דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא רפואית באיכות גבוהה לכוויות קרות
daadaddaddaa dadc daddaad dadaddddaa ddddbddaa ddddd dcdbd

8 תרופות של סבתא רפואית באיכות גבוהה לכוויות קרות

כוויות קרות מתרחשות כאשר העור נחשף לטמפרטורות קרות יותר מדי זמן.הם יכולים להיות כואבים ויכולים לגרום לעור להיות יבש וסדוק.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות ולעזור לעור לרפא.להלן 8 מהסעדים הטובים ביותר של סבתא הרפואית לכוויות קרות.

קומפרס שיבולת שועל

דחיסת שיבולת שועל יכולה לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוי.כדי להכין את הדחיסה, שלב ¼ כוס שיבולת שועל עם 2 כוסות מים חמים.מערבבים עד להמסה לחלוטין שיבולת השועל.משרים מטלית נקייה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על התרופה הזו עד שלוש פעמים ביום.

SOAK SOAK

לחומץ יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכוויה קרה.כדי לגרום לחומץ להשרות, מערבבים 1 כוס חומץ לבן עם 4 כוסות מים חמים.משרים מטלית נקייה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור על התרופה עד שלוש פעמים ביום.

טיפ ייחודי ומועיל:

הוספת כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר לספיגת החומץ יכולה לעזור להפחית את האדמומיות ולקדם ריפוי.

אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות נדיבה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על התרופה הזו עד שלוש פעמים ביום.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולהזין את העור.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות נדיבה של שמן קוקוס על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על התרופה הזו עד שלוש פעמים ביום.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בתרופה זו, החל שכבה דקה של דבש על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על התרופה הזו עד שלוש פעמים ביום.

חזרת

חזרת היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית כאב ודלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית חזרת עם כמה טיפות שמן זית.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10 דקות.יש לשטוף במים קרירים ולחזור על התרופה עד שלוש פעמים ביום.

מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ואי נוחות.כדי להשתמש בתרופה זו, החל שכבה דקה של לוז מכשפה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על התרופה הזו עד שלוש פעמים ביום.

שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולהזין את העור.כדי להשתמש בתרופה זו, החל כמות נדיבה של שמן זית על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו במים קרירים.חזור על תרופה זו עד שלוש פעמים ביום.

חלק 2: תרופות טבעיות לכוויות קרה

כוויות קרות כואבות ולא נוחות וניתן למנוע אותה ולטפל בה בעזרת כמה תרופות טבעיות.במאמר זה נדון ב -8 תרופות של סבתא רפואית באיכות גבוהה בכוויות קרות בהן תוכלו להשתמש בכדי להקל על הכאב של כוויה קרה.

1.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בכוויות קרות.זה עוזר להרגיע את הכאב ולהפחית נפיחות ודלקת.מרחו שכבה דקה של דבש ישירות על האזור הפגוע וכיסו אותה בתחבושת.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי.זה עוזר להרגיע את הכאב ולהפחית נפיחות ודלקת הנגרמת כתוצאה מכוויות קרות.מרחו שכבה דקה של אלוורה ישירות על האזור הפגוע וכיסו אותה בתחבושת.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ומסייע בטיפול בכוויות קרות.זה עוזר להפחית נפיחות ודלקת.מערבב 1 חלק תפוח סיידר VIנגר עם 4 חלקים מים ומרחי אותם ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ועוזר להרגיע את הכאב של כוויה קרה.מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס ישירות על האזור הפגוע ומכסים אותה בתחבושת.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי ומסייע בהפחתת הנפיחות והדלקת.מערבבים 1 חלק שמן לבנדר עם 4 חלקים מים ומרחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ומסייע בהפחתת הנפיחות והדלקת.מערבבים שמן עץ תה חלק 1 עם 4 חלקים מים ומורחים אותם ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי ומסייע בהפחתת הנפיחות והדלקת.מערבבים 1 חלק מכשפה לוז עם 4 חלקים מים ומרחים אותם ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ומסייע בהפחתת הנפיחות והדלקת.הכינו משחה של כפית אבקת כורכום ו -1 כף מים ומורחים אותה ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.חזור על תהליך זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

כוויות קרות יכולות להיות כואבות ולא נוחות, אך ניתן למנוע אותן ולטפל בהן בעזרת תרופות טבעיות.במאמר זה דנו ב -8 תרופות של סבתא רפואית באיכות גבוהה בכוויות קרות בהן תוכלו להשתמש בכדי להקל על הכאב של כוויה קרה.למידע נוסף על תרופות טבעיות לכוויות קרות, בדוק את המאמר הזה של Wikipedia .

שאלות נפוצות

ש: מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר לכוויות קרות?

א: התרופות הטבעיות הטובות ביותר לכוויות קרה כוללות דבש, אלוורה, חומץ תפוחים, שמן קוקוס, שמן לבנדר, שמן עץ התה, לוז מכשפה וכורכום.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן