דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא רפואית ופופולרית לבטן ובחילה
daadaddaddaa dadc daddaad dadaddddaa ddaddaddcdaddaa dcdddf d

8 תרופות של סבתא רפואית ופופולרית לבטן ובחילה

תרופות ביתיות לכאבי בטן ובחילה

כאבי בטן ובחילה נפוצים מדי, ואלה הסובלים מהם מכירים את התסכול והכאב המלווים אותם.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות לכאבי בטן ובחילה שהועברו מסבתותינו.תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מכאבי בטן ובחילה, ורבים מהם עדיין יעילים באותה מידה כיום.

מתה ג’ינג’ר לשמן מנטה, שמונה התרופות הפופולריות והסבתות הרפואיות הללו לכאבי בטן ובחילה יכולים לספק לך את הנוחות וההקלה הדרושה לך.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית לכאבי בטן ובחילה.לג’ינג’ר היסטוריה ארוכה של שימוש לטיפול בבעיות הקשורות לקיבה, ותכונותיו האנטי דלקתיות הופכות אותה לתרופה יעילה לכאבי בטן ובחילה.להכנת תה ג’ינג’ר, אתה יכול ג’ינג’ר טרי תלול במים חמים או להשתמש בשקית תה ג’ינג’ר.שתו את התה כאשר חם ולגמים אותו לאט כדי לעזור להפחית את תחושת הבחילה.

2.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ובחילה.על פי ההערכה, היא עוזרת להרפות את שרירי הקיבה ולהפחית את הבחילה.כדי להשתמש בשמן מנטה מנטה, הוסף כמה טיפות לכוס מים חמים ושתה אותם לאט.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן מנטה על דחיסה חמה ולהחיל אותו על הבטן לקבלת הקלה.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ובחילה.קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי בטן ובחילה.להכנת תה קמומיל, תלולות שתי כפיות של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה כשהוא חם ולגום אותו לאט.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ובחילה.תכונותיו האנטי דלקתיות הופכות אותו לתרופה יעילה לכאבי בטן ובחילה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושתה אותו לאט.אתה יכול גם להוסיף דבש לתערובת לקבלת הקלה נוספת.

5.זרעי שומר

זרעי שומר שימשו במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן ובחילה.הם ידועים בתכונותיהם האנטי-עקסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את כאבי הבטן ובחילה.כדי להשתמש בזרעי שומר, תלול כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה כשהוא חם ולגום אותו לאט.

6.קינמון

קינמון הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לכאבי בטן ובחילה.התכונות האנטי דלקתיות והאנטי-עקסמודיות שלה הופכות אותו לתרופה יעילה לכאבי בטן ובחילה.כדי להשתמש בקינמון, תלול כפית קינמון אחת בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו את התה כשהוא חם ולגום אותו לאט.

7.לימון

לימון הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ובחילה.תכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמות הופכות אותו לתרופה יעילה לכאבי בטן ובחילה.כדי להשתמש בלימון, מערבבים מיץ של לימון אחד בכוס מים חמים ושותים אותו לאט.אתה יכול גם להוסיף דבש לתערובת לקבלת הקלה נוספת.

8.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ובחילה.תכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמות הופכות אותו לתרופה יעילה לכאבי בטן ובחילה.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים ושותה אותה לאט.אתה יכול גם להוסיף דבש לתערובת לקבלת הקלה נוספת.

טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הביתי הללו לכאבי בטן ובחילה, הקפידו לשתות הרבה מים לאורך היום.להישאר לחות הוא המפתח לסייע בהקלת כאבי בטן ובחילה.

שמונת הסעדים הפופולריים והסבתא הרפואית הללו לכאבי בטן ובחילה יכולים לספק לך את הנוחות וההקלה הדרושה לך.מתה ג’ינג’ר לשמן מנטה, תרופות ביתיות אלה שימשו במשך מאות שניםלטפל בכאבי בטן ובחילה.בעזרת התרופה הנכונה תוכלו למצוא את ההקלה הדרושה לכם.

תה צמחים לבטן ובחילה

תה צמחי מרפא הם אחד התרופות הפופולריות והעתיקות ביותר לבטן ובחילה.ישנם סוגים רבים ושונים של תה צמחים ששימשו כדי להקל על תסמיני הבטן והבחילה.חלק מתה הצמחים הנפוצים ביותר כוללים ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל ושומר.תה ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת בחילות ולהרגיע בטן מוטרדת.תה מנטה משפיע על קירור על הגוף ומסייע בהפחתת בחילות ונפיחות.יד ידוע כי תה קמומיל הוא בעל תכונות מרגיעות ויכול לעזור להפחית לחץ וחרדה, שיכולים לעזור להקל על בחילות.תה שומר ידוע בתכונותיו האנטי -פסמודיות ויכול לעזור להקל על התכווצויות ונפיחות.

כיצד להשתמש בתה צמחים לבטן ובחילה

בעת שימוש בתה צמחים לבטן ובחילה, חשוב להשתמש בסוג התה הנכון למצב.לדוגמה, אם אתה חווה בחילה, עדיף להשתמש בתה שיש לו תכונות אנטי-בחילה כמו ג’ינג’ר או מנטה.אם אתם חווים קיבה או התכווצויות נסערות, עדיף להשתמש בתה עם תכונות אנטי -פסמודיות כמו שומר.

חשוב גם להשתמש בכמות התה הנכונה כדי להשיג את התוצאות הרצויות.באופן כללי, מומלץ לתלול כפית של תה צמחים בכוס מים רותחים למשך כעשר דקות.ברגע שהתה ספוג, ניתן לצרוך אותו חם או קר.לקבלת טעם נוסף, תוכלו להוסיף מעט דבש או לימון.

אקופרסורה לבטן ובחילה

אקופרסורה היא תרופה פופולרית נוספת לבטן ובחילה.אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה הכרוכה ביישום לחץ על נקודות מסוימות על הגוף.על פי ההערכה, סוג זה של עיסוי מסייע בהקלה על הכאב ולשפר את זרימת האנרגיה של הגוף.

נקודות האקופרסורה המשמשות לרוב לסייע בהקלת הבטן והבחילה ממוקמות בגב, בבטן ובפרקי כף היד.כדי להשתמש באקופרסורה, אתה יכול פשוט ללחוץ על הנקודות עם האצבעות שלך במשך 10-15 שניות.חשוב להיות עדין ולא ללחוץ חזק מדי, מכיוון שזה יכול לגרום לאי נוחות.

כיצד להשתמש באקופרסורה לבטן ובחילה

בעת שימוש באקופרסורה לבטן ובחילה, חשוב לשים לב למיקום של נקודות האקופרסורה.לדוגמה, יש ללחוץ על הנקודות הממוקמות בגב בין שכיפי הכתפיים.יש ללחוץ על הנקודות הממוקמות על הבטן ממש מתחת לכלוב הצלעות.יש ללחוץ על הנקודות הממוקמות על מפרקי כף היד ממש מתחת לבסיס האגודל.

חשוב גם לזכור להיות עדין כאשר לוחצים על הנקודות.אם אתה לוחץ חזק מדי, זה יכול לגרום לאי נוחות.אם אתה מרגיש אי נוחות, עדיף לעצור ולקחת הפסקה.

שאלות נפוצות

ש: מהם תה הצמחים הנפוץ ביותר המשמש לבטן ובחילה?

ת: תה הצמחים הנפוץ ביותר המשמש לבטן ובחילה הם ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל ושומר.

ש: כמה זמן עלי ללחוץ על נקודות האקופרסורה עבור?

ת: מומלץ ללחוץ על נקודות האקופרסורה למשך 10-15 שניות.הקפד להיות עדין ולא ללחוץ חזק מדי, מכיוון שזה יכול לגרום לאי נוחות.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה מאות שנים כדי להקל על תסמיני הבטן והבחילה.תה צמחי מרפא ואקופרסורה הם שני התרופות הפופולריות והיעילות ביותר לבטן ובחילה.תה צמחי מרפא יכול לעזור להפחית בחילות ולהרגיע בטן מוטרדת בזמן שאקופרסורה יכולה לעזור להקל על הכאב ולשפר את זרימת האנרגיה של הגוף.ניתן להשתמש בשני התרופות הללו כדי להקל על תסמיני הקיבה והבחילה ויש להשתמש בהם בזהירות ובמתינות.עם שימוש עקבי, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים ולספק הקלה.

Wikipedia.org מגדיר רפואה מסורתית כ”סכום הכולל של הידע, סקיLLS ומנהגים המבוססים על התיאוריות, האמונות והחוויות ילידי תרבויות שונות, בין אם ניתן להסביר ובין אם לא, המשמשות לשמירה על בריאות כמו גם במניעה, אבחון, שיפור או טיפול במחלות גופניות ונפשיות. “ככאלה ככאלה ככאלה., הסעדים המוזכרים במאמר זה, כמו תה צמחים ואקוספרס

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן