דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא להרגיע ולעזור בהחלמה לפתוח אף מחניק
ddadadddd dadc daddaad dcddaddda ddcdaddda ddddcded dcda

9 הסעדים של סבתא להרגיע ולעזור בהחלמה לפתוח אף מחניק

הסעדים של סבתא לפתוח אף מחניק

זה לא סוד שאף מחניק יכול להיות לא נוח ויכול להקשות על העברת היום.בעוד שתרופות ללא מרשם יכולות לעזור, אנשים רבים פונים לתרופות מסורתיות שהועברו מדור לדור.להלן תשע תרופות של סבתא שיכולות לעזור להרגיע ולעזור בהחלמה לפתוח אף מחניק.

שטיפת מי מלח

שטיפות מי מלח הן תרופה פופולרית למגוון בעיות נשימה, כולל אף מחניק.תרופה זו פשוטה, קלה לביצוע ויכולה להיעשות בתדירות גבוהה יותר.כדי לשטוף מי מלח, שילב 1 כפית מלח עם 2 כוסות מים חמים.השתמש בכפית או בסיר נטי כדי להשקות את מעברי האף.זה עוזר לשטוף כל ריר החוסם את מעבר האף.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פופולרית לאף מחניק.זה נעשה על ידי הרתחת סיר מים ואז הוספת כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס, לבנדר או מנטה.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך מספר דקות.זה עוזר לפתוח מעברי אף חסומים ויכול לעזור להפחית את הדלקת.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש בשאיפת קיטור, וודא שהמים לא רותחים וכי הפנים שלך רחוקות מספיק הרחק מהקיטור כך שהם לא ישרפו את עורך.

קומפרס חם או קר

קומפרס חם או קר יכול לעזור לפתוח מעברי האף חסומים ולהפחית דלקת.כדי להכין דחיסה חמה, הרטבו מטלית כביסה עם מים חמים והניחו על פניכם למשך מספר דקות.כדי ליצור דחיסה קרה, הרטבו מטלית כביסה עם מים קרים והניחו על פניכם למשך מספר דקות.

השקיה באף

השקיה באף היא דרך נהדרת לעזור לפנות את הריר ולפתוח קטעי אף חסומים.ניתן לעשות זאת באמצעות סיר נטי, ספריי מלח או מזרק נורה.להכנת סיר נטי, מערבבים 1 כפית מלח עם 2 כוסות מים חמים.שופכים את התערובת לסיר נטי ומכניסים את הזרבוב לנחיריים אחד ונותנים למים לזרום.חזור עם הנחיר האחר.

שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לאף מחניק.ג’ינג’ר עוזר להפחית דלקת ולפתוח מעברי אף חסומים.להכנת תה ג’ינג’ר, מגרד חתיכת שורש ג’ינג’ר והוסף אותו לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך מספר דקות ואז מסננים את התערובת.שתו את התה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את גודש האף.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הדלקת ולפתוח מעברי האף חסומים.כדי ליצור תרופה באמצעות חומץ תפוחים, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם 1 כוס מים חמים.שתו את זה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את עומס האף.

שום

שום הוא תרופה נהדרת לאף מחניק.זה עוזר להפחתת דלקת ולפתוח מעברי אף חסומים.כדי להכין תרופה באמצעות שום, ריסקו כמה שיני שום והוסיפו אותו לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך מספר דקות ואז מסננים את התערובת.שתו את התה מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את גודש האף.

מקלחת חמה

התקלחות חמה יכולה לעזור לפתוח מעברי האף חסומים ולהפחתת דלקת.הקיטור מהמקלחת החמה עוזר לשחרר ריר ולפתוח את דרכי הנשימה.

שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו אקליפטוס, לבנדר או מנטה יכולים לעזור לפתוח מעברי האף חסומים ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בשמנים אתרים, הוסיפו כמה טיפות לקערת מים מהבילים ואז שאפו את הקיטור למשך מספר דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות למפזר ולתת לו לרוץ בחדר השינה שלך בלילה כדי לעזור לפתוח במעברי האף החסומים.

שימוש בכל אחת מהתרופות של סבתא אלה יכול לעזור לפתוח אף מחניק ולהפחית את גודש האף.עם זאת, חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן תחליף לטיפול רפואי.אם גודש האף נמשך יותר מכמה ימים, עדיף לפנות לייעוץ רפואי.

8 תרופות סבתות נוספות ל- CLEar אף מחניק

ישנם הרבה תרופות מיושנות שהועברו לאורך הדורות כדי לעזור לפנות אף מחניק.להלן שמונה תרופות נוספות שיעזרו לפנות אף מחניק ולעזור בהחלמה.

1.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פשוטה ויעילה שיכולה לעזור לפנות אף מחניק.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים רותחים והוסיפו עשבי תיבול כמו קמומיל או אקליפטוס למים.מכסים את הראש במגבת ונשענים מעל הקערה.קח נשימות איטיות ועמוקות פנימה והחוצה למשך 10 דקות.הקיטור עוזר לשחרר ריר ולפתוח את דרכי הנשימה.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות במעברי האף.כדי להשתמש בג’ינג’ר כדי לנקות אף מחניק, לגרז את שורש הג’ינג’ר הטרי ולהתלול אותו במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ושותים אותו כמו תה.אתה יכול גם להוסיף דבש כדי להמתיק את התה.

3.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ויכול לעזור להילחם בזיהום.כדי להשתמש בשום כדי לפנות אף מחניק, קוצצים דק מעט שום טרי ומערבבים אותו עם כף דבש.אכלו את התערובת פעמיים ביום למשך מספר ימים.לחלופין, תוכלו גם להוסיף שום למים רותחים ולשאוף את הקיטור.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומץ טבעי ויכול לעזור להפחית את הריר.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כדי לנקות אף מחניק, מערבבים כף חומץ סיידר תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותו פעמיים ביום.אתה יכול גם להוסיף דבש כדי להמתיק את המשקה.

5.גרגר מי מלח

גרגר מים מלח הוא תרופה פופולרית לכאבי גרון ויכול לעזור לפנות אף מחניק.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים עמו כפית מלח בכוס מים חמים וגרגרו למשך 10-15 שניות.עשו זאת 3-4 פעמים ביום כדי לסייע בפינוי העומס.

6.שמן חרדל

שמן חרדל

הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, מחממים כף שמן חרדל ועסה אותה על החזה והגב.זה יעזור לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את העומס.

7.מקלחת חמה

מקלחת חמה היא תרופה פשוטה ויעילה לאף מחניק.הקיטור עוזר לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את העומס.כדי להשתמש בתרופה זו, התקלח חם ושאף את הקיטור למשך 10 דקות.זה יעזור להקל על העומס ולפתוח את דרכי הנשימה.

8.תה מנטה

תה PEPPERMINT תה הוא כריתת דם טבעית ויכול לעזור להפחית את הריר.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית עלי מנטה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ושותים אותו כמו תה.שתיית תה מנטה 3-4 פעמים ביום תעזור לפנות את העומס.

סיכום

ישנם הרבה תרופות מיושנות שהועברו לאורך הדורות כדי לעזור לפנות אף מחניק.אלה כוללים שאיפת קיטור, ג’ינג’ר, שום, חומץ תפוחים, גרגר מי מלח, שמן חרדל, מקלחת חמה ותה מנטה.כל הסעדים הללו טבעיים, בטוחים ויעילים ויעילים ויכולים לעזור לפנות את העומס ולפתוח את דרכי הנשימה.

שאלות נפוצות

מה התרופה הטובה ביותר לאף מחניק?

התרופה הטובה ביותר לאף מחניק היא שאיפת קיטור.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים רותחים והוסיפו עשבי תיבול כמו קמומיל או אקליפטוס למים.מכסים את הראש במגבת ונשענים מעל הקערה.קח נשימות איטיות ועמוקות פנימה והחוצה למשך 10 דקות.הקיטור עוזר לשחרר ריר ולפתוח את דרכי הנשימה. למד עוד על 9 תרופות של סבתא כדי להרגיע ולעזור להתאוששות לפתוח אף מאגן כאן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן