דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא מסורתית וטיפול יעיל בשפעת
daadaddaddaa dadc daddaad dedaddadaaddaa ddddaddc ddaddc ddada

8 תרופות של סבתא מסורתית וטיפול יעיל בשפעת

הסעדים של סבתא לשפעת

עונת שפעת כאן, ויכול להיות קשה להישאר בריאים ובאופן טוב במהלך תקופה זו.אבל אל תתייאש, יש כמה תרופות מנוסות ואמיתיות שהועברו מסבתותינו כדי לעזור לך לעבור.החל בתה צמחים ועד מרקים חמים, יש המון תרופות טבעיות שיכולות לעזור לך להרגיש טוב יותר ולהילחם מהשפעת.להלן שמונה תרופות של סבתא מסורתית וטיפולים יעילים לשפעת שתוכלו להשתמש בהם כדי לעזור לכם להישאר בריאים העונה.

1.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להישאר לחות ולהכניס כמה ויטמינים נוספים למערכת שלך.כמה עשבי תיבול שיכולים לעזור בשפעת הם ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל, רוזמרין ואלדרברי.לכל עשבי התיבול הללו יש תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בשפעת.הקפידו להטיל את התה שלכם לפחות 5 דקות כדי להפיק את המרב מהעשבי התיבול.

2.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי -ויראלית שיכולה לעזור להילחם בשפעת.אכילת כמה שיני שום ביום יכולה לעזור לך להילחם בשפעת ולהחזיר את גופך באיזון.אתה יכול גם להכין תה מהשום על ידי הרתחת כמה ציפורן במים ושתייתו, או להוסיף אותו למרק האהוב עליך.

טיפ:

הוספת דבש לתה השום יכולה לעזור להפוך אותו ליותר טעים ויכול לעזור גם להרגיע את כאב הגרון.

3.מרק חם

מרק חם יכול להיות דרך נהדרת לעזור לגופך להילחם בשפעת.מרקים המיוצרים עם עוף וירקות מועילים במיוחד, מכיוון שהם מספקים לגוף חומרים מזינים נחוצים ויכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש יתרונות רבים לבריאותך, וזה יכול לעזור להילחם גם בשפעת.אתה יכול לערבב כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולשתות אותו כמה פעמים ביום כדי לעזור להילחם בשפעת.

5.דבש

דבש הוא תרופה טבעית נהדרת לשפעת.זה יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ובעל תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בנגיף.אתה יכול לערבב דבש עם תה, או פשוט לאכול אותו לבד.

6.לימון

לימון הוא מקור נהדר לוויטמין C, שחשוב להילחם בשפעת.אתה יכול להוסיף לימון לתה או למים שלך, או שאתה יכול לערבב אותו עם דבש ולשתות אותו לאורך כל היום.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לשפעת שכן היא יכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון וזה יכול גם לעזור להפחית בחילות והקאות.אתה יכול להכין תה מהג’ינג’ר על ידי תיל כמה פרוסות מהשורש במים חמים, או שתוכל להוסיף אותו למתכון המועדף עליך.

8.סירופ אלדרברי

סירופ אלדרברי הוא תרופה טבעית נהדרת לשפעת, מכיוון שיש לו תכונות אנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בנגיף.אתה יכול לקנות סירופ אלדרברי בחנות המזון הבריאות המקומי שלך, או שתוכל להכין משלך בבית.

שמונה הסעדים של סבתא המסורתית והטיפולים היעילים לשפעת יכולים לעזור לכם להישאר בריאים העונה.תרופות טבעיות יכולות להיות יעילות בסיוע להילחם בנגיף ולהחזיר את גופך באיזון.הקפידו להשיג הרבה מנוחה, לשתות המון נוזלים ולשמור על מערכת החיסון שלכם חזקה בעונת שפעת.

6.תרופות צמחיות

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות ומחלות.ניתן להשתמש בכמה עשבי תיבול לטיפול בשפעת, כמו Echinacea, Goldenseal ו- Elderberry.על פי ההערכה, Echinacea מגביר את מערכת החיסון, מפחית דלקת ומפחית את חומרת הסימפטומים.גולדנסיל נחשב כמסייע במאבק בחיידקים ובנגיפים, כמו גם להפחית דלקת וייצור רירי.סמברי נחשב כמפחית את משך הזמן ואת חומרת תסמיני הקור והשפעת.

Echinacea

Echinacea הוא עשב שמקורו בצמח Coneflower הסגול ומאמין שהוא יעיל בטיפול בשפעת.זה נחשב להגביר את מערכת החיסון, להפחית דלקת ולהפחית את חומרת הסימפטומים.זה זמין בצורות רבות, כמו כמוסות, תה וטינקטיםאורס.

Goldenseal

Goldenseal הוא עשב שמקורו בצמח Goldenseal ומאמינים כי הוא יעיל בטיפול בשפעת.נחשב לסייע במאבק בחיידקים ובנגיפים, כמו גם להפחית דלקת וייצור רירי.זה זמין בצורות רבות, כמו כמוסות, תה ותמיכות.

7.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא השימוש בשמנים אתרים לטיפול במגוון מחלות ומחלות.ניתן להשתמש בשמנים אתרים לטיפול בשפעת, כמו אקליפטוס, עץ תה ומנטה.על פי ההערכה, אקליפטוס מפחית דלקת, מפחית את העומס ועוזר לגוף להילחם בנגיפים.עץ התה נחשב לסייע לגוף להילחם בזיהום, להפחית את הדלקת ולעזור לנקות ריר.מנטה נחשבת להפחית את העומס, להפחית דלקת ולעזור לגוף להילחם בזיהום.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא שמן אתרי שמקורו בעלים של עץ האקליפטוס ומאמינים כי הוא יעיל בטיפול בשפעת.נחשב להפחית דלקת, להפחית את העומס ולעזור לגוף להילחם בנגיפים.זה זמין בצורות רבות, כגון מפזרים, משאפים ותינו.

עץ התה

עץ התה הוא שמן אתרי שמקורו בעלים של עץ התה ומאמינים כי הוא יעיל בטיפול בשפעת.נחשב לסייע לגוף להילחם בזיהום, להפחית דלקת ולעזור לנקות ריר.זה זמין בצורות רבות, כגון מפזרים, משאפים ותינו.

מסקנה

הסעדים של סבתא לשפעת קיימים כבר מאות שנים ויכולים להיות יעילים מאוד בטיפול בתסמיני השפעת.משתיית נוזלים חמים וקבלת מנוחה רבה עד לקיחת תרופות צמחי מרפא ושימוש בארומתרפיה, ישנם תרופות רבות ושונות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על תסמיני השפעת.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לרפא את השפעת, אך הם יכולים לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים ולהפוך את המחלה נסבלת יותר.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות של סבתא מסורתית לשפעת?

חלק מהתרופות של סבתא מסורתית לשפעת כוללות שתיית נוזלים חמים, קבלת מנוחה רבה, נטילת תרופות צמחי מרפא כמו Echinacea ו- Goldenseal, ושימוש בארומתרפיה עם שמנים אתרים כמו אקליפטוס ועץ תה.

האם הסעדים של סבתא יעילים לטיפול בשפעת?

הסעדים של סבתא יכולים להיות יעילים לטיפול בשפעת, אם כי הם עלולים לא לרפא את המחלה.הם יכולים לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים ולהפוך את המחלה נסבלת יותר.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי אם התסמינים נמשכים או מחמירים.

סיכום

הסעדים של סבתא לשפעת קיימים כבר מאות שנים ויכולים להיות יעילים מאוד בטיפול בתסמיני השפעת.משתיית נוזלים חמים וקבלת מנוחה רבה עד לקיחת תרופות צמחי מרפא ושימוש בארומתרפיה, ישנם תרופות רבות ושונות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על תסמיני השפעת.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לרפא את השפעת, אך הם יכולים לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים ולהפוך את המחלה נסבלת יותר.בנוסף, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן