דף הבית » תרופות סבתא » 9 הסעדים האפקטיביים של סבתא שכדאי לדעת על ציפורניים מפוצלות
ddadadddd dddadaddddddd dadc daddaad dadbddd dcddadaa da

9 הסעדים האפקטיביים של סבתא שכדאי לדעת על ציפורניים מפוצלות

קשה לשמור על ציפורניים במצב מושלם, במיוחד כשאתה עושה פעילויות כמו גינון או ניקוי.ציפורניים מפוצלות הן בעיה נפוצה, אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור למנוע את הציפורניים להתפצל.להלן תשע תרופות אפקטיביות שכדאי לדעת עליהן.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לציפורניים מפוצלות.זה קל לשימוש: פשוט מערבבים כמויות שוות של מיץ לימון ושמן זית ושפשפו אותו לציפורניים.זה יעזור לחזק את הציפורניים ולמנוע מהם להתפצל.אתה יכול גם להשתמש במיץ לימון בפני עצמו – פשוט למרוח כמות קטנה על הציפורניים ולתת לו לשבת כעשר דקות לפני השטיפה.

חומץ

תרופה נהדרת נוספת לציפורניים מפוצלות היא חומץ.פשוט מערבבים כמויות שוות של חומץ ומים וספגו את הציפורניים בתמיסה למשך כעשר דקות.זה יעזור לחזק את הציפורניים שלך ולמנוע מהם להתפצל.אתה יכול גם להכין משחה של חומץ וסודה לשתייה ולהחיל אותו על הציפורניים שלך, ולהשאיר אותו כמה דקות לפני שטיפתו.

טיפ:

אם הציפורניים שלך חלשות במיוחד, נסה להוסיף כמה טיפות של שמן ויטמין E לתמיסת החומץ והמים.זה יעזור להזין את הציפורניים שלך ולהפוך אותם לחזקים.

אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת לציפורניים מפוצלות מכיוון שהיא עוזרת לחדש את הלחות בציפורניים.פשוט שפשפו כמות קטנה של ג’ל אלוורה לציפורניים, וזה יעזור לשמור עליהם לחות ולמנוע מהם להתפצל.אתה יכול גם לערבב ג’ל אלוורה עם שמן זית ולשפשף אותו לציפורניים.זה יעזור להזין אותם ולשמור עליהם חזקים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה נהדרת לציפורניים מפוצלות מכיוון שהוא מסייע בהלחות ולהזין אותם.פשוט החל כמות קטנה של שמן קוקוס על הציפורניים שלך ועסה אותו בעדינות.זה יעזור לשמור על ציפורניים לחות ולמנוע מהם להתפצל.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה נהדרת לציפורניים מפוצלות מכיוון שהוא עוזר להזין אותם ולהשאיר אותם חזקים.פשוט לעסות כמות קטנה של שמן זית לציפורניים ותן לו לשבת כעשר דקות לפני שטיפתו.זה יעזור לשמור על ציפורניים לחות ולמנוע מהם להתפצל.

שום

שום הוא תרופה נהדרת לציפורניים מפוצלות מכיוון שהוא עוזר לחזק אותם.פשוט מועכים כמה שיני שום ומורחים את העזה על הציפורניים שלך, והשאיר אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.זה יעזור להזין את הציפורניים שלך ולמנוע מהם להתפצל.

אבוקדו

אבוקדו הוא תרופה נהדרת לציפורניים מפוצלות מכיוון שהוא עוזר להזין ולהרטיב אותם.פשוט מועכים אבוקדו ומורחים את העיסה על הציפורניים שלך, והשאיר אותו כעשר דקות לפני שטיפתו.זה יעזור לשמור על ציפורניים לחות ולמנוע מהם להתפצל.

דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לציפורניים מפוצלות מכיוון שהוא עוזר להזין אותם ולהשאיר אותם חזקים.פשוט מערבבים חלקים שווים של דבש ומים חמים וספגו את הציפורניים בתמיסה למשך כעשר דקות.זה יעזור לשמור על ציפורניים לחות ולמנוע מהם להתפצל.

ביצה

ביצה היא תרופה נהדרת נוספת לציפורניים מפוצלות מכיוון שהיא עוזרת להזין אותם ולשמור עליהם חזקים.פשוט מערבבים לבן ביצה אחת עם כמה טיפות שמן זית ומורחים את התערובת על הציפורניים שלך, והשאיר אותה כעשר דקות לפני שטיפתו.זה יעזור להזין את הציפורניים שלך ולמנוע מהם להתפצל.

תרופות טבעיות לציפורניים מפוצלות

ציפורניים מפוצלות יכולות להיות מטרד ואפילו כואב לפעמים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור בתיקון ולחזק את הציפורניים.להלן 9 סעדים אפקטיביים של סבתא שכדאי לדעת על ציפורניים מפוצלות:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיש לה יתרונות מרובים, כולל עזרה בחיזוק ציפורניים.לשימוש, ערבבו 2 כפות חומץ תפוחים עם 2 כפות מים חמים וספגו את ה- NAI שלכםLS למשך כעשר דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לרכך ציפורניים ולמנוע מהם להתפצל.פשוט שפשף קצת שמן זית על הציפורניים והציפורניים שלך ועסה אותו בעדינות.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור בחיזוק הציפורניים ולמנוע מהם להתפצל.כל שעליך לעשות הוא לעסות את השמן לציפורניים ולציפורניים שלך ולהשאיר אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים ולחזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.ביוטין

ביוטין הוא קומפלקס ויטמין B החיוני לציפורניים בריאות.נטילת תוסף ביוטין יכולה לעזור בחיזוק הציפורניים ולמנוע מהם להתפצל.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי מזון.

5.לימונים

לימונים הם מקור טבעי לוויטמין C, שיכול לעזור לחזק ציפורניים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות מיץ לימון עם כף שמן זית ועסה את התערובת לציפורניים ולציפורניים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור לקידום בריאות הציפורניים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כף שמן זית ומעסה את התערובת לציפורניים ולציפורניים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

7.שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור במניעה וטיפול בפטריות ציפורניים.לשימוש, מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם כף שמן זית.לעסות את התערובת לציפורניים ולציפורניים ולהשאיר אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שמן ויטמין E

שמן ויטמין E הוא נוגד חמצון טבעי שיכול לעזור בחיזוק ציפורניים ולמנוע מהם להתפצל.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן ויטמין E עם כף שמן זית ומעסה את התערובת לציפורניים ולציפורניים.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

9.בירה

בירה היא מקור טבעי לוויטמינים ומינרלים חיוניים שיכולים לעזור לחזק ולהזין ציפורניים.לשימוש, השריפו את הציפורניים בבירה למשך כעשר דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

ציפורניים מפוצלות יכולות להיות מטרד, אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור בתיקון ולחזק אותם.החל מחומץ תפוחים ושמן זית ועד שום ובירה, כדאי לדעת את 9 הסעדים של סבתא האפקטיביים שלמעלה לדעת על ציפורניים מפוצלות.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שלקחת תוספי מזון או שימוש בסעדים כלשהם.

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?

א: זה תלוי בתרופה, אך באופן כללי, פעמיים ביום מומלץ לתוצאות הטובות ביותר.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בסעדים כלשהם.

ש: האם יש תופעות לוואי לשימוש בתרופות אלה?

א: יש אנשים שעלולים לחוות גירוי בעור קל בעת שימוש בחלק מהתרופות הללו.אם אתה חווה תופעות לוואי, הפסיק להשתמש בתרופה ושוחח עם הרופא שלך.

לסיכום, ציפורניים מפוצלות יכולות להוות מטרד, אך עם הסעדים הטבעיים הנכונים תוכלו לתקן ולחזק אותם.בין אם אתה משתמש בחומץ תפוחים, שמן זית, שום או בירה, כדאי לדעת 9 הסעדים של סבתא אפקטיבית אלה לדעת על ציפורניים מפוצלות.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי מזון או השתמש בסעדים כלשהם. התרופות של סבתא מנוסות ונבדקות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן