דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים של סבתא אמיתית וזולה ללשון כואבת

9 הסעדים של סבתא אמיתית וזולה ללשון כואבת

מהי לשון כואבת?

לשון כואבת היא דלקת בלשון.זה יכול לגרום לתחושת צריבה, כאב, עקיצה ואפילו כאב.לשונות כואבות עלולות להיגרם כתוצאה מזיהומים, אלרגיות או פציעות.הם יכולים גם להוות סימפטום של מצבים רפואיים מסוימים, כמו סוכרת, אנמיה וחסרי ויטמין.

9 הסעדים של סבתא זולה ללשון כואבת

1. גרגר מי מלח – גרגר עם מי מלח חמים יכול לעזור להרגיע את הלשון הכואבת.מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומגרד למשך 30 שניות.חזור על זה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

2. דבש-לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות ויכול לעזור להפחית את הגירוי והכאב הנגרם כתוצאה משון כואבת.מרחו שכבה דקה של דבש על לשונכם והשאירו אותה לכמה דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים.

3. אלוורה ורה – ג’ל אלוורה יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של לשון כואבת.מרחו שכבה דקה של ג’ל אלוורה על לשונכם והשאירו אותה לכמה דקות.שוטפים במים חמים.

4. תה קמומיל-תה קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות.משרים שקית תה קמומילית במים חמים למשך מספר דקות ואז הניחו אותו על הלשון.השאר אותו שם למשך 10-15 דקות ושטוף את הפה שלך במים חמים.

5. ליקריץ-ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי.הכינו משחה של אבקת ליקריץ ומים והפעלו על הלשון שלכם.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.

6. מנטה-מנטה יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב של לשון כואבת.מרחו שכבה דקה של שמן מנטה על הלשון והשאירו אותה למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים.

7. סודה לשתייה – סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת של לשון כואבת.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים חמים ומגרגר למשך 30 שניות.חזור על זה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

8. כורכום-לכורכום יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת של לשון כואבת.הכינו משחה של אבקת כורכום ומים והפעלו על הלשון.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו את הפה במים חמים.

9. יוגורט-ליוגורט יש תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את הנפיחות והכאב של לשון כואבת.אכלו כוס יוגורט רגיל פעמיים עד שלוש ביום.

טיפ מועיל

חשוב להימנע ממזון חריף וחומצי מכיוון שאלו יכולים לגרות לשון כואבת.הימנע ממשקאות חמים ואלכוהול מכיוון שאלו יכולים גם לעצבן את הלשון.

חלק 2: 9 תרופות של סבתא אמיתית וזולה ללשון כואבת

לשונות כואבות יכולות להיות כואבות ולא נוחות.ישנם תרופות רבות זמינות, אך ניתן למצוא כמה מהפתרונות החזקים והזולים ביותר בצורה של סעדים של סבתא.סעדים אלה שימשו במשך מאות שנים כדי להביא להקלה על הסובלים מלשון כואבת.להלן תשע תרופות של סבתא אמיתית וזולה ללשון כואבת.

1.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יתרונות בריאותיים רבים וניתן להשתמש בו כדי להרגיע את הלשון הכואבת.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על הלשון או לערבב במעט דבש ולקבל דרך הפה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הנפיחות ולקדם ריפוי.

2.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.אומרים שהוא מפחית את הדלקת וניתן להשתמש בו כדי להרגיע את הלשון הכואבת.ניתן ליטול שורש ליקריץ דרך הפה או להחיל ישירות על הלשון.

3.אלוורה

אלוורה הוא צמח טבעי המשמש לרוב לטיפול במצבי העור.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שהופכות אותו לתרופה אידיאלית לשון כואבת.ניתן ליישם אלוורה ישירות על הלשון או לערבב אותו עם דבש ולהתייחס לפה.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעית שיכולה לעזור לנטרל אCIDs בפה.ניתן ליישם אותו ישירות על הלשון או לערבב במעט מים ולקבל דרך הפה.סודה לשתייה יכולה לעזור להרגיע לשון כואבת ולהפחית את הדלקת.

5.דבש

לדבש יתרונות בריאותיים רבים וניתן להשתמש בו לטיפול בלשון כואבת.לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שהופכות אותו לתרופה אידיאלית לשון כואבת.ניתן ליישם דבש ישירות על הלשון או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו שמן קוקוס או אלוורה ולהילקח דרך הפה.

6.מי מלח

מי מלח הם תרופה פשוטה אך יעילה ללשון כואבת.מי מלח מסייעים להפחתת דלקת וניתן להשתמש בהם לשטיפה של הפה והלשון.מי מלח יכולים לשמש גם לגרגר אם הלשון הכואבת כואבת במיוחד.

7.מרווה

מרווה הוא עשב חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות שהופכות אותו לתרופה אידיאלית ללשון כואבת.ניתן ליישם מרווה ישירות על הלשון או לערבב במעט דבש ולקבל דרך הפה.

8.כורכום

כורכום הוא עשב חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שהופכות אותו לתרופה אידיאלית לשון כואבת.ניתן ליישם את הכורכום ישירות על הלשון או לערבב במעט דבש ולקבל דרך הפה.

9.מנטה

מנטה הוא צמח טבעי שיש לו יתרונות בריאותיים רבים.זהו חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולקדם ריפוי.ניתן ליישם מנטה ישירות על הלשון או לערבב במעט דבש ולקבל דרך הפה.

מסקנה

הסעדים של סבתא ללשון כואבת הם כמה מהפתרונות החזקים והזולים ביותר הקיימים.הם שימשו במשך מאות שנים ויכולים לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים ללשון כואבת.שמן קוקוס, שורש ליקוריץ, אלוורה, סודה לשתייה, דבש, מי מלח, מרווה, כורכום ופפרמינט הם כולם תרופות של סבתא אמיתיות וזולות ללשון כואבת שיכולה לספק הקלה ולקדם ריפוי.

שאלות נפוצות

מה הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות של סבתא ללשון כואבת?

הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות של סבתא ללשון כואבת היא ליישם את התרופה ישירות על הלשון או לערבב אותה עם מעט דבש ולקחת אותה בעל פה.

האם הסעדים של סבתא בטוחים לשימוש?

כן, הסעדים של סבתא ללשון כואבת נחשבים בדרך כלל לבטוחים לשימוש.עם זאת, עדיף תמיד להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בכל סוג של תרופה שכן חלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או לגרום לתגובות שליליות.

לסיכום, הסעדים של סבתא ללשון כואבת יכולים לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים ללשון כואבת.שמן קוקוס, שורש ליקוריץ, אלוורה, סודה לשתייה, דבש, מי מלח, מרווה, כורכום, ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן