דף הבית » תרופות סבתא » 8 תרופות של סבתא איכותית ושימושית לדלקת דלקת בגידים
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa ddaddeddaddaa dcddcdadaa

8 תרופות של סבתא איכותית ושימושית לדלקת דלקת בגידים

דלקת דלקת: מה זה ואיך התרופות של סבתא יכולות לעזור?

דלקת גידול היא מצב של המפרקים שבהם הגידים נדלקים, מה שמוביל לכאב ואי נוחות.זוהי בעיה נפוצה עבור אנשים רבים, ויכולה להיגרם כתוצאה מתנועות חוזרות ונשנות או שימוש יתר באזור הנגוע.האזורים הנפוצים ביותר שנפגעו הם כתף, מרפק, ברך ומפרק כף היד.סבתות ידועות זה מכבר סעדים למחלות שונות, ודלקת גידול אינה יוצאת דופן.להלן 8 תרופות סבתות איכותיות ושימושיות לדלקת גידולים שעשויה לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות.

מנוחה וקרח

השלב הראשון בטיפול בדלקת הגידול הוא לנוח את האזור הפגוע ולהפעיל קרח להפחתת דלקת וכאב.יש להחיל קרח למשך כעשר דקות בכל פעם, עד 3 או 4 פעמים ביום.עטפו את הקרח במגבת או בד כדי להגן על העור מפני הקור.

דחיסה וגובה

דחיסה וגובה יכולים לעזור להפחית נפיחות ודלקת.ניתן לבצע דחיסה עם סד או עטיפה, ויש לעשות זאת בזמן שהאזור המושפע מוגבה.הרמת האזור הפגוע מעל רמת הלב יכולה לעזור להפחית נפיחות.

טיפ ייחודי ומועיל:

בעת החלת דחיסה וגובה, חשוב לוודא שהניילון או הסד אינם צמודים מדי.זה צריך להיות נוח, אך לא חזק מדי.

תרגילי מתיחה וחיזוק

תרגילי מתיחה וחיזוק יכולים לעזור בשיפור הגמישות והחוזק באזור הפגוע.יש לעשות מתיחות לאט ובזהירות, ואסור לגרום לכאב.ניתן לבצע את התרגילים בחיזוק בבית או בחדר הכושר, ויש לעשות זאת באטיות ובזהירות כדי למנוע פציעה.

עיסוי

עיסוי יכול להיות דרך נהדרת להפחתת דלקת וכאבים הנגרמים כתוצאה מדלקת בגידים.יש לעשות עיסוי בעדינות ולאט, ואסור לגרום לכאב.

Epsom Salt ו- Apple Cider Vinear Soak

מלח אפסום וחומץ תפוחי תפוחים יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הנגרמים כתוצאה מדלקת בגידים.כדי להכין את הספיגה, מערבבים 1 כוס מלח אפסום עם 2 כוסות חומץ תפוחים באמבטיה חמה.משרים 20 דקות, עד 3 פעמים בשבוע.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות כמו ג’ינג’ר, כורכום וברומליין יכולות לעזור להפחית דלקת וכאבים הנגרמים כתוצאה מדלקת גידול.ניתן לקחת צמחי מרפא אלה בצורה תוספה או לבשל אותם לתה.

קומפרסים חמים וקרים

ניתן להשתמש בקומפרסים חמים וקרים כדי להקל על הכאב והדלקת הנגרמת כתוצאה מדלקת בגידים.יש ליישם קומפרסים חמים למשך 10 דקות בכל פעם, עד 3 פעמים ביום.יש ליישם קומפרסים קרים למשך 10 דקות בכל פעם, עד 3 פעמים ביום.יש לעטוף גם קומפרסים חמים וקרים במגבת או בבד כדי להגן על העור מפני החום או הקור.

דיקור סיני

דיקור סיני יכול להיות דרך נהדרת להפחתת דלקת וכאבים הנגרמים כתוצאה מדלקת בגידים.דיקור סיני צריך להיעשות על ידי דיקור רישיון ומנוסה.

דלקת גידול יכולה להיות מצב כואב ולא נוח, אך בעזרת 8 הסעדים האיכותיים והשימושיים הללו, ניתן לנהל אותה ולטפל בה.חשוב לזכור לנוח את האזור הפגוע, למרוח קרח, לדחוס ולהעלות, למתוח ולחזק, לעיסוי, להשרות במלח אפסום וחומץ תפוחים, לקחת תרופות צמחי מרפא, להשתמש בקומפרסים חמים וקרים ולנסות דיקור.בעזרת תרופות אלה, ניתן לנהל ולטפל בדלקת דלקת.

דלקת גידול יכולה להיות מצב כואב ומתסכל, אך למרבה המזל ישנם מספר תרופות ביתיות שעשויות לעזור להקל על הסימפטומים.בחלק 2 של מאמר זה, נדון בשמונה תרופות נוספות של סבתא לדלקת בגידים, כולל תה צמחים, אמבטיות מלח אפסום וקומפסים קרים.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להפחית דלקת ולהרגיע שרירים כואבים.תה צמחי מרפא רבים מנוסחים באופן ספציפי כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולהקל על הכאב.נט צורבLE, Chamomile ו- Ginger הם כולם תה מצוין לטיפול בדלקת בגידים.ניתן לצרוך אותם על בסיס יומי או להשתמש בהם בשילוב עם תרופות אחרות.

אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום הן דרך נהדרת להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.מלח אפסום עשיר במגנזיום, שהוא מינרל חיוני להרפיה של שרירים.כדי להשתמש במרחצאות מלח של אפסום לדלקת גידולים, הוסיפו שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה חמה וספיגה למשך 15-20 דקות.ניתן לעשות זאת גם פעמיים או שלוש בשבוע לקבלת הקלה נוספת.

קומפרסים קרים

קומפרסים קרים הם תרופה יעילה נוספת לדלקת גידול.החלת דחיסה קרה על האזור הפגוע יכולה להפחית את הדלקת ולעזור להקל על הכאב.כדי להשתמש בקומפרס קר, עטפו כמה קוביות קרח בבד או מגבת נייר והמרחו אותו על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות בכל פעם.

כורכום

כורכום הוא עשב אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.ניתן לצרוך אותו בצורת תה או לקחת אותו בצורה כמוסה.להכנת תה כורכום, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ושתה פעמיים עד שלוש יום ביום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נהדרת להפחתת דלקת והקלת כאבים.כדי להשתמש בו לדלקת בגידים, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתות פעמיים עד שלוש ביום.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כדי להשתמש בו לדלקת בגידים, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ושתות פעמיים עד שלוש ביום.

ג’ינג’ר

לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.כדי להשתמש בו לדלקת בגידים, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כוס מים חמים ושתות פעמיים עד שלוש ביום.

שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים, כמו לבנדר, מנטה ואקליפטוס, כדי להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.כדי להשתמש בהם לדלקת בגידים, פשוט הוסיפו כמה טיפות של השמן האתרי לאמבטיה חמה וספיגה למשך 15-20 דקות.

מסקנה

דלקת גידול יכולה להיות מצב כואב ומתסכל, אך ישנם מספר תרופות ביתיות שעשויות לעזור להקל על הסימפטומים.במאמר זה דנו בשישה עשר תרופות של סבתא איכותית ושימושית לדלקת גידים, כולל תה צמחים, אמבטיות מלח אפסום, קומפרסים קרים, כורכום, חומץ תפוחים, פלפל קאיין, ג’ינג’ר ושמנים אתרים.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.

שאלות נפוצות

מה זה דלקת גידול?

דלקת גידול היא דלקת או גירוי של גיד, שהוא חוט סיבי המחבר שרירים לעצם.בדרך כלל זה נגרם כתוצאה מתנועות חוזרות ונשנות או שימוש יתר באזור הנגוע.תסמינים שכיחים כוללים כאב, נפיחות ונוקשות.

מהן כמה תרופות ביתיות לדלקת גידים?

כמה תרופות ביתיות לדלקת גידולים כוללות תה צמחי מרפא, אמבטיות מלח אפסום, קומפרסים קרים, כורכום, חומץ תפוחים, פלפל קאיין, ג’ינג’ר ושמנים אתרים.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הכאב.למידע נוסף, עיין ב הגדרת ויקיפדיה על דלקת בגידים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן