דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים הטבעיים והמרפאים של סבתא לזיהומים באוזן ילדים

9 הסעדים הטבעיים והמרפאים של סבתא לזיהומים באוזן ילדים

התרופות הטבעיות והמרפאות של סבתא לזיהומי אוזניים לילדים

כהורה, זה יכול להיות קשה לראות את ילדכם סובל מזיהום באוזניים.לרוע המזל, ילדים מועדים לזיהומים באוזניים, אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא טבעיות ומרפאות שיכולות לעזור להקל על הכאב של ילדכם ולעזור להם להשתפר במהירות.כאן נדון בתשעה תרופות טבעיות וריפוי סבתא לזיהומים באוזניים לילדים.

שמן שום

שמן שום הוא תרופה מצוינת לזיהומים באוזניים.שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ובעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות הקשורה לזיהומים באוזניים.כדי להכין שמן שום, קח כמה שיני שום, קלף ומרסק אותם, ואז מערבב עם כף שמן זית.הכניסו את התערובת לבקבוק טפטפת ומחממים אותה לטמפרטורת הגוף.ואז, הכניסו כמה טיפות של שמן השום לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת לזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כף מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהתערובת לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

טיפ מועיל:

לפני השימוש באחד מהתרופות הללו, חשוב לוודא שזיהום האוזניים של ילדכם אינו נגרם על ידי משהו אחר, כמו סתימה או מצב בסיסי.אם לילדך יש זיהום באוזניים הנגרם על ידי משהו אחר, ייתכן כי הסעדים הללו אינם יעילים.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את אחד מהתרופות הללו.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה טבעית נוספת לזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לזיהומים באוזניים.להכנת מיץ בצל, קח בצל אחד, קילף ומגרד אותו ואז סחט את המיץ.הכניסו כמה טיפות ממיץ הבצל לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית נהדרת לזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להשתמש בשמן זית, חיממו אותו לטמפרטורת הגוף ואז הכניסו כמה טיפות של השמן לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

שמן חרדל

שמן חרדל הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להשתמש בשמן חרדל, חיממו אותו לטמפרטורת הגוף ואז הכניסו כמה טיפות של השמן לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית יעילה לזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לדלקות אוזניים.כדי להשתמש במי מלח, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהתערובת לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת לזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כוס מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהתערובת לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

שמן מוללין

שמן מולין הוא תרופה טבעית מצוינת לזיהומים באוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחותוכאבים הקשורים לזיהומים באוזניים.כדי להכין שמן מולין, קח כמה עלים של מולין, יבש אותם ואז מערבב עם כף שמן זית.הכניסו את התערובת לבקבוק טפטפת ומחממים אותה לטמפרטורת הגוף.ואז, הכניסו כמה טיפות משמן המולין לאוזן של ילדכם.עשו זאת פעמיים -שלוש ביום עד שהזיהום מתבהר.

<H2

חלק 2: תרופות טבעיות אחרות לטיפול בדלקות אוזניים

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בזיהומים באוזניים של ילדים במשך מאות שנים.מאמר זה ידון בכמה מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר המשמשות את הסבתות המודרניות כדי לעזור לנכדיהן לרפא מדלקות אוזניים.על ידי שימוש בתרופות טבעיות אלה, ניתן להקל על ילדים מהכאב והאי נוחות שלהם בצורה בטוחה ויעילה.

שום

ל

שום יש תכונות ריפוי רבות שהופכות אותו לתרופה טבעית נהדרת לזיהומים באוזניים.כאשר שום נמעך ומעורב עם מעט מים חמים, ניתן ליישם אותו ישירות על האוזן כהקלה על כאב אוזניים.חשוב לציין כי יש לרסק את השום טרי לתוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לזיהומי אוזניים בגלל תכונותיו האנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לזיהומים באוזניים, מערבבים 1 כף חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על האוזן הנגועה בכדור כותנה או במטלית כביסה.יש לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם תרופה טבעית פופולרית נוספת לזיהומים באוזניים.כמה מהתרופות הצמחיות הפופולריות ביותר כוללות שום, ג’ינג’ר, קמומיל ומולין.לכל עשבי התיבול הללו יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום באוזן.כדי להשתמש בתרופות צמחי מרפא לזיהומים באוזניים, ערבבו את עשבי התיבול עם מעט מים חמים ומורחים ישירות על האוזן עם כדור כותנה או מטלית כביסה.

שמנים אתרים

שמנים אתרים הם דרך נהדרת לטפל בדלקות אוזניים באופן טבעי.חלק מהשמנים האתריים הפופולריים ביותר לזיהומים באוזניים כוללים שמן עץ התה, שמן אקליפטוס ושמן לבנדר.ניתן ליישם שמנים אתרים ישירות על האוזן או לערבב בשמן נשא כמו שמן קוקוס ולהחיל על האוזן עם כדור כותנה או מטלית כביסה.חשוב לציין כי יש להשתמש תמיד בשמנים אתרים בצורה מדוללת.

דבש

דבש הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לזיהומים באוזניים.לדבש תכונות אנטי בקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום באוזן.כדי להשתמש בדבש כתרופה לזיהומים באוזניים, מערבבים כפית דבש עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על האוזן הנגועה בכדור כותנה או במטלית כביסה.יש לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בזיהומים באוזניים של ילדים במשך מאות שנים.על ידי שימוש בתרופות טבעיות כמו שום, חומץ תפוחים, תרופות צמחי מרפא, שמנים אתריים ודבש, ניתן להקל על ילדים מכאבים ואי נוחות שלהם בצורה בטוחה ויעילה.עם זאת, חשוב לציין כי יש להשתמש בתרופות אלה במתינות ולתמיד בהתייעצות עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות לטיפול בזיהומים באוזניים?

כמה תרופות טבעיות לטיפול בזיהומים באוזניים כוללים שום, חומץ תפוחים, תרופות צמחיות, שמנים אתרים ודבש.

האם תרופות טבעיות בטוחות לילדים?

תרופות טבעיות יכולות להיות בטוחות לילדים אם משתמשים במתינות ותמיד בהתייעצות עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות.חשוב לציין כי ייתכן שכמה תרופות טבעיות אינן מתאימות לילדים, ולכן עדיף להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן.

מסקנה

סבתות היו uלשיר תרופות טבעיות לטיפול בזיהומים באוזניים לילדים במשך מאות שנים.על ידי שימוש בתרופות טבעיות כמו שום, חומץ תפוחים, תרופות צמחי מרפא, שמנים אתריים ודבש, ניתן להקל על ילדים מכאבים ואי נוחות שלהם בצורה בטוחה ויעילה.עם זאת, חשוב לציין כי יש להשתמש בתרופות אלה במתינות ותמיד בהתייעצות עם רופא או איש מקצוע בתחום הבריאות.למידע נוסף על תרופות טבעיות לזיהומים באוזניים, בקר בדף הוויקיפדיה בתרופות כאב אוזניים .>

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן