דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא מזינה ומוסמכת לשלשול – קריאה חובה!
ddadadddd dadc daddaad dedddad ddeddadedbdaa dcdadcdaddc da

9 הסעדים של סבתא מזינה ומוסמכת לשלשול – קריאה חובה!

מה זה שלשול?

שלשול הוא מצב המאופיין בצואה תכופה ומימית שעשויים להיות מלווים בהתכווצויות בטן, בחילה וחום.זהו סימפטום של מחלות רבות, כולל זיהום, הרעלת מזון ומחלות מעי דלקתיות כמו מחלת קרוהן וקוליטיס כיבית.שלשול יכול להיגרם גם כתוצאה מתרופות מסוימות, כמו אנטיביוטיקה.שלשול יכול להיות בעיה קלה וקצרה לטווח הקצר, אך הוא יכול גם להיות חמור ולדרוש טיפול רפואי.

הסעדים של סבתא לשלשול

שלשול יכול להיות מצב קשה לטיפול, אך ישנם מספר תרופות מסורתיות ששימשו במשך דורות כדי להקל על התסמינים.להלן 9 תרופות של סבתא מזינה ומוסמכת כדי לעזור לך לנהל את השלשול שלך:

1.מי קוקוס

מי קוקוס הם מקור טבעי לאלקטרוליטים שיכולים לעזור לחדש נוזלים ואלקטרוליטים שאבדו בגוף.זוהי תרופה נהדרת לשלשול מכיוון שהיא מסייעת להתייבש מחדש של הגוף תוך מתן חומרים מזינים שיעזרו לגוף להתאושש.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול ולהפחית את חומרת הסימפטומים שלך.

2.יוגורט

יוגורט הוא מזון פרוביוטי המכיל חיידקים מועילים כדי לסייע בקידום עיכול בריא.הפרוביוטיקה ביוגורט יכולה לעזור להפחית את חומרת השלשול ולהחזיר את האיזון למערכת העיכול.זהו גם מקור טוב לחומרים מזינים, כמו סידן, חלבון וויטמינים B.

3.בננות

בננות הן מקור נהדר לאלקטרוליטים ויכולים לעזור לחדש נוזלים ואלקטרוליטים אבודים בגוף.הם גם עשירים באשלגן, מינרל חיוני המסייע לאזן את רמות הנוזל של הגוף.בננות קל גם לעיכול ויכולות לעזור ליישב את הבטן.

4.מי אורז

מי אורז הם תרופה טבעית לשלשול שיכול לעזור לספוג מים ואלקטרוליטים בגוף.זה מיוצר על ידי אורז רותח במים ואז מאמץ את הנוזל כדי להסיר את המוצקים.נוזל זה נצרך אז כדי לעזור לחדש נוזלים ואלקטרוליטים שאבדו.

5.תה ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-קרקעיות ויכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.ניתן להכין תה ג’ינג’ר על ידי הרתחת שורש ג’ינג’ר טרי במים ואז מאמץ את הנוזל.ניתן לצרוך אותו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הדלקת וליישב את הקיבה.

6.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה צמחית שיכולה לעזור להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית דלקת בדרכי העיכול.זהו גם מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את חומרת השלשול.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לשלשול שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהחזיר את האיזון למערכת העיכול.זהו גם מקור נהדר לפרוביוטיקה ויכול לעזור לחדש חיידקים בריאים בדרכי העיכול.

8.מרק

מרק הוא מקור נהדר לאלקטרוליטים ויכול לעזור לחדש נוזלים ואלקטרוליטים אבודים בגוף.זה גם קל לעכל ויכול לעזור ליישב את הבטן.

9.מי לימון

מי לימון הם תרופה טבעית לשלשול שיכולים לעזור להפחית דלקת ולקדם עיכול בריא.החומצה במיץ לימון יכולה לעזור בפירוק האוכל, מה שמקל על העיכול.

טיפ מועיל

חשוב לשתות הרבה נוזלים בזמן שאתה סובל משלשול.מים הם הבחירה הטובה ביותר, אך תה קוקוס, מרק ותה צמחים יכולים גם לעזור לחדש נוזלים ואלקטרוליטים שאבדו.הימנע ממשקאות סוכרים ומשקאות המכילים קפאין, מכיוון שהם יכולים להחמיר את הסימפטומים שלך.

תרופות סבתא מזינות ומוסמכות לשלשול

שלשול הוא בעיה בריאותית שכיחה הפוגעת ביותר מ- 200 מיליון אנשים ברחבי העולם מדי שנה.זהו סימפטום של מצב בסיסי ויכול להיגרם על ידי מגוון גורמים שונים, כמו זיהומים ויראליים, חיידקים וטפיליים, הרעלת מזון ואפילו תרופות מסוימות.שלשול יכול להיות דבילING ואפילו מסכני חיים אם לא מטפלים בהם מייד וכדאי.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ותרופות ביתיות ששימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול ולנהל את תסמיני השלשול.להלן 9 מהתרופות של סבתא המזינה והמוסמכת ביותר לשלשול.

1.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים שיכולים לעזור לנרמל את מערכת העיכול שלך ולהפחית את תסמיני השלשול.אכילת יוגורט רגיל ולא ממותק עם תרבויות פעילות חיה יכולה לעזור לחדש את גופך עם חיידקים מועילים ולהחזיר את מאזן החיידקים במעיים שלך.בנוסף, יוגורט הוא מקור נהדר לחלבון ולחומרים מזינים אחרים, מה שהופך אותו למזון מזין וקל לעיכול במהלך פרק שלשול.

2.בננות

בננות הן מקור נהדר לאשלגן, שניתן לאבד בכמויות גדולות כאשר קיים שלשול.אשלגן חיוני לשמירה על איזון אלקטרוליטים תקין ולמניעת התייבשות.בננות הן גם מקור טוב לסיבים, שיכולים לעזור להקים צואה ולהפחתת תסמיני שלשול.בנוסף, בננות הן מקור נהדר לחומרים מזינים חיוניים אחרים כמו ויטמין B6, ויטמין C ומגנזיום.

3.מי קוקוס

מי קוקוס עשירים באלקטרוליטים כמו אשלגן ונתרן, שיכולים לעזור להחזיר איזון אלקטרוליטים ולמנוע התייבשות.בנוסף, מי קוקוס הם מקור נהדר למינרלים חיוניים אחרים כמו מגנזיום, סידן וזרחן, שיכולים לעזור להפחית את תסמיני השלשול.מי קוקוס הם גם מקור נהדר לנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהילחם בסיבה הבסיסית לשלשול שלך.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל שלשול.ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.בנוסף, ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, הקשורות לרוב לשלשול.ניתן לצרוך ג’ינג’ר במגוון דרכים, כולל שתיית תה ג’ינג’ר או הוספת ג’ינג’ר טרי לארוחות שלך.

5.תה קמומיל

תה קמומיל הוא מקור נהדר לנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.בנוסף, תה קמומיל יכול לעזור להרגיע את הבטן ולקדם הרפיה, מה שיכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את הבריאות הכללית.ניתן לצרוך תה קמומיל מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל שלשול.חומץ סיידר תפוחים הוא מקור נהדר לחיידקים מועילים, שיכולים לעזור להחזיר את מאזן החיידקים במעיים ולהפחית את תסמיני השלשול.בנוסף, חומץ סיידר תפוחים יכול גם לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול ולשפר את העיכול.

7.מרק עצם

מרק עצם הוא מקור נהדר לחלבון ולחומרים מזינים חיוניים אחרים, שיכולים לעזור לחדש את גופך ולהפחית את תסמיני השלשול.בנוסף, מרק עצם הוא מקור נהדר לג’לטין, שיכול לעזור בהצבת צואה ולהפחתת תסמיני שלשול.ניתן לצרוך מרק עצם מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.מי אורז

מי אורז הם מקור נהדר לפחמימות, שיכולות לעזור להחזיר אנרגיה ולהפחית את תסמיני השלשול.בנוסף, מי אורז הם מקור נהדר לאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להחזיר איזון אלקטרוליטים ולמנוע התייבשות.מי אורז הם גם מקור נהדר לחומרים מזינים חיוניים אחרים כמו מגנזיום, סידן וזרחן, שיכולים לעזור להפחית את תסמיני השלשול.

9.תה מנטה

תה מנטה הוא מקור נהדר לנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול וצמצם את תסמיני השלשול.בנוסף, תה מנטה יכול לעזור להרגיע את הבטן ולקדם הרפיה, מה שיכול לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את הבריאות הכללית.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן