דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון ובטוח לכפות הרגליים
daadaddaddaa dadc daddaad dadc ddadda daddadddf ddddd dcdb

8 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון ובטוח לכפות הרגליים

הליכה יכולה להיות ברכה יומית עבור רבים.אבל עבור אלה הסובלים מכאבי רגליים, הליכה יכולה להיות מאבק.החל מקליות ובנימות ועד ציפורני ציפורניים חודרניות וכף רגלו של ספורטאי, כאבי רגליים יכולים להוות מטרד ואפילו מתישה עבור חלקם.למרבה המזל, יש שפע של ידע מהעבר שיכול לעזור לספק תרופות טבעיות בטוחות ויעילות.להלן שמונה סעדים של סבתא שהועברו לאורך הדורות ויכולים לעזור להקל על כאבי רגליים.

טיפול חם וקור

אחד התרופות הקלות והיעילות ביותר לכאבי רגליים הוא טיפול חם וקור.כדי להתחיל, מלאו קערה או אגן במים חמים והוסיפו כמה מלחי אפסום, שיכולים לעזור להפחית דלקת.משרים את כפות הרגליים במים למשך 10 דקות ואז עברו לקערת מי קרח למשך מספר דקות.החום יעזור להרפות את השרירים ואילו הקור יפחית את הדלקת.

שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים גם להפחתת כאבי רגליים.שמן לבנדר, שמן מנטה ושמן אקליפטוס יעילים במיוחד להקלת כאבי רגליים.לשימוש, מערבבים כמה טיפות משמן אתרי שנבחר עם שמן נשא, כמו שמן שקדים או שמן זית, ומעסה את כפות הרגליים בתערובת.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מכאב.

טיפ מועיל

בעת שימוש בשמנים אתרים, חשוב לדלל אותם עם שמן נשא כמו שמן שקדים או שמן זית, שכן השימוש בהם לא מדולל עלול לגרום לגירוי בעור.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה למחלות רבות.כדי להרגיע כאבים ברגליים, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים באגן וספגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.החומצה האצטית בחומץ מסייעת בהפחתת דלקת וכאב.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נוספת לכאבי רגליים.לשימוש, חלצו את הג’ל מעלה אלוורה ושפשפו אותו על הרגליים.התכונות האנטי דלקתיות והקירור של אלוורה יכולות לעזור להפחית את כאבי הרגליים.

כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את כאבי הרגליים.לשימוש, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כף דבש ומספיק חלב חם בכדי להכין משחה.מרחו את העיסה הזו על הרגליים והשאירו אותה במשך 15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאבים.לשימוש, מערבבים 1 כפית אבקת פלפל קאיין עם כף שמן זית ומעסה אותה על כפות הרגליים.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת לכאבי רגליים.לשימוש, ריסקו כמה שיני שום ומורחים את המשחה על הרגליים.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.התכונות האנטי דלקתיות של שום יכולות לעזור להפחית את כאבי הרגליים.

מלחי אפסום

מלחי אפסום ידועים ביכולתם להפחית דלקת וכאב.לשימוש, ערבבו כמה כפות של מלחי אפסום באגן מים חמים והשרגו את כפות הרגליים למשך 10 דקות.המגנזיום במלחים יסייע להרפות את השרירים ולהפחית את הכאב.

שמונה הסעדים של סבתא אלה מבוססים כולם על ניסיון והם בטוחים לכפות הרגליים עם שימוש נכון.למרות שסעדים אלה יכולים לעזור להקל על כאבי רגליים, חשוב לזכור שאם הכאב מתמיד או מחמיר, עדיף להתייעץ עם רופא.

הסעדים של סבתא לכאבי רגליים

הסבתות מבססות סעדים למחלות במשך מאות שנים, וכאבי רגליים אינם יוצאים מהכלל.מסעדים טבעיים וסעדים ביתיים ועד עשבי תיבול ושמנים, ישנם טיפולים טבעיים ומנוסים ואמיתיים שסבתות נשמעות עליהן להקלה מכאבי רגליים.להלן שמונה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי רגליים שהועברו לאורך דורות:

1.Epsom Salt Soaks

Epsom Salt הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי רגליים.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כוס אחת או שתיים של מלח אפסום לאמבט כפות רגליים חמות והספוג את כפות הרגליים למשך 15 עד 20 דקות.הסולפטאומרים כי S מלח אפסום מסייע בהוצאת רעלים, דלקת וכאב מהרגליים.

2.Apple Cider Foot Foot Soaks

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי רגליים.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כוס אחת של חומץ תפוחים לאמבט כפות רגליים חמות והספגו את כפות הרגליים למשך 15 עד 20 דקות.החומצה האצטית בחומץ סיידר תפוחים אומרים שהיא מסייעת להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.

3.קומפרס ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי חזק, וניתן להשתמש בו כדי להקל על כאבי רגליים.להכנת דחיסת ג’ינג’ר, תלולה כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומשרים מגבת בנוזל.החל את המגבת על האזור המושפע למשך 15 עד 20 דקות.

4.עיסוי קרח

טיפול בקרח הוא תרופה פופולרית לכאבי רגליים.לשימוש, מלאו תיק בקרח ועסה את האזור המושפע למשך 10 עד 15 דקות.זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.

5.קומפרס כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק וניתן להשתמש בו להפחתת נפיחות וכאב.לייצור דחיסת כורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף שמן זית לייצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע ומכסה בבד לח.השאירו את הדחיסה למשך 15 עד 20 דקות.

6.מלח אפסום ושמן חרדל דחוס

מלח אפסום ושמן חרדל הם תרופה ביתית פופולרית לכאבי רגליים.להכנת דחיסה, מערבבים כף אחת של מלח אפסום עם כף שמן חרדל.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ומכסים בבד לח.השאירו את הדחיסה למשך 15 עד 20 דקות.

7.קאיין פלפל ושמן זית קומפרס

פלפל קאיין ושמן זית הם תרופה ביתית פופולרית לכאבי רגליים.להכנת דחיסה, מערבבים כף אחת של פלפל קאיין עם כף שמן זית אחת.מרחו את התערובת על האזור הפגוע ומכסים בבד לח.השאירו את הדחיסה למשך 15 עד 20 דקות.

8.קומפרס שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא אנטי דלקתי חזק וניתן להשתמש בו להפחתת נפיחות וכאב.לייצור דחיסה, תלולה כפית אחת של שורש שן הארי המיובש במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומשרים מגבת בנוזל.החל את המגבת על האזור המושפע למשך 15 עד 20 דקות.

סיכום

הסעדים של סבתא לכאבי רגליים מושרשים במאות שנים של נוהלי ריפוי מסורתיים.החל מהספגי מלח אפסום ועד קומפרס ג’ינג’ר, טיפולים טבעיים אלה יכולים לעזור להקל על כאבי רגליים ולהפחית את הדלקת.בשימוש נכון, הסעדים של סבתא אלה יכולים להיות דרך בטוחה ויעילה להקל על כאבי רגליים.

שאלות נפוצות

ש: כמה זמן עלי להשאיר דחיסה בכף הרגל שלי?

א: יש להשאיר קומפרסים למשך 15 עד 20 דקות.

ש: באיזו תדירות עלי להחיל קומפרס?

א: אתה יכול להחיל קומפרס מספר פעמים ביום, לעתים קרובות ככל שצריך.

סבתות העבירו תרופות טבעיות לכאבי רגליים במשך דורות.החל מהספגי מלח אפסום ועד דחיסת שורש שן הארי, תרופות אלה מושרשות בפרקטיקות ריפוי מסורתיות ונאמרות כי הם בטוחים ויעילים כאשר משתמשים בהם כראוי.למידע נוסף על התרופות של סבתא לכאבי רגליים, בדוק את עמוד הוויקיפדיה הזה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן