גופנית קבועה

פעילות גופנית היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור הכבד שלך.פעילות גופנית קבועה מסייעת להפחתת הצטברות השומן בכבד, שיכולה לעזור בשיפור תפקוד הכבד ולהפחתת הדלקת.חשוב לקבל לפחות 30 דקות של אימון בכל יום.

מסקנה

הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך יעילה לטיפול בכבד שומני בדרגה 3.גדילן חלב, כורכום, שורש שן הארי, שורש ברדוק, שורש ליקריץ, תמצית עלים ארטישוק, זרעי פשתן, שום ועלים מורינגה הם כולם תרופות מסורתיות ששימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בכבד.חשוב גם לקבל פעילות גופנית קבועה, מכיוון שזה יכול לעזור להפחית את הצטברות השומן בכבד ולשפר את תפקוד הכבד.

תרופות טבעיות לכבד שומני כיתה 3

כבד שומני כיתה 3 הוא מצב רציני שיכול לגרום לבעיות בריאותיות משמעותיות אם לא מטופלים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של מצב זה ולשפר את הבריאות הכללית.בעוד שטיפולים מסורתיים כמו תרופות עשויים להיות נחוצים כדי לטפל בסיבות הבסיסיות, תשעת הסעדים של סבתא המסורתית הללו יכולים לעזור בשיפור בריאותם של הסובלים מכבד שומני בדרגה 3.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית למגוון מחלות, כולל כבד כיתה 3 שומני.ההערכה היא שמסייעת להפחית את הדלקת בכבד ולשפר את חילוף החומרים, שיכול לעזור להפחית את כמות השומן המצטבר בכבד.זה אניהכי טוב לקחת 1-2 כפות של חומץ תפוחים ליום, או מעורבב במים או נלקח בצורת גלולה.

2.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב טבעי יליד אירופה ואסיה.הוא מכיל תרכובת המכונה סילמרין, שלפי ההערכה מסייעת בהגנה על הכבד מפני נזק ומפחית את כמות השומן המצטברת בכבד.גדילן חלב זמין כתוסף או בצורת תה, ומומלץ לקחת 200-400 מג ליום לתוצאות הטובות ביותר.

3.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כבד שומני בדרגה 3.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.שורש שן הארי זמין במגוון צורות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.מומלץ לקחת 2-3 כוסות תה שורש שן הארי, או 500-1000 מ”ג של התוסף ליום.

4.ארטישוק

ארטישוק הוא עשב טבעי יליד אירופה ואסיה.ההערכה היא כי היא מסייעת בשיפור תפקוד הכבד ולהפחית את הדלקת בכבד.ניתן לקחת ארטישוק במגוון צורות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.מומלץ לקחת 1-2 כוסות תה ארטישוק ליום, או 500-1000 מ”ג של התוסף ליום.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כבד שומני בדרגה 3.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.כורכום זמין במגוון צורות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.מומלץ לקחת 2-3 כוסות תה כורכום ליום, או 500-1000 מ”ג התוסף ליום.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב טבעי יליד סין והודו.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לקחת ג’ינג’ר במגוון צורות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.מומלץ לקחת 2-3 כוסות תה ג’ינג’ר ליום, או 500-1000 מ”ג של התוסף ליום.

7.שום

שום הוא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כבד שומני בדרגה 3.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לקחת שום במגוון צורות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.מומלץ לקחת 1-2 כוסות תה שום ליום, או 500-1000 מ”ג של התוסף ליום.

8.לימון

לימון הוא עשב טבעי יליד אירופה ואסיה.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לקחת לימון במגוון צורות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.מומלץ לקחת 2-3 כוסות תה לימון ליום, או 500-1000 מ”ג של התוסף ליום.

9.אלוורה

אלוורה היא תרופה מסורתית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כבד שומני בדרגה 3.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לקחת אלוורה במגוון צורות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.מומלץ לקחת 1-2 כוסות תה אלוורה ליום, או 500-1000 מ”ג של התוסף ליום.

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן