דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא מזינה מהמטבח לקרסול נפוח
daadaddaddaa dadc daddaad dedddad deddeddd dcdadadaddc dadad

8 תרופות של סבתא מזינה מהמטבח לקרסול נפוח

8 הסעדים של סבתא מהמטבח לקרסול נפוח

נפיחות בקרסול יכולה להיגרם על ידי מספר תנאים ויכולה להיות די לא נוחה.הסעדים של סבתא מהמטבח הם דרך בטוחה וטבעית להפחית נפיחות ואי נוחות.להלן 8 מהתרופות הללו ששימשו במשך דורות להפחתת נפיחות ואי נוחות.

1.חבילת קרח

החלת חבילת קרח על האזור הפגוע יכולה להפחית נפיחות ואי נוחות.להכנת חבילת קרח, פשוט מלאו שקית ניילון עם קוביות קרח ועטפו אותו במגבת דקה.מניחים את חבילת הקרח על האזור הפגוע למשך 15-20 דקות, ואז הסר למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

2.מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ודלקת.לשימוש, הוסף כוס אחת של מלח אפסום לאגן מים חמים וספוג את האזור המושפע למשך 15-20 דקות.עשה זאת פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ:

הקפידו להשתמש במים חמים, לא חמים, כדי למנוע גירוי ואי נוחות נוספים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.לשימוש, מערבבים חלק אחד חומץ תפוחים עם שני חלקים מים חמים.משרים מטלית בתערובת ועוטפים אותו סביב האזור המושפע למשך 15-20 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים או שלוש ביום.

4.דחיסה

דחיסה היא דרך פשוטה ויעילה להפחתת נפיחות ואי נוחות.לשימוש, עטפו את האזור המושפע בתחבושת אלסטית.וודא שהתחבושת אינה צמודה מדי, מכיוון שזה יכול לגרום לאי נוחות נוספת.ללבוש את התחבושת למשך 15-20 דקות ואז הסר למשך 15 דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

5.מלפפון

מלפפון הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.לשימוש, פורסים מלפפון והניחו את הפרוסות על האזור הפגוע למשך 15-20 דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

6.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.לשימוש, תלול כפית אחת של תה קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום.

7.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושותה אותה פעמיים ביום.

8.שמן זית

שמן זית הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.לשימוש, עיסו את האזור הפגוע בשמן זית חם למשך 15-20 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים או שלוש ביום.

הסעדים של סבתא מהמטבח הם דרך בטוחה וטבעית להפחית נפיחות ואי נוחות.נסה את אחד התרופות האלה היום כדי לקבל הקלה מהקרסול הנפוח שלך!

הסעדים של סבתא לקרסוליים נפוחים

הסעדים של סבתא לקרסוליים נפוחים הם דרך נהדרת לטפל בבעיה ללא צורך בתרופות.נפיחות של הקרסוליים יכולה להיגרם על ידי מגוון מצבים, כמו זרימה לקויה, פציעה או אפילו תרופות מסוימות.הסעדים של סבתא לקרסוליים נפוחים יכולים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות תוך מתן יתרונות אחרים, כולל שיפור זרימת הדם והפחתת הדלקת.תרופות אלה כוללות שימוש בעשבי תיבול טבעיים ומזונות, כמו גם תרופות ביתיות אחרות.

1.חבילות קרח

חבילות קרח הן תרופה פשוטה וזולה שיכולה לעזור להפחית דלקת ונפיחות באזור הקרסול.להכנת חבילת קרח, פשוט מלאו שקית ניילון עם קוביות קרח או קרח כתוש, עטפו אותו בבד או במגבת, ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות, תוך טיפול כדי להימנע ממגע ישיר עם העור.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.Epsom Salt Soak

ספיגה במלח אפסום היא דרך יעילה להפחתת נפיחות ודלקת באזור הקרסול.כדי להכין מלח אפסום להשרות, הוסף 2-3 כפות מלח אפסום לאמבט של מים חמים וספג את כפות הרגליים למשך 15-20 דקות.המלחי אפסום ימשכו עודף נוזלים מהקרסול הנפוח, ויעזרו להפחית דלקת ונפיחות.

3.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון עם תכונות מועילות רבות.ניתן להשתמש בו כדי להפחית נפיחות ודלקת באזור הקרסול על ידי הכנת משחה של אבקת כורכום ומים ומריחתו על האזור הנגוע.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השאירו את העיסה למשך 30 דקות לפני שטיפתו.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה נוספת להפחתת נפיחות ודלקת באזור הקרסול.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורה של תה או להוסיף למזון.לחלופין, ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כעסק העשוי מג’ינג’ר ומים מרוסקים.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות באזור הקרסול.לשימוש, מערבבים שתי כפות חומץ סיידר תפוחים עם כוס מים חמים והספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שמן זית

שמן זית הוא תרופה ביתית נוספת שניתן להשתמש בה להפחתת נפיחות ודלקת באזור הקרסול.לשימוש, פשוט לעסות את האזור הפגוע בשמן זית חם למשך 10-15 דקות.עשה זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה להפחתת נפיחות ודלקת באזור הקרסול.לשימוש, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים והספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.Comfrey

קומפרי הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל נפיחות ודלקת באזור הקרסול.לשימוש, הכינו משחה של עלי קומפרי ומים והפעלו על האזור הפגוע.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השאירו את העיסה למשך 30 דקות לפני שטיפתו.

סיכום

הסעדים של סבתא לקרסוליים נפוחים הם דרך נהדרת לטפל בבעיה ללא צורך בתרופות.תרופות אלה כוללות שימוש בעשבי תיבול טבעיים ומזונות, כמו גם תרופות ביתיות אחרות כמו חבילות קרח, ספרי מלח אפסום, כורכום, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, שמן זית, פלפל קאיין וקומפרי.אמנם תרופות אלה יכולות לעזור להפחית כאב ונפיחות, אך חשוב לפנות לטיפול רפואי אם הנפיחות נמשכת או מחמירה.

שאלות נפוצות

ש: מהם כמה תרופות ביתיות לקרסוליים נפוחים?

א: תרופות ביתיות לקרסוליים נפוחים כוללים שימוש בחבילות קרח, ספירי מלח אפסום, כורכום, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, שמן זית, פלפל קאיין וקומפרי.

ש: כמה זמן עלי להשתמש בתרופות הביתיות לקרסוליים נפוחים?

א: התרופות הביתיות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן