דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים המשקמים של סבתא המועברים במשפחה להרחבת ציפורניים
ddadadddd ddedadadeddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadad

9 הסעדים המשקמים של סבתא המועברים במשפחה להרחבת ציפורניים

תוספות ציפורניים קיימות כבר מאות שנים, אך בשנים האחרונות הם הפכו לדרך פופולרית יותר ויותר לשפר את היופי הטבעי של האדם ולהביע את סגנון האינדיבידואלי שלהם.בעוד שאנשים רבים בוחרים בציפורניים מלאכותיות, שימוש בתרופות טבעיות המועברות מסבתות יכול להיות דרך עדינה ומשקמת להשיג את אותן תוצאות.

במאמר זה נחקור 9 תרופות משקמות של סבתא שניתן להשתמש בהן לקידום סיומת הציפורניים ולדון בשימוש נכון של כל אחד מהם.אנו נספק טיפ מועיל כיצד להשתמש בסעדים אלה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש במשך מאות שנים כקרם לחות ולקידום ציפורניים בריאים וחזקים.זהו מקור טבעי של חומצות שומן המסייעות לרכך ולהתייבש ציפורניים.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס לכל ציפורן וציפורן.השאירו 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

2.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי נוסף שידוע כמקדמים ציפורניים בריאות.הוא מכיל חומצות שומן ונוגדי חמצון המסייעים להזין ולהגן על ציפורניים מפני נזק.לשימוש, לעסות כמות קטנה של שמן זית לכל ציפורן וציפורן.השאירו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

3.אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר לתכונות הריפוי שלה וניתן להשתמש בה לקידום ציפורניים חזקות.הוא מכיל חומרים מזינים חיוניים המסייעים להזין ולהגן על ציפורניים מפני נזק.לשימוש, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על כל ציפורן וציפורן.השאירו 10 דקות ואז שטפו במים חמים.

4.מיץ לימון

מיץ לימון ידוע כמתחזק ציפורניים יעיל.הוא מכיל חומצת לימון המסייעת לפרק תאי עור מתים ולקדם צמיחת ציפורניים בריאה.לשימוש, מערבבים 1 כפית מיץ לימון עם כף שמן זית.עיסוי לכל ציפורן וציפורן ולהשאיר 10 דקות.שוטפים במים חמים.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש זה מכבר לתכונותיו האנטיבקטריאליות והנוגד פטרייתי.זה יכול לשמש לטיפול בזיהומים בציפורניים ולקידום ציפורניים בריאות.לשימוש, מערבבים 1 כפית חומץ סיידר תפוחים עם כף שמן זית.עיסוי לכל ציפורן וציפורן ולהשאיר במשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

6.דבש

ידוע שדבש הוא בעל תכונות נוגדות חמצון ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור לקדם ציפורניים בריאות.לשימוש, מערבבים 1 כף דבש עם כפית שמן זית.עיסוי לכל ציפורן וציפורן ולהשאיר 10 דקות.שוטפים במים חמים.

טיפ ייחודי

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חשוב להבטיח שציפורניים וציפורניים יהיו נקיים ויבשים לפני שמריחים כל אחד מהתרופות הללו.זה ייתן לתרופות את הסיכוי הטוב ביותר להיקלט ויעזור להבטיח שתשיג את התועלת המרבית.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בדלקות בציפורניים.לשימוש, מערבבים 1 כפית שמן עץ התה עם כף שמן זית.עיסוי לכל ציפורן וציפורן ולהשאיר במשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

8.שום

ידוע כי שום הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בדלקות בציפורניים.לשימוש, מועכים ציפורן שום 1 ומערבבים עם כף שמן זית.עיסוי לכל ציפורן וציפורן ולהשאיר 10 דקות.שוטפים במים חמים.

9.שמן ויטמין E

שמן ויטמין E ידוע כקרם לחות יעיל ויכול לעזור במניעת שבירה על ציפורניים.לשימוש, לעסות כמות קטנה של שמן ויטמין E לכל ציפורן וציפורן.השאירו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

השימוש בתרופות המשקמות של 9 סבתא יכול להיות דרך עדינה ומשקמת לקידום ציפורניים בריאות וחזקות.זכור להבטיח כי ציפורניים וציפורניים נקייה ויבשות לפני שמריחים כל אחד מהתרופות הללו לקבלת התוצאות הטובות ביותר.בשימוש קבוע, אתה יכול לצפות לראות תוצאות תוך מספר שבועות.

חלק 2: סבתאהסעדים של אחרים להרחבת ציפורניים

סבתות מעבירות תרופות מסורתיות למשפחותיהן במשך דורות.הרחבת ציפורניים היא חלק חשוב בטיפוח וסבתות רבות פיתחו תרופות ייחודיות כדי לשמור על ציפורניים בריאות וחזקות.להלן תשעה מהסעדים הנפוצים והסבתא הנפוצים ביותר שהועברו לאורך הדורות.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת להוספת לחות וכוח לציפורניים.זה עוזר למנוע מהם להתייבש ולהישבר.לשימוש, פשוט שפשפו כמות קטנה של שמן קוקוס על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.פעולה זו על בסיס קבוע תעזור לשמור על ציפורניים לחות וחזקות.

2.שמן זית

שמן זית הוא עוד תרופה נהדרת לבריאות הציפורניים.זה עוזר להזין ולחזק את הציפורניים.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן זית על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.ביצוע זה על בסיס קבוע יעזור לשמור על ציפורניים בריאות וחזקות.

3.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לחיזוק ציפורניים.האופי החומצי של מיץ לימון מסייע בשיפור עמידות הציפורניים.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות מיץ לימון עם כפית שמן זית ועסה אותו על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.פעולה זו על בסיס קבוע תעזור לשמור על ציפורניים חזקות ובריאות.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לבריאות הציפורניים.זה עוזר לאזן את רמות החומציות של הציפורניים ומונע מהם להיות שביר.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות של חומץ סיידר תפוחים עם כפית שמן זית ומעסה אותו על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.פעולה זו על בסיס קבוע תעזור לשמור על ציפורניים חזקות ובריאות.

5.מיץ שום

מיץ שום הוא תרופה נהדרת לקידום גידול הציפורניים.הגופרית בשום מסייעת בשיפור בריאות הציפורניים ולקדם צמיחה.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות מיץ שום עם כפית שמן זית ומעסה אותו על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.ביצוע זה על בסיס קבוע יסייע בקידום צמיחת הציפורניים וכוחו.

6.אלוורה

אלוורה היא עוד תרופה נהדרת לבריאות הציפורניים.זה עוזר להרגיע ולהתייבש את הציפורניים.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות אלוורה עם כפית שמן זית ומעסה אותו על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.פעולה זו על בסיס קבוע תעזור לשמור על ציפורניים בריאות ומיובדות.

7.שמן ויטמין E

שמן ויטמין E הוא תרופה נהדרת לבריאות הציפורניים.זה עוזר להזין ולחזק את הציפורניים.לשימוש, פשוט לעסות כמה טיפות של שמן ויטמין E על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.ביצוע זה על בסיס קבוע יעזור לשמור על ציפורניים בריאות וחזקות.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד תרופה נהדרת לבריאות הציפורניים.זה עוזר לקדם צמיחת ציפורניים ולשמור על בריאותם.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן זית ועסה אותו על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.ביצוע זה על בסיס קבוע יסייע בקידום צמיחת הציפורניים וכוחו.

9.דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לבריאות הציפורניים.זה עוזר להרגיע ולהתייבש את הציפורניים.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות דבש עם כפית שמן זית ועסה אותו על הציפורניים והציפורניים.אפשר לו לספוג כמה דקות לפני השטיפה.פעולה זו על בסיס קבוע תעזור לשמור על ציפורניים בריאות ומיובדות.

מסקנה

סבתות מעבירות תרופות מסורתיות למשפחותיהן במשך דורות.תשעת התרופות הללו הן חלק מה- RE הפופולרי והיעיל ביותרתרופות עברו דרך הדורות.כל תרופה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן