דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא מזין לטיפול יעיל נגד שפתיים יבשות
ddadadddd dadc daddaad dedddf dcdddaddc ddaddc dadd dada

9 הסעדים של סבתא מזין לטיפול יעיל נגד שפתיים יבשות

שפתיים שופעות הן משהו שכולנו רוצים, אבל שפתיים יבשות יכולות להיות בעיה מרכזית.אנשים רבים סובלים משפתיים יבשות וסדוקות, שיכולות להיגרם על ידי מספר גורמים, כולל מזג אוויר קר, התייבשות, חוסר לחות וחשיפה לשמש.למרבה המזל, ישנם מגוון של סעדים של סבתא שיכולים לעזור לך לשמור על שפתייך רכות, מתייבשות ובריאות.

הסעדים של סבתא מזין לשפתיים יבשות

שפתיים יבשות יכולות להיות כואבות ולא נוחות, אך עם הסעדים הנכונים תוכלו לקבל הקלה במהירות.להלן תשעה סעדים של סבתא מזין לטיפול בשפתיים יבשות.

H2: שמנים טבעיים

שמנים טבעיים הם דרך נהדרת לשמור על שפתיים לחות ולחיות.שמן קוקוס, שמן זית ושמן אבוקדו הם כולם אפשרויות נפלאות.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של שמן על השפתיים שלך, ותן לה לשבת מספר דקות לפני שממחק כל עודף.

H2: מותק

דבש הוא חומר הומטום טבעי, מה שאומר שהוא מסייע בציירת לחות לעור.לטיפול בשפתיים יבשות, מרחו שכבה דקה של דבש על שפתיכם.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שנגב בעדינות את הדבש עם מטלית לחה.

H3: טיפ מועיל: לטיפול מזין עוד יותר, מערבבים כפית דבש עם כפית שמן קוקוס ומורחים את התערובת על השפתיים.

H2: אלוורה

אלוורה ידועה בתכונות הריפוי שלה, והיא נהדרת לטיפול בשפתיים יבשות.כל שעליך לעשות הוא לעסות כמות קטנה של אלוורה על השפתיים שלך, ולתת לו לשבת 10 עד 15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

H2: ג’לי נפט

ג’לי נפט הוא דרך נהדרת לנעול לחות ולשמור על שפתיים לחות.זה מועיל במיוחד בחודשים קרים יותר שהאוויר יבש יותר.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של ג’לי נפט על השפתיים שלך והשאיר אותה על לילה.

H2: חלב

חלב שימש כטיפול יופי במשך מאות שנים, וזה תרופה יעילה לשפתיים יבשות.כל שעליך לעשות הוא לטבול כדור כותנה בחלב קר ומרחי אותו על השפתיים שלך, ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

H2: מלפפון

מלפפון הוא מקור לחות מצוין, והוא יכול לעזור להרגיע שפתיים יבשות.כל שעליך לעשות הוא לחתוך מלפפון לפרוסות דקות ולהחיל אותם על השפתיים שלך.תן לפרוסות לשבת מספר דקות לפני שתסיר אותן.

H2: חמאת שיאה

חמאת שיאה היא קרם לחות נפלא, וזה נהדר לטיפול בשפתיים יבשות.כל שעליך לעשות הוא לעסות כמות קטנה של חמאת שיאה על השפתיים ולהשאיר אותה מספר דקות לפני שממחקים עודף.

H2: שמן שקדים

שמן שקדים הוא מקור לחות נהדר, וזה נהדר לטיפול בשפתיים יבשות.כל שעליך לעשות הוא לעסות כמות קטנה של שמן שקדים על שפתייך ולתת לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

H2: לימון

לימון ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות, והוא נהדר לטיפול בשפתיים יבשות.מערבבים כמות קטנה של מיץ לימון עם כפית דבש ומורחים את התערובת על השפתיים.תן לזה לשבת 10 עד 15 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

סיכום

שפתיים יבשות יכולות להוות בעיה, אך עם הסעדים של סבתא המזינה אלו, תוכלו לקבל הקלה במהירות.בין אם תבחרו שמנים טבעיים, דבש, אלוורה, ג’לי נפט, חלב, מלפפון, חמאת שיאה, שמן שקדים או לימון, תוכלו לשמור: שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ודרך נהדרת להרגיע שפתיים יבשות וסדוקות.זה מזמן משמש כתרופה מסורתית לטיפול בשפתיים יבשות.שמן קוקוס מכיל חומצות שומן בריאות וויטמין E, המסייעות לרכך ולחות על השפתיים ולמנוע יובש נוסף.זה גם עוזר להחזיר את איזון הלחות הטבעי של השפתיים.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה לשפתיים יבשות, פשוט החל כמות קטנה על השפתיים ועיסוי בעדינות.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

הסעדים של סבתא מזין: אלוורה

אלוורה היא תרופה מסורתית לשפתיים יבשות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הדלקת ולהרטיב את השפתיים.אלוורהRA עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להזין ולהגן על השפתיים.כדי להשתמש באלוורה כתרופה לשפתיים יבשות, פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על השפתיים ועיסוי בעדינות.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

הזנת הסעדים של סבתא: דבש

דבש הוא חומר הומטנט טבעי ודרך נהדרת להרגיע את השפתיים היבשות והסודקות.הוא עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להזין ולהגן על השפתיים.דבש הוא גם חיטוי טבעי ומסייע בהגנה על השפתיים מפני זיהום.כדי להשתמש בדבש כתרופה על שפתיים יבשות, פשוט החל כמות קטנה של דבש על השפתיים ועיסוי בעדינות.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

מזין הסעדים של סבתא: אבוקדו

אבוקדו הוא קרם לחות טבעי ודרך נהדרת להרגיע שפתיים יבשות וסדוקות.הוא עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להזין ולהגן על השפתיים.אבוקדו הוא גם אנטי דלקתי טבעי, המסייע להפחתת הדלקת ולהרטיב את השפתיים.כדי להשתמש באבוקדו כתרופה לשפתיים יבשות, פשוט מועכים אבוקדו בשל ומורחים כמות קטנה על השפתיים.לעסות בעדינות ולהשאיר אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

הסעדים של סבתא מזין: חמאת שיאה

חמאת שיאה היא חממה טבעית ודרך נהדרת להרגיע שפתיים יבשות וסדוקות.הוא עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להזין ולהגן על השפתיים.חמאת שיאה היא גם אנטי דלקתית טבעית, המסייעת להפחתת דלקת ולהרטיב את השפתיים.כדי להשתמש בחמאת שיאה כתרופה לשפתיים יבשות, פשוט מרחו כמות קטנה של חמאת שיאה על השפתיים ועיסוי בעדינות.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

הסעדים של סבתא מזין: שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי ודרך נהדרת להרגיע שפתיים יבשות וסדוקות.הוא עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להזין ולהגן על השפתיים.שמן זית הוא גם אנטי דלקתי טבעי, המסייע להפחתת הדלקת ולהרטיב את השפתיים.כדי להשתמש בשמן זית כתרופה לשפתיים יבשות, פשוט החל כמות קטנה של שמן זית על השפתיים ועיסוי בעדינות.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

הסעדים של סבתא מזין: שמן קיק

שמן קיק הוא קרם לחות טבעי ודרך נהדרת להרגיע שפתיים יבשות וסדוקות.הוא עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להזין ולהגן על השפתיים.שמן קיק הוא גם אנטי דלקתי טבעי, המסייע להפחתת הדלקת ולהרטיב את השפתיים.כדי להשתמש בשמן קיק כתרופה על שפתיים יבשות, פשוט החל כמות קטנה של שמן קיק על השפתיים ועיסוי בעדינות.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

הסעדים של סבתא מזין: שמן חוחובה

שמן

שמן חוחובה הוא קרם לחות טבעי ודרך נהדרת להרגיע שפתיים יבשות וסדוקות.הוא עשיר בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, המסייעים להזין ולהגן על השפתיים.שמן חוחובה הוא גם אנטי דלקתי טבעי, שעוזר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן