דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים ונפלאים למעבר ליחה

9 הסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים ונפלאים למעבר ליחה

9 הסעדים של סבתא להעברת פלגה

כולנו יודעים שהסבתות שלנו הן מקור נהדר לחוכמה וידע, במיוחד כשמדובר בסעדים טבעיים.כאן נחקור 9 סעדים שהומלצו על ידי מומחים ויש לנו היסטוריה ארוכה של שימוש בסיוע להעביר ליחה.

1.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית עבור מחלות רבות.הוא ארוז באנזימים טבעיים והוא אנטי דלקתי טבעי.זה נהדר גם להקלה על גרון כואב ולעזור להפחית את כמות הליחה המשתעלת.עדיף לערבב כף דבש עם קצת מים חמים ולשתות אותם לפני השינה.

2.תה ג’ינג’ר

ידוע שג’ינג’ר יעיל בסיוע להפחתת הדלקת בגרון ובריאות, ויכול לעזור להפחית את כמות הליחה המועברת.כדי להכין תה ג’ינג’ר, פשוט קח כפית ג’ינג’ר מגורד טרי והטיל אותו במים חמים למשך כמה דקות.אתה יכול להוסיף דבש אם תרצה.שתו תה זה פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.שום

שום ידוע כי הוא אנטיביוטיקה טבעית חזקה.זה יכול לעזור להפחית את כמות החיידקים בגרון ובריאות, מה שיכול לעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.כדי להשיג את התועלת המרבית, ללעוס שתיים עד שלוש שיני שום בכל בוקר על בטן ריקה.

4.כורכום

כורכום ידוע שהוא אנטי דלקתי חזק.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובריאות, מה שיכול לעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.הדרך הטובה ביותר להשתמש בכורכום היא להוסיף כפית ממנו לכוס חלב חם ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.

5.לימון

לימון מלא בוויטמין C שהוא נהדר להגברת מערכת החיסון.זה גם עוזר להפחית את כמות הריר המיוצר בגרון ובריאות.כדי להשיג את התועלת המרבית, הוסף כמה טיפות מיץ לימון לכוס מים חמים ושתה אותו כל בוקר על בטן ריקה.

6.גרגר מי מלח

מי מלח ידוע כיעילים להפחתת כמות החיידקים בגרון ובריאות.זה יכול גם לעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ומגרדים אותו פעמיים עד שלוש ביום.

7.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לשחרר את הריר בגרון ובריאות ולעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.לשם כך, פשוט הרתיחו קצת מים ושופכים אותם לקערה.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך חמש דקות.עשה זאת כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שמנים אתרים

ידוע כי שמנים אתרים כמו אקליפטוס, מנטה, לבנדר ושמן עץ התה יעילים להפחתת כמות החיידקים בגרון ובריאות, ויכולים לעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.כדי להשיג את התועלת המרבית, הוסף כמה טיפות של שמנים אתרים אלה לקערת מים חמים ושאפו את הקיטור.

9.הידרציה

שתיית הרבה נוזלים חיונית לשמירה על הגרון והריאות לחות.זה יעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.עדיף לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום כדי לשמור על לחות גופך.

טיפ ייחודי

הוספת עלי אורגנו מיובשים לכוס מים חמים ושתייתם פעמיים עד שלוש ביום יכולה גם לעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.אורגנו ידוע כבעלי תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה שיכולות לעזור להפחית את כמות הליחה המיוצרת.

על ידי ביצוע סעדים אלה, אתה יכול להיות בטוח שאתה עושה כמיטב יכולתך כדי להפחית את כמות הליחה המיוצרת.עם זאת, אם מצבך אינו משתפר או מחמיר, חשוב להתייעץ עם רופא.

כיצד להכין את הסעדים של סבתא להעברת פלגם

הסעדים של סבתא להעברת ליחה, אף שהם לא הוכחו מדעית, הומלצו על ידי מומחים ונודע כי הם נפלאים בהקלה על תסמינים.הכנת הסעדים הללו דורשת קצת זמן ומאמץ, אבל זה יכול להיות שווהזה בטווח הרחוק.

1.משקאות לימון חמים

משקאות לימון חמים הם תרופה פופולרית שיכולה לעזור לשחרר את הליבה ולעזור במעבר שלה.כדי להכין תרופה זו, התחל בסחיטת מיץ של חצי לימון לספל.בשלב הבא הוסף 1 עד 2 כפיות דבש ואז מלא את הספל במים חמים.מערבבים את התערובת עד שהדבש מומס לחלוטין.שתו את התערובת לאט במהלך מספר דקות.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת שניתן להשתמש בה כדי לעזור להעביר ליחה.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי גירוש חתיכת שורש ג’ינג’ר בגודל 2 אינץ ‘.לאחר מכן, הוסיפו את הג’ינג’ר המגורר לכוס מים רותחים ונותנים לתערובת תלולה למשך 10 דקות.לבסוף, מסננים את התערובת ומוסיפים דבש כרצונך.שתו את התה לאט במהלך כמה דקות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה שיכולה לעזור לריר דק ולסייע בגירושו.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי ערבוב של 1 עד 2 כפות של חומץ סיידר תפוחים וכפית דבש בספל.לאחר מכן, מלאו את הספל במים חמים ומערבבים עד שהדבש מומס לחלוטין.שתו את התערובת לאט במהלך מספר דקות.

4.חלב כורכום

חלב כורכום הוא תרופה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולסייע במעבר הריר.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי הרתחת כוס חלב 1.לאחר מכן, מוסיפים 1 כפית כורכום וכף דבש לחלב ומערבבים עד שהדבש מומס לחלוטין.שתו את התערובת לאט במהלך מספר דקות.

5.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ובסיוע בגירוש ליחה.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי קיצוץ דק של בצל.לאחר מכן, הכניסו את הבצל הקצוץ לבלנדר ומערבבים עד שהוא יוצר משחה עבה.בשלב הבא מסננים את התערובת כדי לחלץ את המיץ.לבסוף, מוסיפים כפית דבש למיץ ומערבבים עד שהוא מומס לחלוטין.שתו את התערובת לאט במהלך מספר דקות.

6.מרק שום

מרק שום הוא תרופה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולסייע במעבר הריר.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי טעינת שתי שיני שום בכף שמן.לאחר מכן, מוסיפים שתי כוסות מרק עוף לתבנית ומביאים אותו לרתיחה.לבסוף, מוסיפים כפית דבש ומערבבים עד שהוא מומס לחלוטין.שתו את המרק לאט במהלך כמה דקות.

7.Steam

Steam הוא תרופה שיכולה לעזור לשחרר את הליחה ולסייע בגירושו.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי הרתחת סיר מים.לאחר מכן, מצא מקום נוח לשבת ולשפוך את המים החמים לקערה.לבסוף, כיסו את ראשכם במגבת ונשענים מעל הקערה, דואגים לא להתקרב יותר מדי למים החמים.שאפו את הקיטור למשך 10 עד 15 דקות.

8.גרגר

גרגינג הוא תרופה שיכולה לעזור להפחית דלקת ובסיוע בגירוש ליחה.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי ערבוב של כפית מלח בכוס מים חמים.לאחר מכן, לגימה מהתערובת וגרגר אותה למשך 10 עד 15 שניות.לירוק את התערובת ולחזור על התהליך.

9.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולסייע בגירוש ליחה.כדי להכין תרופה זו, התחל על ידי הרתחת כפית 1 של זרעי חילבה בכוס מים למשך 10 דקות.לאחר מכן, מסננים את התערובת ומוסיפים דבש כרצונך.שתו את התערובת לאט במהלך מספר דקות.

סיכום

הסעדים של סבתא לליחה חולפת אינם מוכחים מדעית, אך הומלצו על ידי מומחים והם ידועים כנפלאים בהקלה על תסמינים.הכנת הסעדים הללו יכולה לקחת קצת זמן ומאמץ, אבל זה יכול להיות שווה את זה בטווח הרחוק.תרופות פופולריות כוללות משקאות לימון חמים, תה ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, חלב כורכום

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן