דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא מהמטבח ולטיפול מהיר ב- COCCYX
daadaddaddaa dadc daddaad deddeddd ddcdddaddc deddda d coccyx

8 תרופות של סבתא מהמטבח ולטיפול מהיר ב- COCCYX

8 הסעדים של סבתא מהמטבח לטיפול מהיר ב- COCCYX

ככל שאנו מתבגרים, גופנו מתחיל להרגיש את המתח של חיי היומיום.אחד הנושאים הנפוצים ביותר הוא כאב ב- COCCYX, המכונה גם עצם הזנב.הכאב יכול לנוע בין קל לחמור ויכול להיות קשה לניהול.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות ששימשו במשך מאות שנים על ידי סבתותינו ועברו לאורך דורות כדי להקל על הכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.להלן שמונה מהתרופות הנפוצות ביותר שתוכלו למצוא במטבח שלכם.

1.קומפרס חם

קומפרס חם יכול לספק הקלה מהירה מהכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית או מגבת נקייה במים חמים ומרחי אותו ישירות על אזור Coccyx למשך 10 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מרגיעה.

2.חבילת קרח

ניתן להשתמש בחבילת קרח גם כדי להקל על הכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.כל שעליך לעשות הוא לעטוף כמה קוביות קרח במטלית או מגבת נקייה ולמרוח אותו ישירות על אזור Coccyx למשך 10 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולספק תחושה קירור ומקהילה.

3.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות באזור Coccyx.מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף אחת של מים חמים ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

4.אמבטיה מלח אפסום

אמבטיית מלח אפסום יכולה לעזור להרגיע את הכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.פשוט מוסיפים שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 20 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מרגיעה.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חומר אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותה פעמיים ביום.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מרגיעה.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חומר אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.מערבבים כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר עם כוס מים חמים ושותים אותה פעמיים ביום.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מרגיעה.

7.תה קמומיל

תה קמומיל הוא חומר אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.פשוט תלול כפית אחת של קמומיל מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותו פעמיים ביום.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מרגיעה.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאבי קוקקס.פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות לאזור הפגוע.זה יעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מרגיעה.

טיפ מהיר

חשוב לציין כי בעוד שתרופות ביתיות אלה יכולות לספק הקלה מכאבי קוקיקס, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך אם הכאב שלך נמשך.במקרים מסוימים ניתן להמליץ על טיפולים חמורים יותר כמו ניתוח.

מסקנה

כאבי קוקיקס יכולים להיות מצב מעצבן ולא נוח לחיות איתו.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות ששימשו במשך מאות שנים כדי להקל על הכאב ואי הנוחות.מקומרים חמים לשמן קוקוס, שמונה הסעדים של סבתא מהמטבח יכולים לספק הקלה מהירה ולעזור לך לחזור להרגיש במיטבך.

תרופות לטיפול מהיר ב- Coccyx

coccydynia, או כאבי עצם זנב, יכולים להיות מצב קשה לטיפול.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שניתן לעשות ממש במטבח כדי לספק הקלה.התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, והן יכולות להיות יעילות באותה מידה לטיפול בקוקצינה.להלן 8 תרופות של סבתא לטיפול מהיר ב- COCCYX:

1.חם ושותףקומפרס LD

יישום קומפרסים חמים וקרים על האזור יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.חום יכול לעזור להפחית את עוויתות השרירים, ואילו קור יכול לעזור להפחית נפיחות.חשוב להחליף בין השניים, שכן שימוש אחד לאורך זמן יכול לגרום לכאב נוסף.

2.מלח אפסום

מלח אפסום משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל קוקצינה.ההערכה היא כי המגנזיום סולפט במלח עוזר להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כוס מלח אפסום לאמבטיה חמה וספוג לפחות 20 דקות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.כורכום

ל

כורכום יש תכונות אנטי דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.ניתן לקחת אותו בצורת גלולה או להוסיף למזונות.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, קח 500 מ”ג כורכום שלוש פעמים ביום.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.ניתן לקחת אותו בצורת גלולה או להוסיף למזונות ומשקאות.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, קח 500 מ”ג ג’ינג’ר שלוש פעמים ביום.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי החומצה האצטית בחומץ מסייעת להפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים שתי כפות חומץ תפוחים עם כוס מים ושתות פעמיים ביום.ניתן לעשות זאת במשך מספר שבועות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס

משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל קוקצינה.ההערכה היא כי חומצת הלוארה בשמן מסייעת להפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, לעסות את האזור המושפע בשמן קוקוס מספר פעמים ביום.ניתן לעשות זאת במשך מספר שבועות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.ההערכה היא כי החומצה הריצינולית בשמן מסייעת להפחתת נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, עיסו את האזור המושפע בשמן קיק מספר פעמים ביום.ניתן לעשות זאת במשך מספר שבועות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה לסייע בהפחתת כאב ודלקת.חשוב להתחיל לאט ולהגדיל את העוצמה בהדרגה.שחייה, הליכה ומתיחות עדינות יכולים כולם לעזור להפחית את הכאב ולשפר את הניידות.חשוב לדבר עם רופא לפני שתתחיל תוכנית אימון כלשהי.

8 הסעדים של סבתא מהמטבח יכולים לספק הקלה מהירה מקוקצינה.חשוב לדבר עם רופא לפני שתתחיל תוכנית טיפול כלשהי.בנוסף, חלק מהתרופות הללו עשויות לקיים אינטראקציה עם תרופות, ולכן עדיף לבדוק עם רופא לפני השימוש בהם.

שאלות נפוצות

מה התרופה הטובה ביותר עבור COCCYDYNIA?

אין תרופה אחת הטובה ביותר עבור קוקצינה.חשוב לדבר עם רופא לפני שתתחיל תוכנית טיפול כלשהי.כמה תרופות שעשויות להועיל כוללות קומפרסים חמים וקרים, מלח אפסום, כורכום, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, שמן קוקוס, שמן קיק ופעילות גופנית.

האם הסעדים של סבתא יעילים לטיפול ב- COCCCYDYNIA?

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, והן יכולות להיות יעילות באותה מידה לטיפול בקוקצינה.חשוב לדבר עם רופא לפני שתתחיל תוכנית טיפול כלשהי.כמה סעדים שעשויים להועיל כוללים קומפרסים חמים וקרים, מלח אפסום, כורכום, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, שמן קוקוס

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן