דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא רפואית ורפואית להרפס הנרתיק
daadaddaddaa dadc daddaad dadaddddaa ddadaddddaa dcddadada dda

8 תרופות של סבתא רפואית ורפואית להרפס הנרתיק

תרענן עם הסעדים של סבתא להרפס הנרתיק
הרפס הנרתיק הוא זיהום נגיפי מדבק ביותר, הנגרם על ידי נגיף הרפס סימפלקס (HSV).לעתים קרובות זה מאופיין בשלפוחיות וכיבים כואבים סביב הפות, הנרתיק והפי הטבעת.התסמינים יכולים לנוע בין קלה לחמור ויכולים להימשך מספר ימים למספר שבועות.אמנם אין תרופה לנגיף זה, אך ישנם מספר סעדים שיכולים לעזור להקל על התסמינים שלו ולהפחית את הסיכון להתפרצויות נוספות.כאן נדון ב -8 תרופות של סבתא רפואית ורפואית עבור הרפס הנרתיק.

תרופות צמחי מרפא

ניתן להשתמש בתרופות צמחיות לטיפול בתסמינים של הרפס הנרתיק.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר המשמשים למטרה זו כוללים קלנדולה, Echinacea, Balm Lemon ושמן עץ התה.בנוסף לסייע בהפחתת הדלקת, עשבי תיבול אלה יכולים גם לעזור להפחית את הגירוד והאי הנוחות הקשורים להרפס.

תוספי ויטמין ומינרלים

ויטמינים ותוספי מינרלים יכולים להועיל בטיפול בתסמינים של הרפס הנרתיק.ויטמין C, אבץ וליזין הם בין התוספים הנפוצים ביותר.ויטמין C מסייע במאבק בזיהום ודלקת, בעוד שאבץ מסייע בהפחתת חומרת נגעי הרפס.ליזין יכולה לעזור להפחית את משך ההתפרצויות.

טיפ מועיל:

חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל תוספי מזון, שכן נטילת יותר מדי מוויטמינים או מינרלים מסוימים יכולים להזיק.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים יכול להועיל גם בטיפול בתסמינים של הרפס הנרתיק.אכילת מזונות עשירים בליזין ונמוכים בארגנין יכולה לעזור להפחית את התדירות וחומרת ההתפרצויות.מזונות העשירים בליזין כוללים דגים, יוגורט, ביצים וקטניות.מזונות העשירים בארגנין כוללים אגוזים, שוקולד ושיבולת שועל.

טיפולים אקטואליים

ניתן להשתמש בטיפולים אקטואליים, כמו קרמים ומשחות, כדי להפחית את הסימפטומים של הרפס הנרתיק.חלק מהטיפולים האקטואליים הנפוצים ביותר כוללים אלוורה, לוז מכשפה ושמן עץ התה.טיפולים אלה יכולים לעזור להפחית דלקת, גירוד ואי נוחות הקשורים להרפס.

קומפרסים קרים

החלת קומפרסים קרים על האזור הפגוע יכולה לעזור להרגיע את הגירוד והנוער הקשורים להרפס.זה יכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את הסיכון להתפרצויות נוספות.

ניהול מתח

מתח יכול להחמיר את הסימפטומים של הרפס, ולכן חשוב לתרגל טכניקות לניהול מתח.זה יכול לכלול יוגה, מדיטציה או אפילו סתם לוקח כמה רגעים להירגע ולנשום עמוק.הפחתת לחץ יכולה לעזור להפחית את התדירות וחומרת ההתפרצויות.

שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית להרפס.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הרפס.ניתן ליטול שום בעל פה בצורה תוספה או ליישם אקטואלי.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בתסמיני הרפס.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות, שיכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת הקשורים להרפס.ניתן ליישם שמן קוקוס באופן אקטואלי או לנקוט דרך הפה.

8 תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הרפס הנרתיק ולהפחית את הסיכון להתפרצויות נוספות.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים האלה כדי לוודא שהם מתאימים לצרכים האישיים שלך.

התרופות של סבתא להרפס הנרתיק

הרפס הנרתיק הוא זיהום נפוץ המועבר במגע מיני הנגרם על ידי נגיף הרפס סימפלקס (HSV).זה מאופיין בפצעים כואבים באזור איברי המין, שיכולים להיות מאוד לא נוחים ומביכים.זה יכול להיות קשה לטיפול, אך ישנם טיפולים שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים ולהאיץ את תהליך ההחלמה.הסעדים של סבתא להרפס הנרתיק יכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים למצב.להלן שמונה מהטיפולים הפופולריים ביותר.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לדלל בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית.חשוב להיות מודעים לכך ששמן עץ התה יכול להיות חזק מאוד, ולכן תמיד צריך להיות מדולל לפני השימוש.

2.Lemon Balm

Lemon Balm הוא תרופה פופולרית נוספת לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות אנטי -ויראליות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הנגיף.ניתן לקחת אותו בצורה של תה, או שניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.חשוב להיות מודע לכך ש- Lemon Balm יכול להיות חזק למדי, ולכן יש להשתמש בו בזהירות.

3.שום

שום הוא תרופה טבעית לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות נגד פטריות ואנטי -ויראליות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הנגיף.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה של תוסף או להחיל ישירות על האזור המושפע.חשוב להיות מודעים לכך ששום יכול להיות חזק למדי, ולכן יש להשתמש בו בזהירות.

4.אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לדלל בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית.חשוב להיות מודעים לכך שאלוורה יכולה להיות חזקה מאוד, ולכן תמיד צריך להיות מדולל לפני השימוש.

5.דבש

דבש הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לדלל בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית.חשוב להיות מודע לכך שדבש יכול להיות חזק מאוד, ולכן תמיד צריך להיות מדולל לפני השימוש.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות נגד פטריות ואנטי -ויראליות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הנגיף.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לדלל בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית.חשוב להיות מודע לכך שחומץ סיידר תפוחים יכול להיות חזק מאוד, ולכן תמיד צריך להיות מדולל לפני השימוש.

7.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות נגד פטריות ואנטי -ויראליות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הנגיף.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לדלל בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית.חשוב להיות מודע לכך שזלוכת המכשפה יכולה להיות חזקה מאוד, ולכן תמיד יש לדלל אותה לפני השימוש.

8.כורכום

כורכום הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בהרפס הנרתיק.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי הרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לדלל בשמן נשא כמו קוקוס או שמן זית.חשוב להיות מודע לכך שהכורכום יכול להיות חזק מאוד, ולכן תמיד צריך להיות מדולל לפני השימוש.

מסקנה

הסעדים של סבתא להרפס הנרתיק יכולים להיות דרך נהדרת להפחית את הכאב והאי הנוחות הקשורים למצב.הם יכולים גם לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.חשוב לזכור להשתמש בהם בזהירות, מכיוון שהם יכולים להיות די חזקים.כדאי גם לדבר עם רופא לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

ש: מה התרופה הטובה ביותר להרפס הנרתיק?

ת: התרופה הטובה ביותר להרפס הנרתיק תהיה תלויה באדם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן