דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא ביתית וחמה לכאבי גרון לנשים בהריון
daadaddaddaa dadc daddaad dddaaddaa ddded dcdbddd ddaddf dc

8 תרופות של סבתא ביתית וחמה לכאבי גרון לנשים בהריון

עונת הקרה והשפעת נמצאת כאן, ואיתו מגיע הגרון הכואב האיום.עבור נשים בהריון, כאב גרון יכול להיות לא נוח במיוחד וקשה לטיפול.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות של סבתא יעילות לגרון כואב שיכולים לעזור לספק הקלה ללא שימוש בתרופות יקרות ללא מרשם.

במאמר זה נדון ב -8 תרופות של סבתא ביתית וחמה על כאב גרון בו נשים בהריון יכולות להשתמש כדי להקל על אי הנוחות שלהן.

גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הוותיקות והידועות ביותר לכאבי גרון.להכנת תמיסת גרגר מים מלח, מערבבים 1 כפית מלח ל 8 גרם מים חמים.גרגר את הפיתרון למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.תרופה זו יכולה לעזור להפחית דלקת ועלולה לעזור להרוג חיידקים בגרון.

תה צמחים

תה צמחי מרפא יכולים להיות דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון.צמחי מרפא כמו קמומיל, ג’ינג’ר ופפרמינט הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.הקפידו להשתמש בשקיות תה צמחי מרפא שאינם מכילים קפאין.

טיפ: הוסף כפית דבש לתה שלך לקבלת הקלה מרגיעה.

Steam

שאיפת קיטור יכולה לעזור להפחית את דלקת הגרון ולשחרר ריר.מלאו קערה גדולה במים חמים והוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס או מנטה.מכסים את הראש במגבת ונשענים מעל הקערה.שאפו את הקיטור למשך 10 דקות.הקפידו לשמור על עצום עיניים כדי למנוע גירוי.

שום

לשום תכונות טבעיות אנטיביוטיות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ולספק הקלה.כדי להשתמש בתרופה זו, ריסקו 2-3 שיני שום והוסיפו אותם לכוס מים חמים.אפשר לתערובת לתלול למשך 10 דקות ואז לאפשר את חתיכות השום.שתו את מי השום פעמיים ביום כדי להפחית את גירוי הגרון.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לכאבי גרון בגלל תכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.

מיץ לימון

למיץ לימון תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף מיץ לימון טרי עם 8 גרם מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית לכאבי גרון בגלל תכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כפית דבש עם 8 אונקיות מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.

תה שורש ליקריץ

לתה שורש ליקריץ יש תכונות אנטי דלקתיות ומציפות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.להכנת התה הזה, תלול כפית של שורש ליקריץ ב 8 גרם מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום.

תה טימין

לתה טימין יש תכונות חיטוי ומציפות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון.להכנת תה זה, תלול כפית טימין ב 8 אונקיות מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום.

8 הסעדים של סבתא ביתית וחמה אלה לכאבי גרון יכולים לספק הקלה לנשים בהריון ללא שימוש בתרופות יקרות ללא מרשם.חשוב לזכור שנשים בהריון צריכות תמיד להתייעץ עם הרופא שלהן לפני שתנסה תרופות ביתיות כלשהן לגרון כואב.

הוספת דבש לכאבי הגרון שלך

דבש משמש זה מכבר כתרופה לגרון כאב.ניתן להוסיף אותו לכוס תה חם או לערבב עם מרכיבים אחרים כדי ליצור תרופה מרגיעה.דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.יש לו גם תכונות אנטי -מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להילחם בחיידקים ונגיפים שעלולים לגרום לכאבי גרונך.בעת שימוש בדבש כתרופה כואבת בגרון, הקפידו לבחור גולמי, אי -אמוןזן ERED – זה יכיל את האנזימים והתרכובות המועילים ביותר.

גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה קלאסית לגרון כאב.המלח עוזר להוציא לחות מהגרון, שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.כדי להפיק את המרב מהתרופה הזו, מערבבים חצי כפית מלח בכוס מים חמים וגרגר איתו פעמיים עד שלוש ביום.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הקפידו לגרגר לפחות 30 שניות בכל פעם.תרופה זו יכולה לספק הקלה מסוימת מהכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי גרון.

שימוש בשאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה יעילה נוספת לגרון כאב.הקיטור החם יכול לעזור לשחרר ריר ולנקות את מעברי האף.כדי להפיק את המרב מהתרופה הזו, הרתיחו מעט מים ושופכים אותם לקערה.הניחו את הראש מעל הקערה, הקפידו להרחיק אותה לפחות 12 סנטימטרים מהמים החמים.גולש מגבת מעל הראש ונושם נשימות עמוקות למשך 10 דקות.זה יעזור לפתוח את דרכי הנשימה שלך ולספק הקלה מסוימת מהסימפטומים של כאב גרון.

שתיית נוזלים חמים

שתיית נוזלים חמים יכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון ולספק הקלה מהכאב ואי הנוחות.נוזלים חמים יכולים לעזור לשחרר ריר ולהפחית את הדלקת בגרון.תה חם, מרק חם ומים חמים עם דבש הם כולם אפשרויות טובות.עדיף להימנע ממשקאות ממותקים, שיכולים להחמיר את כאב הגרון.לקבלת דחיפה נוספת, נסה להוסיף קמצוץ של כורכום או ג’ינג’ר לנוזלים החמים שלך-לתבלינים אלה יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות.

סיכום

ישנם תרופות פשוטות וטבעיות רבות שיכולות לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות של כאב גרון.הוספת דבש לכוס תה חם, גרגר עם מי מלח, שימוש בשאיפת קיטור ושתיית נוזלים חמים יכולים כולם לעזור להפחתת הנפיחות והגירוי.כאשר משתמשים בהם יחד, תרופות אלה יכולות לעזור לספק הקלה מהתסמינים של כאב גרון.נשים בהריון צריכות תמיד להתייעץ עם הרופא שלהן לפני שתשתמשו באחת מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

  • מה היתרונות של הוספת דבש לתרופת גרון כואבת?

    דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.יש לו גם תכונות אנטי -מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להילחם על חיידקים ונגיפים שעלולים לגרום לכאבי גרון.

  • האם שאיפת קיטור יכולה לעזור בכאבי גרון?

    כן, שאיפת קיטור יכולה לעזור לשחרר את הריר ולנקות את מעברי האף שלך.כדי להפיק את המרב מהתרופה הזו, הרתיחו מעט מים ושופכים אותם לקערה.הניחו את הראש מעל הקערה, הקפידו להרחיק אותה לפחות 12 סנטימטרים מהמים החמים.עטוף מגבת מעל הראש ונושם נשימות עמוקות למשך 10 דקות.

הריון יכול להביא עמו מגוון של תסמינים לא נוחים, במיוחד בשליש השלישי.גרון כאב הוא אחד מאותם תסמינים שיכולים להיות קשה במיוחד לניהול.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות וטבעיות שיכולות לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות של כאב גרון.הוספת דבש לכוס תה חם, גרגר עם מי מלח, שימוש בשאיפת קיטור ושתיית נוזלים חמים יכולים כולם לעזור להפחתת הנפיחות והגירוי.כאשר משתמשים בהם יחד, תרופות אלה יכולות לעזור לספק הקלה מהתסמינים של כאב גרון.עם זאת, נשים בהריון צריכות תמיד להתייעץ עם הרופא שלהן לפני שתשתמש באחת מהתרופות הללו. wikipedia.org יש מידע נוסף על 8 תרופות של סבתא ביתית וחמה לגרון כואב לנשים בהריון.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן